Poród w szpitalu jasielskim???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: lolka86 »

Dziewczyny mam do Was pytanie otóż mam planowana cesarkę która będzie wykonywał dr Słowiński czy któraś z Was może sie wypowiedzieć na ten temat słyszałam że bardzo dobrze szyje. No i jeszcze jedno czy któraś z Was miała wykonywaną cesarkę biorąc leki przeciwzakrzepowe??
jaslanka86
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 14 lipca 2013, 06:46

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: jaslanka86 »

ja mialam 5 lat temu wykonywana cesarke przez slowinskiego i mam bardzo ladnie zszyta rane nawet teraz juz ja ledwo widac....
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: aisza1990 »

Dziewczyny czy któraś z z was w ciąży była nosicielem bakterii -paciorkowiec z grupy B? Lekarz powiedział ze leczy sie go dopiero w czasie porodu żeby się dziecko nie zaraziło. Powie mi któraś z was w jaki sposób oni go zwalczają przez kroplówkę czy jaka inna metodą?
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: lolka86 »

a czy któraś z Was miała cesarkę przyjmując leki przeciwzakrzepowe?
Awatar użytkownika
Strange Love
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:35

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Strange Love »

Co do tego paciorkowca to robiłam badania 2 dni przed porodem i nie zdążyłam odebrać wyników ;) Dostałam więc na wszelki wypadek dożylnie 2 razy antybiotyk i to było wszystko.
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: samaslodycz »

ja miałam paciorkowca i dopiero podczas porodu podali mi antybiotyk i po porodzie badali dziecko czy sie nie zaraziło, ale na szczeście nic mu nie było :)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Laura Diaz »

lolka86 pisze:Dziewczyny mam do Was pytanie otóż mam planowana cesarkę która będzie wykonywał dr Słowiński czy któraś z Was może sie wypowiedzieć na ten temat słyszałam że bardzo dobrze szyje. No i jeszcze jedno czy któraś z Was miała wykonywaną cesarkę biorąc leki przeciwzakrzepowe??

Owszem, ładnie szyje, wiem po sobie :P Myślę że mógłby zrobić jakąś specjalizację z hafciarstwa nawet :)
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: beti »

zgadzam sie szycie perfekcyjne sama czasem kukne gdzie je mam,bo prawie nic nie widac,takze polecam...
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: lolka86 »

Czyli jestem w dobrych rękach dr Słowińskiego :)
malwinkapl
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 23 sierpnia 2011, 13:56

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: malwinkapl »

Czesc dziewczyny chodze do Źrebca, jak to jest u niego z cesarka czy jest mozliwosc zalatwienia. Mam duza wade wzroku (-9) bylam u okulisty ale w sumie mi nie wypisal zadnego zaswiadczenia ze musze cesarke dal tylko wydruk historii wizyt alejako tako moge naturalnie a ja sie strasznie boje ze mi sie wzrok pogorszy. No i dlatego pytam jak to jest u tego ginekologa bo jeszcze z nim nie rozmawialam termin mam na koniec kwietnia. Czekam na odpowiedz na priv jesli nie chcecie na forum.
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: smerfetka1718 »

malwinkapl pisze:Czesc dziewczyny chodze do Źrebca, jak to jest u niego z cesarka czy jest mozliwosc zalatwienia. Mam duza wade wzroku (-9) bylam u okulisty ale w sumie mi nie wypisal zadnego zaswiadczenia ze musze cesarke dal tylko wydruk historii wizyt alejako tako moge naturalnie a ja sie strasznie boje ze mi sie wzrok pogorszy. No i dlatego pytam jak to jest u tego ginekologa bo jeszcze z nim nie rozmawialam termin mam na koniec kwietnia. Czekam na odpowiedz na priv jesli nie chcecie na forum.

ja również mam termin na koniec kwietnia i staram się o cesarkę, tyle że u Pierza... Mam wadę wzroku, do tego pojawił się torbiel pajęczynówki, który spowodował oczopląs, też się boję rodzić naturalnie, bo nigdy nic nie wiadomo, a póki co żadnego zaświadczenia nie mam, a terminy wizyt do specjalistów odległe .. :(
mico21
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 25 grudnia 2010, 20:53

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: mico21 »

Witam dziewczyny ja tez mam wade wzroku i starałam sie o cc u drPierza ale on powiedzial mi ze nie widzi zadnych przeciw wskazan abym rodzila sn.porod trwal 4 h ktory i tak zakonczyl sie cc i dziekuje za to bardzo drZamorskiemu ktory byl wyrozumialy i nie pozwolił abym dłużej sie meczyla :)
mnk
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 09:51

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: mnk »

Też mam wade wzroku, byłam u okulisty i nie widział on żadnych przeciwskazań do porodu sn, podobnie jak lekarz prowadzący ciąże. Urodziłam naturalnie i wzrok mi się nie pogorszył.
only me
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 lipca 2013, 12:04

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: only me »

Ja tez zaliczam sie do osob z wada wzroku. Przed porodem wiele czytalam na temat wady wzroku a porodu silami natury. Opinie byly rozne. Formalnie wskazaniem do cesarskiego ciecia jest np. zle cisnienie dna oka, choroby siatkowki, rogowki itp. Gdzies przeczytalam, w publikacji medycznej oczywiscie, ze nawet przy wadzie -17.00 mozna rodzic naturalnie, jesli tylko wlasnie z wyzej wymienionymi czynnikami wszystko ok. Mam wade wzroku w granicach - 3.00, tzn. mialam.... Niestety za sprawa parcia moj wzrok ulegl pogorszeniu. Okulistka przed porodem nie widziala nic niepokojacego, wszystko bylo ok, a jednak moj wzrok sie pogorszyl. Jak widac jednemu wada poleci w dol, innemu nie. A raczej jednej :D!
Zycze wszystkiego dobrego :)! Trzeba byc dobrej mysli.
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Happy »

Jak czytam, dziewczyny, że macie wady wzroku i nie chcieli Wam przepisać cesarki, to trochę ryzykowne. Mi mój gin. już na pierwszej wizycie powiedział że pewnie mi zrobi cesarkę, mimo że nie mam żadnych konkretnych wskazań, oprócz tego że pierwsze dziecko urodziłam przez CC i w dniu porodu będę już mieć prawie 35 lat. Mówi że się jeszcze nad metodą zastanowimy później, bo termin dopiero na czerwiec, ale wygląda że jak go przycisnę to pewnie mi przepisze. Po za tym możecie się postarać o ZZO, co się bardzo przydaje przy porodzie naturalnym, znalazłam gdzieś listę chorób w internecie, które są wskazaniem do tego typu znieczulenia. Przez przypadek się okazało że właśnie moja astma oskrzelowa jest do tego wskazaniem, Ale jak będę mieć CC.. no to sprawa się sama rozwiąże. Chciałam się zapytać czy któraś z Was miała to znieczulenie ZZO??
ODPOWIEDZ