Poród w szpitalu jasielskim???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Ika123
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 19 września 2012, 19:09

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Ika123 »

Cześć dziewczyny Ja przed pierwszym porodem byłam pełna obaw jak to będzie. Dużo czytałam o tym jak się poród zaczyna, jak przebiega. Podpytywałam też doświadczone koleżanki :-) Ale teraz wiem, że każdy przeżywa poród inaczej. W każdym razie niezależnie od odczuwanego bólu (dla mnie to była masakra) jak już położna położyła dzidziusia na moim brzuchu to o wszystkim zapomniałam :-) Mi bardzo pomagało myślenie, że po wszystkim czeka na mnie taka wspaniała nagroda:-) Ja rodziłam w Jaśle i cały pobyt w szpitalu wspominam dobrze. Powodzenia :-)
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: wiolka666 »

mi ten szpital poleciła kolezanka bo tam rodziła i byla tak zadowolna mówiła ze mogłaby zaraz rodzic raz jeszcze....ja jednak przejade sie do tego szpitala zobaczyc....zwłaszcza ze w tym jasle tez róznie jest pielegniarki krzycza na cb a ja jestem wrazliwa osoba głupie słowo moze mnie nie zmotywować do porodu a wręcz odwrotnie....no i jeszcze opinia kolezanki za głupie znieczulenie trzeba płacić podobno w jasle a tam jest tyle możliwosci łagodzenia tego
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Flowerekk »

W jasle placic nie trzeba no znieczulenia nie ma :-) a w roztoce ze znieczuleniem tak jak pisalam nie jest tak kolorowo.. Ale kazdy szuka tego co mu odpowiada. O krzyczacych poloznych nie slyszalam ani sie nie spotkalam. Choc czasami rzeczywiscie pewnie musza krzyknac zeby przekrzyczen niektore rodzace, ktore potrafia wchodzic na niesamowite rejestry :-) mnie wlasnie rodzace demotywowaly swoim krzykiem a nie poloNe :-)
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: wiolka666 »

no ale ja pisałam maile z kimś z tamtego szpitala mówili ze znieczulenie owszem jak tylko sobue życzy ktos forum się oczytałam no i ze opieka tez jest nad nowordkami a nie tak jak jest napisane że na tel przyjeżdza
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: paulo06 »

pierwszy raz slysze zeby pielegniarki krzyczały.. to raczej kobiety rodzace krzycza a polozne je uspokajają
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Flowerekk »

Mojej przyjaciolce powiedzial o tym sam lekarz, ktory prowadzi jej ciaze. Podkreslil tez, ze jezeli cos powazniejszego bedzie dzialo sie z dzieckiem to beda je wiesc do prokocimia.. Ja oczywiscie nikogo nie odwodze od porodu w tym miejscu. Skoro rozmawiamy to warto po prostu rozwazyc wszystkie za i przeciw. Informacja i owszem od nich jest taka, ze znieczulenie jest na zyczenie bo tym sie szczyca jako nkeliczni w okolicy, ale praktyka (poloznych srodowiskowych) pokazala, ze z tym znieczulrniem nie jest tak kolorowo i wiele kobiet go po prostu z roznych wzgledow nie dostaje.
gykon
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 5 sierpnia 2011, 09:04

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: gykon »

Widzę,że się bardzo pozmieniało na porodówce.Ja miałam drugą cesarkę ponad 3 lata temu i leżałam w sali 2 osobowej :super: ,
przy pierwszym porodzie z resztą też.A teraz taka masakra? :szok: Bez sensu ładować tyle osób po cięciu do jednej sali.
Ale cały pobyt i opiekę w szpitalu wspominam bardzo dobrze,dla maluszka da się wytrzymać wszystko :)
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: samaslodycz »

dziewczyny a jak to jest z pieluszkami i ubrankami dla dziecka w szpitalu w jasle, trzeba miec swoje?
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Flowerekk »

Tak. Dobrze miec dwoje pieluszki, chusteczki, krem na odparzenia, pieluszki tetrowe. Jesli chodzi o ubranka- mialam, ale nie byly potrzebne. Ale na wszelki wypadek dobrze miec :-)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Jagoda Fioletowa »

No właśnie, ja biorę ze sobą wszystkie rzeczy potrzebne przy przewijaniu, łącznie z kremem. Do tego pieluszki tetrowe również. Ubranek niby nie trzeba, ale ja swoje wezmę...
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Anuskaaa18 »

Ubranka dobrze mieć swoje. Moje Dziecię przywieźli mi wciśnięte na chama w zbyt ciasnego bodziaka, aż miał szwy odciśnięte na ramionkach. :kwasny:
Z tym, że ubrankajak i inne środki higieniczne trzeba pilnować, bo łatwo się ich pozbyć. Ja jak zabierali dzieciatka o 7 na badania dalam chyba 8 pieluch i paczke chusteczek to pieluszka wrocila jedna i kilka chusteczek, chyba cala neonatologie jedna paczka Panie podcierały :]
Rodzłam w zeszłym roku, końcem marca i wtedyjuz na dobre zaczynala sie wiosna.. ehh :) powodzenia Dziewczyny :)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Jagoda Fioletowa »

O tych znikających pieluszkach itp. też słyszałam. Łatwo się kleją innym do łapek :luka: Ja mam termin na koniec marca. Mam nadzieję, że Dzidziuś przyjdzie w terminie, bo obecna pogoda raczej nie napawa optymizmem :]
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: wiolka666 »

jagoda pogoda czuje że zmieni sie do twego porodu życzę powodzenia daj znać jak juz bedziesz z dzidzusiem razem :):)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Jagoda Fioletowa »

No mam nadzieję, że Młody nie zechce wyjść wcześniej :P i poczeka na lepszą aurę. Na pewno dam znać, jak dojdę do siebie po wszystkim :)
sabcia45
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 13 grudnia 2012, 12:55

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: sabcia45 »

Ja rodziłam w drugi dzień świąt czyli całkiem niedawno i pomijając okropny ból podczas porodu, cały pobyt w szpitalu wspominam bardzo dobrze. Położne bardzo miłe, jeżeli potrzebowałam coś dla maluszka bądź siebie to nie było problemu. Owszem pampersy i chusteczki trzeba mieć swoje bo nie zabardzo chcą dawać ale przez cały pobyt nie zdarzyło mi się żeby mi zabrano więcej pieluszek niż trzeba dla dzidzi. Ogólnie polecam ten szpital do porodu, dobrze wyposażona sala, miłe położne, wszędzie czyściutko :) Jeżeli w przyszłości pomyślę o drugim dziecku napewno nie będę szukała innego szpitala.
ODPOWIEDZ