Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
aga3113
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 lipca 2016, 10:44

Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Post autor: aga3113 »

Ostatnio rozważam zakup mieszkania z mężem w zielonym wieżowcu ze względu na niską cenę mieszkań w tej dzielnicy. Proszę powiedzcie mi dlaczego tam są takie tanie mieszkania? Różnica w cenie to nawet o 600 zł /m2 !?!? I jak się tam wgl mieszka no bo jeśli cena jest tak niska to musi się coś za tym kryć ! Jeśli tam mieszkacie lub macie znajomych to proszę o pomoc. Z góry dzięki ! :)
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Post autor: wujek_garfield »

Że co ? Wieżowcach ? :rotfl: Chciało by się na pisać: "jakie miasto takie...",ale w końcu naszego Jasła obrażał nie będę,bo jakie jest takie jest,no ale nasze jest. ;)

A wielka płyta jak wielka płyta.Duże to to raczej nie będzie.I sugestia - od strony nasłonecznionej jest gorzej.W zimie w blokach grzeją,ale latem jak słoneczko przygrzeje to bywa gorąco i duszno. Przydała by się w blokach porządna klima.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Post autor: dragoness »

W jasielskich nie wiem, w wieżowcach ogólnie... cóż, ściany krzywe, winda lubi się psuć, z tego co wiem, nasz Manhattan to i towarzystwo ma nieciekawe, pewnie dlatego cena niższa.
mmmmmmmm
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 11:32

Re: Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Post autor: mmmmmmmm »

dragoness pisze:W jasielskich nie wiem, w wieżowcach ogólnie... cóż, ściany krzywe, winda lubi się psuć, z tego co wiem, nasz Manhattan to i towarzystwo ma nieciekawe, pewnie dlatego cena niższa.
Niewie nie mieszkała ale komentuje
angelterz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 14 października 2011, 22:47
Lokalizacja: House of pain

Re: Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Post autor: angelterz »

aga3113 pisze:Ostatnio rozważam zakup mieszkania z mężem w zielonym wieżowcu ze względu na niską cenę mieszkań w tej dzielnicy. Proszę powiedzcie mi dlaczego tam są takie tanie mieszkania? Różnica w cenie to nawet o 600 zł /m2 !?!? I jak się tam wgl mieszka no bo jeśli cena jest tak niska to musi się coś za tym kryć ! Jeśli tam mieszkacie lub macie znajomych to proszę o pomoc. Z góry dzięki ! :)

Zielony wieżowiec z tą durną ,,pałą" , to wiadome że ceny spadają..
Kto by chciał mieć takiego sąsiada..
mmmmmmmm
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 11:32

Re: Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Post autor: mmmmmmmm »

angelterz pisze:
aga3113 pisze:Ostatnio rozważam zakup mieszkania z mężem w zielonym wieżowcu ze względu na niską cenę mieszkań w tej dzielnicy. Proszę powiedzcie mi dlaczego tam są takie tanie mieszkania? Różnica w cenie to nawet o 600 zł /m2 !?!? I jak się tam wgl mieszka no bo jeśli cena jest tak niska to musi się coś za tym kryć ! Jeśli tam mieszkacie lub macie znajomych to proszę o pomoc. Z góry dzięki ! :)

Zielony wieżowiec z tą durną ,,pałą" , to wiadome że ceny spadają..
Kto by chciał mieć takiego sąsiada..
Moje kochane osiedle tylko MHT :serce: :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Post autor: dragoness »

mmmmmmmm pisze:
dragoness pisze:W jasielskich nie wiem, w wieżowcach ogólnie... cóż, ściany krzywe, winda lubi się psuć, z tego co wiem, nasz Manhattan to i towarzystwo ma nieciekawe, pewnie dlatego cena niższa.
Niewie nie mieszkała ale komentuje
Sądząc po ortografii i interpunkcji niewiele się pomyliłam co do niektórych mieszkańców.
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 11 lipca 2010, 12:39

Re: Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Post autor: katdeluna »

dragoness pisze:W jasielskich nie wiem, w wieżowcach ogólnie... cóż, ściany krzywe, winda lubi się psuć, z tego co wiem, nasz Manhattan to i towarzystwo ma nieciekawe, pewnie dlatego cena niższa.

Krzywe ściany to może tam gdzie Ty mieszkasz, winda w jasielskich wieżowcach pasuje się bardzo rzadko, a co do towarzystwa to masz chyba jakieś nieaktualne informacje.
Już od kilku lat jest tam spokojnie.
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Post autor: magnesik19 »

mam i ja tam mieszkanie. bardzo dobrze sie mieszka. w zimie mega cieplo( mamy mieszkanie w srodkowej klatce i z kazdej strony nas grzeja), czynsz niski, a mamy mieszkanie wlasnosciowe. polecam
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Post autor: dragoness »

katdeluna pisze:
dragoness pisze:W jasielskich nie wiem, w wieżowcach ogólnie... cóż, ściany krzywe, winda lubi się psuć, z tego co wiem, nasz Manhattan to i towarzystwo ma nieciekawe, pewnie dlatego cena niższa.

Krzywe ściany to może tam gdzie Ty mieszkasz, winda w jasielskich wieżowcach pasuje się bardzo rzadko, a co do towarzystwa to masz chyba jakieś nieaktualne informacje.
Już od kilku lat jest tam spokojnie.
Jasne. Proste ściany masz wtedy jak narzucisz kilka centymetrów tynku, co do wind, gratuluję, wreszcie był remont? A towarzystwo, faktycznie, pewnie się poprawiło, część siedzi, część nie żyje, a reszta wyjechała. Idzie ku lepszemu i z tego należy się cieszyć.
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 11 lipca 2010, 12:39

Re: Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Post autor: katdeluna »

dragoness pisze:
katdeluna pisze:
dragoness pisze:W jasielskich nie wiem, w wieżowcach ogólnie... cóż, ściany krzywe, winda lubi się psuć, z tego co wiem, nasz Manhattan to i towarzystwo ma nieciekawe, pewnie dlatego cena niższa.

Krzywe ściany to może tam gdzie Ty mieszkasz, winda w jasielskich wieżowcach pasuje się bardzo rzadko, a co do towarzystwa to masz chyba jakieś nieaktualne informacje.
Już od kilku lat jest tam spokojnie.
Jasne. Proste ściany masz wtedy jak narzucisz kilka centymetrów tynku, co do wind, gratuluję, wreszcie był remont? A towarzystwo, faktycznie, pewnie się poprawiło, część siedzi, część nie żyje, a reszta wyjechała. Idzie ku lepszemu i z tego należy się cieszyć.

A mieszkasz tam w ogóle że komentujesz? Ja tak więc wiem co piszę. Jeśli tak Cię to obchodzi to remontu nie było, ale windy mają się całkiem dobrze ;)
mmmmmmmm
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 11:32

Re: Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Post autor: mmmmmmmm »

A mieszkasz tam w ogóle że komentujesz? Ja tak więc wiem co piszę. Jeśli tak Cię to obchodzi to remontu nie było, ale windy mają się całkiem dobrze ;)[/quote]

Czytaj posty wyrzej jakis uczen tej pani z wiezowcow za skure zaszedl ze wie o nich wszystko
A na kotlinie jakie sa sciany??
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Post autor: dragoness »

mmmmmmmm pisze:A mieszkasz tam w ogóle że komentujesz? Ja tak więc wiem co piszę. Jeśli tak Cię to obchodzi to remontu nie było, ale windy mają się całkiem dobrze ;)
Czytaj posty wyrzej jakis uczen tej pani z wiezowcow za skure zaszedl ze wie o nich wszystko
A na kotlinie jakie sa sciany??[/quote]
Jak pisałam wyŻej, ortografia i interpunkcja świadczy o poziomie. Ich brak może zajść za skÓrę. Mieszkałam w wieżowcach z wielkiej płyty przez wiele lat i niczym się nie różnią, jeśli chodzi o standard. O towarzystwo zaś, cóż, jak się trafi. Na Kotlinie też są krzywe ściany, podobnie jak we wszystkich budowlach "państwowych".
modelka12
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 19 października 2012, 21:57

Re: Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Post autor: modelka12 »

Mieszkałam 7 lat i mieszkało się bardzo dobrze. Mieszkania ciepłe czynsz niższy niż w innych spółdzielniach.
rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 210
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: Jak sie mieszka w jasielskich wieżowcach?

Post autor: rondo »

dragoness pisze: Na Kotlinie też są krzywe ściany, podobnie jak we wszystkich budowlach "państwowych".
Akurat na Kotlinie już budowały "prywatne" firmy obok państwowej, tak że to żaden wyznacznik. Po prostu w tamtych czasach tanie budownictwo tak wyglądało od etapu produkcji prefabrykatów po montaż na budowie.
ODPOWIEDZ