Poród w szpitalu jasielskim???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Maxmaks »

Większe bobaski również fotografuje .Zachęcam do obejrzenia zdjęć i kontaktu :) Oferta na stronie www.maxmaks.pl
zdjęcia mozna równiez obejrzec na FB https://www.facebook.com/pages/Artystyc ... 018?ref=hl
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Maxmaks »

Walentynki już za progiem.....czekam jeszcze na chętne osoby:)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Halo, halo :) Czy są tutaj jakieś mamusie oczekujące na poród?
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Tenshi »

Ja, ale dopiero w październiku ;-)
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: mila »

A ja zapraszam i Mamusie oczekujace na sesje brzuszkowe i Mamusie juz z dzidkami:)Rezerwacje z kilkudniowym lub kilkutygodniowym wyprzedzeniem zaleznie od wolnych terminow. POZDRAWIAM SERDECZNIE:)

http://www.facebook.com/FotografiaOlgaKrajewska

http://www.olgakrajewska.pl
a.ma
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 13 listopada 2012, 19:14

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: a.ma »

są, są ;) czekam na koniec kwietnia :hurra:
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Tenshi, to Ty masz jeszcze trochę czasu do porodu. Ja mam termin już za miesiąc... To Twoje pierwsze dziecko, czy masz już doświadczenia na porodówce?
a.ma Jak tam samopoczucie? Znasz już płeć?
a.ma
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 13 listopada 2012, 19:14

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: a.ma »

u mnie chłopiec, drugi juz, a czuje sie dobrze :) nic sie nie bój :D chociaż ten ostatni miesiąc chyba najdłuższy jest? :D
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Tenshi »

Jagoda Fioletowa, to moje drugie dzieciątko, Synek w marcu będzie miał drugie urodziny, a teraz to dopiero początki, jutro mam wizytę. Doświadczeń na porodówce nie mam, ale za to na sali operacyjnej już tak, bo ze względu na zamartwicę wewnątrzmaciczną, złe ułożenie Synka i łożysko zrobili mi cc. Teraz, jeśli tylko będę mogła (nie będzie to zagrażało życiu Maleństwa, a blizna jest w porządku) chcę rodzić naturalnie, pomimo, że po cc po półtora tygodnia doszłam do siebie, ale zobaczymy, jak to będzie :oczami:
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Jagoda Fioletowa »

No czas to już mi się dłuży niesamowicie... Chciałabym być już "po" :) Wszystko mam już kupione, przygotowane, torba spakowana, więc zostało mi tylko oczekiwanie. U mnie też będzie chłopiec. Dla mnie to pierwszy poród. Najgorsza jest ta niepewność, jak to będzie, bo wiadomo, że ból jest nieunikniony. Dziś byłam na wizycie, szyjka jeszcze szczelnie zamknięta, Mały waży 2600, obrócony ładnie główką w dół, więc póki co będę rodzić sn. Mam nadzieję, że tak zostanie :)
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Flowerekk »

A mnie to czeka pod koniec sierpnia, po raz drugi w szpitalu jasielskim :)
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: wiolka666 »

ja też sierpień ale myślałam o rodzeniu w szpitalu św Elżbiety w Roztoce koleżanka mi proponowała ten szpital że rodziło sie jej super mam zamiar tam jechac popytać jak to jest z tym wszystkim realnie
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: samaslodycz »

Hej :) ja mam termin na początek czerwca, pierwszy dzidziuś - chłopczyk :) już sie nie moge doczekać
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: beti »

hej,tenshi,jesli to nie tajemnica z kiedy mialas cc,w pierwszej polowie marca czy drugiej?moze akurat sie spotkalysmy hmm,nie obawialas sie juz zajsc w ciaze?na porod sn,to nie masz co liczyc w tak krotkim odstepie,chyba ze jakies zmiany zaszly,tak czy inaczej,zycze powodzenia....
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Tenshi »

Nie rodziłam w Jaśle więc z pewnością się nie spotkałyśmy :) 2 lata, to odpowiedni odstęp czasu na zajście w ciąże po cc, jeśli nie było żadnych komplikacji, ja ich nie miałam, także nie miałam przeciwwskazań do zajścia w ciąże, poza tym to sprawa szalenie indywidualna, jestem pod opieką lekarzy więc raczej wiedzą co robią ;) Zawsze chciałam być młodą mamą, a różnica wieku pomiędzy dzieciaczkami będzie dokładnie 2 i pół roku.
ODPOWIEDZ