Poród w szpitalu jasielskim???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
zuzanka507
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 18 listopada 2008, 13:35

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: zuzanka507 »

DO RADIANT
nic dziwnego, że twoja siostra wspomina Krosno. każdemu lekarzowi jak dasz w łapę to się Tobą zajmie. Jego żona też podobno jest ok tylko prawda taka że przez 10 lat nie miała nawet jednego dyżuru więc zero pojęcia o praktyce. teraz razem są w Jaśle i ona tak zawsze za nim...
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: natalijka »

Tak sobie czasem myślę na temat tego jak/gdzie ja bym chciała rodzić i dochodzę do wniosku, że chciałabym urodzić w jakiejś prywatnej klinice...
Ale to takie odległe, bo dziecka nie planuje póki co ;] Nie mniej jednak orientuje się któraś z Was Panie czy na podkarpaciu znajduje się gdzieś taka klinika :)?
Jenny
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 7 września 2007, 19:47
Lokalizacja: Jasło

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Jenny »

Ja osobiście polecam szpital w Jaśle. Co prawda rodziłam przez cesarskie cięcie, ale późniejsza opieka bez zarzutu. Jakiś miesiąc temu przez przypadek trafiłam na patologię ciąży do Strzyżowa...jeśli ktoś mówi, że szpital w Jaśle to rzeźnia to nie życzę mu znaleźć się właśnie tam. Lekarze ginekolodzy bardziej nadają się na wróżki niż na lekarzy...
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Insomnia »

:znudzony:
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2010, 12:42 przez Insomnia, łącznie zmieniany 1 raz.
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: herbata87 »

hmm święta prawda dokladnie to samo przezyłam,i mam takie same odczucia,tylko że mnie wytrzymały 12 godz w cięzkich bólach naprawde ciężkich, i dopiero za odpowiednim wynagrodzeniem zlitowali sie na cesarke,a co do ordynatora to prawda wógóle brak zainteresowania, brak jakichkolwiek badań po cesarkim cięciu to mnie bardzo zdziwiło skąd mogą wiedzieć ze wszytsko sie dobrze goi.poprostu szok :mur:
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Insomnia »

Teraz to kobiety na korytarzu rodzą... :cenzura: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: kasiuńcia »

Co to znaczy "na korytarzu"? Myślałam, że takie sceny odgrywały się tylko w czasach PRL-u ...
ziomo322
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 22 maja 2009, 08:29

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: ziomo322 »

Lady_P pisze:Nigdy nie rodziłam, ale słyszałam właśnie opinie na temat jasielskiej porodówki i wogóle na temat jasielskiego szpitala i powiem Wam, że wszystkie opinie ludzi, którzy tam przebywali, a nawet lekarzy którzy mają kontrakty w tym szpitalu opowiadają się za jednym, a mianowicie że jest to zły szpital-opieka, lekarze...wszystko. Jak to się mówi wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Końcem sierpnia miałam "zaszczyt" odwiedzić krośnieński szpital-oddział ginekologiczny i powiem szczerze, że tam jest naprawdę katastrofa...lekarz co jeden to "lepszy", ordynator wredny i opryskliwy, pielęgniarki robią wszystko z łaski-chociaż nie wszystkie (trafiłam chyba na 2 może 3 miłe i konkretne)...dużo by pisać...
idz rodzic do krosna cudze chwalicie swego nie znacie
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Insomnia »

kasiuńcia pisze:Co to znaczy "na korytarzu"? Myślałam, że takie sceny odgrywały się tylko w czasach PRL-u ...
Tak słyszałam, aczkolwiek nie potwierdzę tego na 100%. Podobno jest prawdziwe baby boom, nie ma miejsc. Poza tym trakt porodowy w remoncie..
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Insomnia »

ziomo322 pisze:
Lady_P pisze:Nigdy nie rodziłam, ale słyszałam właśnie opinie na temat jasielskiej porodówki i wogóle na temat jasielskiego szpitala i powiem Wam, że wszystkie opinie ludzi, którzy tam przebywali, a nawet lekarzy którzy mają kontrakty w tym szpitalu opowiadają się za jednym, a mianowicie że jest to zły szpital-opieka, lekarze...wszystko. Jak to się mówi wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Końcem sierpnia miałam "zaszczyt" odwiedzić krośnieński szpital-oddział ginekologiczny i powiem szczerze, że tam jest naprawdę katastrofa...lekarz co jeden to "lepszy", ordynator wredny i opryskliwy, pielęgniarki robią wszystko z łaski-chociaż nie wszystkie (trafiłam chyba na 2 może 3 miłe i konkretne)...dużo by pisać...
idz rodzic do krosna cudze chwalicie swego nie znacie
Ktoś tu ze zrozumieniem czytać nie potrafi...
mamima
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2009, 11:47

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: mamima »

Niedawno rodziłam w szpitalu jasielskim. Osobiscie bardzo polecam,bardzo miłe i konkretne położne no z wyjątkiem dwóch "miłych blondynek"-czasami i takie sie zdarzają. Opieka bardzo dobra po porodzie (ja miałam cesarkę).
basiula
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 16:56

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: basiula »

kubusia pisze:no właśnie, słyszałam kilka niezbyt dobrych opinii na temat porodu w szpitalu w Jaśle. Czy możecie podzielić się ze mną swoimi opiniami i przeżyciami:)
będę bardzo wdzięczna :) :) :)
ja nie narzekam to prawda że ktoś ci zawsze rozpozna albo jakaś znajoma pracuje i opieka jest dobra. Położne są w porządku gorzej czasami z lekarzami
Paula87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 1 marca 2010, 20:08

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Paula87 »

Chciałabym odnowić kwestię porodu w jasielskim szpitalu :)
Czy ktoś z Was wie może co trzeba zabrać ze sobą do szpitala (dla dziecka)? Czy można dostać znieczulenie i jeśli tak ile kosztuje? Jak pielęgnirki i lekarze odnoszą się do pacjentek? Interesuja mnie wszelkie informacje na temat porodówki jak również oddziału noworodkowego:)
Awatar użytkownika
kleszczkleszcz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 290
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 21:56
Lokalizacja: Jasło

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: kleszczkleszcz »

InNa pisze:Poród w Jaśle? Nigdy w życiu.
To nie szpital, to rzeźnia. :wstyd: :wstyd: :wstyd:
popieram cie kolego!!
operacja sie udała ale pacjent zmarl to sia nazywa leczenie w tym "specjalistycznym" szpitalu , jesli nie musisz to nie idz do tego szpital !!!!
edunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 marca 2010, 23:20

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: edunia »

Każdy szpital jest taki sam i opieka medyczna wygląda tak samo. Zawsze trafiają się ludzie z dobrym lub mniej dobrym podejściem do pacjenta. Każdy z nas ma lepsze i gorsze dni. A co do porodu w Jaśle : jestem pielęgniarką i pracowałam tu przez 2 latka tutaj też urodziła się moja córunia 4 miesiące temu jako wcześniak bo w 26 tygodniu. Postawa Pani położnej, która mnie przyjmowała była wręcz naganna, ponieważ chodziłam do lekarki do Krosna więc czemu nie pojechałam tam tylko tu.(tyle że nie wiedziałam iż to poród, poczułam się źle więc pojechałam gdzie bliżej). Byłam w szoku zachowaniem tej pani, ale przyszła inna zmiana i bardzo fajne położne. Mojego maluszka przewieziono do Krosna na intensywną terapię więc przez trzy mies. miałam okazję przyglądnąć się jak sprawa wygląda tam. Też trafiłam na "niesympatyczne" położne. Poród zawsze wyglądał tak samo i w tej kwestii niewiele się zmieniło. Ktoś kto rodzi w ciągu 2 godz. niewiele z niego wie a zdarzają się naprawdę długie porody i wiele takich widziałam. Jedyne rozwiązanie to cesarka, którą można sobie opłacić, ale czas rekonwalescencji jest dłuższy i też czasem ból po jest duuuuży. Każdy jest indywidualny i ból odczuwa inaczej. Pozdrawiam wszystkie mamy również te przyszłe. To po prostu trzeba przeżyć ale szybko się zapomina :) i naprawdę nie ma znaczenia, który to szpital.
ODPOWIEDZ