Gdzie do dentysty

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
treeplum
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 27 maja 2014, 09:17

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: treeplum »

:rotfl: zapomniałam napisać jak było u p.Bogacz-Muni. Mój dzieciak był zachwycony, nie chciał wychodzić, a potem pytał kiedy jeszcze pójdziemy do tej miłej Pani. A ja? Po pierwsze wzrokowo - gabinet naprawdę profesjonalny i ładny, czułam się tam komfortowo. A co do naprawy moich ząbków - nie bolało to najważniejsze, wszystko robione bardzo delikatnie ( raz byłam u takiego harpagana, że myślałam że wszystkie zęby stracę), trzyma się elegancko. Ja wrócę tam na pewno ( chociaż wolałabym nie :D wiadomo :D ) POLECAM!!!
Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: after »

treeplum pisze::rotfl: zapomniałam napisać jak było u p.Bogacz-Muni. Mój dzieciak był zachwycony, nie chciał wychodzić, a potem pytał kiedy jeszcze pójdziemy do tej miłej Pani. A ja? Po pierwsze wzrokowo - gabinet naprawdę profesjonalny i ładny, czułam się tam komfortowo. A co do naprawy moich ząbków - nie bolało to najważniejsze, wszystko robione bardzo delikatnie ( raz byłam u takiego harpagana, że myślałam że wszystkie zęby stracę), trzyma się elegancko. Ja wrócę tam na pewno ( chociaż wolałabym nie :D wiadomo :D ) POLECAM!!!
a jak wygląda cennik Pani doktor? :)
treeplum
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 27 maja 2014, 09:17

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: treeplum »

Mnie plomba ze znieczuleniem komputerowym kosztowała 120zł. Ale to chyba też w zależności od zębów sie waha. :D a za dzieciaka placilam 50zł. przegląd zabków za darmo jest bo już się pytałam tak na przyszłość :zalamany:
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: sebastiano19 »

Nie poleacam Pani Bogacz Muni z Kotliny..Fakt ma nowy gabinet, bezbolesne znieczulenie i miłe podejście do klienta ale to się okazuję złudne i w rezultacie kosztowne. Ja byłem u niej z jednym zębem AŻ 4 RAZY! i gdybym za czwartym razem nie zaznaczył, że mam już dość chodzenia i wydawania kasy dalej by się bawiła z moim ząbkiem, na który to tylko kwąknąłem, że boli to " ok nie będziemy pana męczyć do domu!" za pierwszym razem ok sobie pomyślałem ale za drugim i trzecim gdy normalnie płaciłem już nie.

Podsumowując 4 wizyty, 350 zł mnie kosztowało wyleczenie zęba masakra jakaś OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!
han solo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 1 czerwca 2008, 01:31
Lokalizacja: z niedaleka

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: han solo »

:rotfl: zapomniałam napisać jak było u p.Bogacz-Muni. Mój dzieciak był zachwycony, nie chciał wychodzić, a potem pytał kiedy jeszcze pójdziemy do tej miłej Pani. A ja? Po pierwsze wzrokowo - gabinet naprawdę profesjonalny i ładny, czułam się tam komfortowo. [...]
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Spadłem z krzesła !!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
treeplum
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 27 maja 2014, 09:17

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: treeplum »

Cóż zrobić, mężczyźni są tacy słabi na ból. Ja nie wiem mi za pierwszym razem p. Munia zęba zrobiła i jakoś nic nie rozgrzebywała.

Użytkowniku Han solo - bardzo mi przykro że spadłeś z krzesła :( mam nadzieję że nie obiłeś sobie przez mój komentarz tyłka :zawstydzony:
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: sebastiano19 »

nie chodzi o ból tyko wyzysk ludzi z kasy sory ale nie liczyłem się z tym, że za jednego zęba można zapłacić 350 PLN!!! nie chodzę na fundusz bo mnie stać leczyć prywatnie ale z czymś takim to się qr*wa nie spotkałem sory! więcej do tej Pani nie pójdę są tańsi specjaliści...
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: smerfetka1718 »

pan Lubaś i pan Korczyński :)
banny
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 10 czerwca 2012, 13:37

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: banny »

Witam
Czy jest w Jaśle dentysta który leczy zęby pod mikroskopem?
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: JohnnyD. »

chyba Giebułtowska, ale z jakim skutkiem to nie wiem nie byłem
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: JohnnyD. »

sebastiano19 pisze:nie chodzi o ból tyko wyzysk ludzi z kasy sory ale nie liczyłem się z tym, że za jednego zęba można zapłacić 350 PLN!!! nie chodzę na fundusz bo mnie stać leczyć prywatnie ale z czymś takim to się qr*wa nie spotkałem sory! więcej do tej Pani nie pójdę są tańsi specjaliści...

to jak miałeś np kanałowe plus plomba to chyba normalne ceny, jak u kilku denstytsów w jasle
emilia
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 1 stycznia 2012, 21:29

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: emilia »

U Pani Sowińskiej-Data wisi cennik w poczekalni - 2 kanałowe 150 zł 3 kanałowe 180 zł
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: toszi »

Witam,
Czy ktoś był u dentysty Marleny Cholewiak-Okońskiej lub Marcina Okońskiego? Mają gabinet na ul. Ujejskiego. Pierwszy raz o nich słyszę i ciekawa jestem opinii czy warto skorzystać z ich usług?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: JohnnyD. »

a oni nie są technikami denstystycznymi a nie dentystami??
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: toszi »

Na wywieszce pisze: praktyka stomatologiczna, a przed ich nazwiskami lek.stom., więc to dentyści tylko, że nic o nich nie słyszałam.
ODPOWIEDZ