Gdzie do dentysty

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Anuskaaa18 »

Mlody_1910 pisze:dziekuje za wyczerpujacą wypowiedz kiedy mnie zab zaczał bolec :)
:rotfl: Widzisz kolego, na tym forum to można się dosłownie wszystkiego dowiedzieć.

A jeśli chodzi o Twoje pytanie to może spróbuj tutaj, ale pewna nie jestem: http://miludent.zxz.pl/
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Łyssy »

m.g pisze:No może i ''impreza'' ale w końcu są ostatki :P a tak na serio, to w jaśle nikt nie usówa zębów ze znieczuleniem komputerowym ( czyli bez jakichkolwiek igieł), a ja mam głęboki uraz po tym jak dentysta wkłuwał mi się ze znieczuleniem 4 razy a 3 razy złamał igłę. Powiedziałam sobie wtedy, że nigdy więcej takiego bółu i znieczulenia z igły. Myślę, że to fajna alternatywa dla ludzi, którzy boją się igieł, bólu itp. A Rzeszów wcale nie taak daleko, przy okazji można zrobić zakupy ;-)
Jak nie wiesz to nie pieprz głupot. Pani Marta Wojnarowicz używa takiego znieczulenia.
250 pln za usunięcie zęba i SMS-a ??? Pani Wilk bezboleśnie usuwa chyba za 70 pln i nie potrzebuje wysyłać SMS-ów :)
Ale kto bogatemu zabroni...
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: JohnnyD. »

w innych gabinet stomatologicznych tez jest w jasle znieczulenie komputerowe
klaudia20
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 23 lipca 2012, 09:56

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: klaudia20 »

Jaki dentysta w Jaśle przyjmuję na NFZ?I nie trzeba długo czekać??
katrina_pi
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:39

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: katrina_pi »

Ja polecam Pania doktor Kararzyne Wawro-Fraczek przyjmuje kolo nowych kebabow. Rewelacja gabinet najwyzsza klasa placisz ale wiesz za co. Niesamowity komfort jak mozna mowic o komforcie u dentysty. Naprawde polcam przemila Pani doktir i super specjalista
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: magusia »

Napisz na jakiej ulicy przyjmuje Pani Doktor nazwa koło nowych kebabów nic mi nie mówi .Długo się czeka na wizytę ?
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: smerfetka1718 »

magusia pisze:Napisz na jakiej ulicy przyjmuje Pani Doktor nazwa koło nowych kebabów nic mi nie mówi .Długo się czeka na wizytę ?
Na Kazimierza Wielkiego, na przeciwko biedronki przy rondzie
Blipblop
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 12 sierpnia 2013, 14:13

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Blipblop »

Który z dentystów dobrze wykona leczenie kanałowe?
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: kajcia »

Polecam gorąco Dr.Michała Lubasia. Robiłam u niego leczenie kanałowe dosyć skomplikowane w jednym zębie dwa kanały.Jestem bardzo zadowolona. Od leczenia minęło już 1,5roku a wszystkie ząbki są w jak najlepszym porządku :)
Zdegustowany
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 15 kwietnia 2013, 03:40

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Zdegustowany »

kajcia pisze:Polecam gorąco Dr.Michała Lubasia. Robiłam u niego leczenie kanałowe dosyć skomplikowane w jednym zębie dwa kanały.Jestem bardzo zadowolona. Od leczenia minęło już 1,5roku a wszystkie ząbki są w jak najlepszym porządku :)
W jednym zębie dwa kanały, naprawdę ciężki przypadek. Jestem pod wrażeniem. Tylko mam pytanie. Co w tych dwóch kanałach jest takiego niezwykłego? :zdziwko:

- siekacze oraz kły górne (tj. jedynki, dwójki, trójki)- 1 kanał
- przedtrzonowce górne (czwórki, piątki)- 1 albo 2 kanały
- trzonowce górne (szóstki, siódemki, ósemki)- 3 albo 4 kanały
- siekacze, kły, przedtrzonowce dolne- 1 albo 2 kanały
- trzonowce dolne- 3 albo 4 kanały

Więc jeśli dwa kanały to ciężki przypadek to co w Jaśle zrobić z zębami 3 oraz 4 kanałowymi? Trzeba od razu usuwać czy jechać do Warszawy, Rzeszowa, Krakowa itd? :mur:
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: kajcia »

nie jestem specjalistą wiec się nie wypowiem w Twojej sprawie bo każdy przypadek jest inny .Najlepiej zapytać szczegółowo lekarza :)
Blipblop
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 12 sierpnia 2013, 14:13

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Blipblop »

Ile Lubaś bierze za leczenie kanałowe?
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: kajcia »

nie pamiętam to już było dosyć dawno na pewno ok 100zł albo i trochę więcej. Nie powiem dokładnie , najlepiej zadzwonić zapytać :)
ulkka21
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 21:55

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: ulkka21 »

czy jest tutaj ktos kto usuwał ósemki cześciowo zatrzymane ? Kogo możecie polecić jako chirurga ?
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: cytrynowakredka »

ja chodzę do Anny-Cypryk Budziak bo robi dobrze, jak dla mnie jest dentystką z doświadczeniem i dużą wiedzą, za normalnego zęba bierze ok.70 zł, a za leczenie kanałowe ok.150 zł, ale zawsze możesz się dopytać jak dzwonisz się umówić, na wizytę prywatnie czeka się około 1,5 tygodnia teraz, wiem, bo ostatnio byłam u niej, a na fundusz jak masz coś do zrobienia to czeka się teraz nawet do 1,5 miesiąca. Ja dużo na fundusz u niej robiłam zębów i kanałowe tez prywatnie mi robiła i jestem zadowolona:)
ODPOWIEDZ