Poród w szpitalu jasielskim???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: kamil3 »

na debice albo RZESZÓW KRAKÓW gdzie kolwiek jak najdalej od JASŁA :)


pozdrawiam info od znajomych.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: dragoness »

kamil3 pisze:na debice albo RZESZÓW KRAKÓW gdzie kolwiek jak najdalej od JASŁA :)


pozdrawiam info od znajomych.
Od słownika ortograficznego też z daleka? Ile razy rodziłeś w jasielskim szpitalu, kamilku?
michalpodroznik
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 6 lipca 2013, 20:40

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: michalpodroznik »

Moja córeczka urodziła się w szpitalu w Jaśle troszkę ponad 2 lata temu. Podsumuję krótko - nie polecam. Jeśli ktoś nie ma znajomości, to jest traktowany kiepsko. Z porodem naturalnym mojego dziecka zwlekano (w trakcie porodu trafiliśmy dodatkowo na zmianę personelu) i mało brakowało, a dziecko urodziłoby się niedotlenione. Koniec końców zostało "wyrwane" niemal na siłę. PS. Porodówka była już po remoncie. I cóż z tego? Mentalność niektórych osób z personelu zatrzymała się głęboko w PRL, gdzie rodząca kobieta była traktowana jak persona non grata.

PS.2. Pani dragoness - nie ma się pani czego czepić, to czepia się błędów ortograficznych w wypowiedziach, tak? Biedne to. Ale na biedną intelektualnie osobę pani wygląda i taką pani chyba faktycznie jest. Kiedyś były premier Miller powiedział bardzo dosadnie o ludziach pani pokroju. Proszę sobie przypomnieć jego słowa. Nie pozdrawiam. I proszę nie komentować mojego wpisu, bo nie będę już zniżał się do pani miernego poziomu.
Barbarossa
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 stycznia 2016, 14:19

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Barbarossa »

Powiem tak - ile pań rodzących w szpitalu jasielskim, tyle opinii. Urodziłam dwoje dzieci we wspomnianej placówce w 2014 i 2016 r - ( II poród był w Wielką Niedzielę i też trafiłam na zmianę personelu ) i nie mogę złego słowa powiedzieć zarówno na opiekę w trakcie porodów jak i później na położnictwie. Z drugim dzieckiem czekałam tydzień na wypisanie i w tym czasie nawet zdążyłam "oswoić" Pana Ordynatora ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: dragoness »

michalpodroznik pisze:Moja córeczka urodziła się w szpitalu w Jaśle troszkę ponad 2 lata temu. Podsumuję krótko - nie polecam. Jeśli ktoś nie ma znajomości, to jest traktowany kiepsko. Z porodem naturalnym mojego dziecka zwlekano (w trakcie porodu trafiliśmy dodatkowo na zmianę personelu) i mało brakowało, a dziecko urodziłoby się niedotlenione. Koniec końców zostało "wyrwane" niemal na siłę. PS. Porodówka była już po remoncie. I cóż z tego? Mentalność niektórych osób z personelu zatrzymała się głęboko w PRL, gdzie rodząca kobieta była traktowana jak persona non grata.

PS.2. Pani dragoness - nie ma się pani czego czepić, to czepia się błędów ortograficznych w wypowiedziach, tak? Biedne to. Ale na biedną intelektualnie osobę pani wygląda i taką pani chyba faktycznie jest. Kiedyś były premier Miller powiedział bardzo dosadnie o ludziach pani pokroju. Proszę sobie przypomnieć jego słowa. Nie pozdrawiam. I proszę nie komentować mojego wpisu, bo nie będę już zniżał się do pani miernego poziomu.
Panie michałku Życzę zdrowia i rozsądku, bo fakt, że użytkownik o nicku kamil sieje głupimi komentarzami we wszystkich watkach od budowlanki, przez seks po porody jakoś umknął pana uwadze. Szkoda, że nie ma wehikułu czasu, przekonałby się pan, jak rodzenie wyglądało w PRLu, bo pojęcie, widze mizerniutkie. Przede wszystkim nic by pan nie wiedział, bo by pana nie wpuszczono. Bye.
sem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 2 czerwca 2017, 09:31

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: sem »

Jak jest wszystko dobrze podczas porodu - to nie ma znaczenia gdzie się rodzi. Nawet w profamili jak tylko pojawiały się komplikacje to odsyłali do Rzeszowa na szpital - mają otworzyć nowy oddział, o ile już nie otworzyli żeby takie sytuacje się nie powtarzały. Ogólnie jak ktoś stwierdził wyżej - ile porodów tyle opinii. Pozdrawiam.
Ika123
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 19 września 2012, 19:09

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Ika123 »

Sem popieram jak jest poród przebiega prawidłowo to nie ma znaczenia gdzie się rodzi
michalpodroznik
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 6 lipca 2013, 20:40

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: michalpodroznik »

dragoness pisze:
PS.2. Pani dragoness - nie ma się pani czego czepić, to czepia się błędów ortograficznych w wypowiedziach, tak? Biedne to. Ale na biedną intelektualnie osobę pani wygląda i taką pani chyba faktycznie jest. Kiedyś były premier Miller powiedział bardzo dosadnie o ludziach pani pokroju. Proszę sobie przypomnieć jego słowa. Nie pozdrawiam. I proszę nie komentować mojego wpisu, bo nie będę już zniżał się do pani miernego poziomu.
Panie michałku Życzę zdrowia i rozsądku, bo fakt, że użytkownik o nicku kamil sieje głupimi komentarzami we wszystkich watkach od budowlanki, przez seks po porody jakoś umknął pana uwadze. Szkoda, że nie ma wehikułu czasu, przekonałby się pan, jak rodzenie wyglądało w PRLu, bo pojęcie, widze mizerniutkie. Przede wszystkim nic by pan nie wiedział, bo by pana nie wpuszczono. Bye.[/quote]


A pani jak za przeproszeniem osioł... O co prosiłem w swoim poście?

Hmm.. Analizując pani post widzę, że ma pani duże doświadczenie w temacie rodzenia dzieci w epoce PRL. Otrę się pewnie o mocną ironię (to pani poziom), ale napiszę: więc chyba w jasielskiej porodówce, po remoncie tego oddziału, już pani nie rodziła, prawda? Patrząc na pani wiek i doświadczenia z poprzedniej epoki...
Czy ma pani dzieci? Jeśli tak, to nie wstydzą się pani jako "wszechwiedzącego" guru? Nie ma pani kompletnie doświadczenia w danej dziedzinie, ale uważa się za eksperta. Ręce opadają. Ponawiam prośbę - proszę już nie komentować w temacie porodów w szpitalu w Jaśle, bo pani nie jest i niestety już nie będzie ekspertem w tej dziedzinie. Latka lecą, proszę pani, lecą. Już chyba blisko emeryturka, prawda?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: dragoness »

michalpodroznik pisze:
dragoness pisze:
PS.2. Pani dragoness - nie ma się pani czego czepić, to czepia się błędów ortograficznych w wypowiedziach, tak? Biedne to. Ale na biedną intelektualnie osobę pani wygląda i taką pani chyba faktycznie jest. Kiedyś były premier Miller powiedział bardzo dosadnie o ludziach pani pokroju. Proszę sobie przypomnieć jego słowa. Nie pozdrawiam. I proszę nie komentować mojego wpisu, bo nie będę już zniżał się do pani miernego poziomu.
Panie michałku Życzę zdrowia i rozsądku, bo fakt, że użytkownik o nicku kamil sieje głupimi komentarzami we wszystkich watkach od budowlanki, przez seks po porody jakoś umknął pana uwadze. Szkoda, że nie ma wehikułu czasu, przekonałby się pan, jak rodzenie wyglądało w PRLu, bo pojęcie, widze mizerniutkie. Przede wszystkim nic by pan nie wiedział, bo by pana nie wpuszczono. Bye.

A pani jak za przeproszeniem osioł... O co prosiłem w swoim poście?

Hmm.. Analizując pani post widzę, że ma pani duże doświadczenie w temacie rodzenia dzieci w epoce PRL. Otrę się pewnie o mocną ironię (to pani poziom), ale napiszę: więc chyba w jasielskiej porodówce, po remoncie tego oddziału, już pani nie rodziła, prawda? Patrząc na pani wiek i doświadczenia z poprzedniej epoki...
Czy ma pani dzieci? Jeśli tak, to nie wstydzą się pani jako "wszechwiedzącego" guru? Nie ma pani kompletnie doświadczenia w danej dziedzinie, ale uważa się za eksperta. Ręce opadają. Ponawiam prośbę - proszę już nie komentować w temacie porodów w szpitalu w Jaśle, bo pani nie jest i niestety już nie będzie ekspertem w tej dziedzinie. Latka lecą, proszę pani, lecą. Już chyba blisko emeryturka, prawda?[/quote]
Coś na temat, michałku. Bo podejrzanie ociera się to o obsesję. I gratuluję bycia ekspretem w temacie porodów w Jaśle. Nagrodę już pan odebrał? Tam zdaję mi się, było ok milion dolarów. Z odsetkami. Życzę zdrowia i kolejnych porodów, ekspercie :rotfl:
michalpodroznik
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 6 lipca 2013, 20:40

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: michalpodroznik »

Obsesję? Wie pani, każdy sądzi według siebie.
Opisałem własne przezycia z porodu rodzinnego. Pani opisuje swoje przezycia z cuchnaca kobietą z oddzialu wewnętrznego. Przyzna pani, ze to subtelna roznica, prawda?
Poza tym nie odpowiedZiała pani na moje pytania. Więc jak będZie? Rodziła pani na jasielskiej porodowce juz po remoncie tego oddziału? A moze nigdy pani niew rodzila i mam do czynienia ze starą sfrustrowana panną?
michalpodroznik
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 6 lipca 2013, 20:40

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: michalpodroznik »

Szanowni Forumowicze, ktos zna uzytkownika o nicku dragoness? Moze cos przyblizyc na temat wyzej wymienionej?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: dragoness »

michalpodroznik pisze:Szanowni Forumowicze, ktos zna uzytkownika o nicku dragoness? Moze cos przyblizyc na temat wyzej wymienionej?
Co by się pan chciał dowiedzieć? Proszę swoją ciekawość zaspokajać na priv, ok? Ponadto, bardzo współczuję problemów przy jak to pan ujął "porodzie rodzinnym", co już obala pana tezę o PRLu. Przenoszenie jednostkowej sytuacji na cały oddział, i personel nazywa się generalizacją i raczej nie pomaga w merytorycznej dyskusji. Znam osoby, ktore rodziły w jasielskim szpitalu i nie mają żadnych negatywnych uwag, znam również jedną z położnych i nie wyobrażam sobie jej w sytuacji gdzie zachowałaby się nieczule i chamsko. Pana argumenty ad personam świadczą o bardzo niskiej kulturze osobistej, nie wiem, czy odziedziczonej, czy nabytej, w sumie różnicy wielkiej nie ma. W celu podniesienia sprawności intelektualnej i umiejętności dyskutowania, polecam przeczytanie http://www.kroliczekdoswiadczalny.pl/20 ... acji.html/ , lub ograniczenie się do wątkow motoryzacyjnych, w ktorych się nie pojawiam, bo się na tym nie znam. Będzie pan zdrowszy. Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla żony i coreczki, bo szczerze współczuję problemów jakie państwa spotkały. mam nadzieję, że zgłosił pan t problemy odpowiednim organom i sprawa została rozwiązana dla państwa pomyślnie.
michalpodroznik
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 6 lipca 2013, 20:40

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: michalpodroznik »

Dziękuję za zyczenia i współczucie.

"Zna pani osoby, które rodziły w jasielskim szpitalu"
To obala tezę o pani doswiadczeniu na jasielskiej porodowce. To są mityczne osoby i mityczne opinie.
Więc nie mamy o czym rozmawiać.
Ps. A chamstwo, które próbuje mi pani wmowic, jest alergiczna reakcją na zachowania pewnych osób na tym forum. Kończę temat. Proszę się zastanowić nad swymtym postępowaniem.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: dragoness »

Czyli jednak istnieje opatrzność :hyhy:
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: marta.ziomek »

Witam, czy ktoś się orientuje kiedy będzie teraz dezynfekcja oddziału?
ODPOWIEDZ