Poród w szpitalu jasielskim???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
asia92
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 9 października 2012, 10:28

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: asia92 »

osobiście miałam cesarke ze wskazan medycznych, ale z tego co wiem od innych dziewczyn to przy porodzie sn w jaśle znieczulenia nie podaja
asia92
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 9 października 2012, 10:28

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: asia92 »

lala pisze:Mialam cesarke w pazdzierniku. Zglaszasz sie dzien wczesniej i masz rozmowe z anestoziologiem a on Ci sie pyta jakie chcesz. Tez myslalam o narkozie ale wzielam w kregoslup i nie zaluje. Zwalaja po 8 godzinach. Po narkozie kaszlesz a wiesz tu rana lepszy w kregoslup.

a mozna wiedziec czy przed połową, w polowie czy po połowie pazdziernika?
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: słoneczko »

liczi pisze:A czy przy porodzie sn w jaśle jest możliwość skorzystania ze znieczulenia? I czy rodzi się we własnej koszuli czy dają szpitalna?
Przy porodzie sn znieczulenia nie podają i rodzi się w swojej koszuli.
liczi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 2 marca 2014, 13:47

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: liczi »

A jeśli chodzi o męża przy porodzie to wiadomo musi mieć skończona szkołę rodzenia a czy coś poza tym? Wymagają jakiegoś specjalnego ubioru?
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Chili »

Tak trzeba miec ,moj nie miał zaswiadczenia i go nie wposciła. trafiłam na niezbyt sympatyczną położną chociaż jak już rodziłam to było chyba z 7 osób.Jeżeli chodzi o ubiór to chyba dają fartuszek .Ze znieczulen to jest glupi jaś i jakies elektrody z ktorych nie korzystalam .Bol byl straszny bo mialam porod wywolywany ale idzie przezyć.
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: słoneczko »

Jeśli chodzi o obecność męża przy porodzie to zależy od życzliwości osób tam pracujących tam. Mój mąż byl mimo tego że nie mielismy szkoły. Trzeba było zapytac ordynatora o zgodę i mieć dwuczesciowy stroj ochronny i pantofle.każda kobieta która chce aby ktoś byl z nią w trakcie porodu ma takie prawo.
liczi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 2 marca 2014, 13:47

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: liczi »

ale ten strój ochronny dostaje się w szpitalu? czy trzeba się wcześniej w niego zaopatrzyć?
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: słoneczko »

trzeba się w niego wcześniej zaopatrzyć :)
liczi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 2 marca 2014, 13:47

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: liczi »

A gdzie mogę nabyć taki fartuch? dostępne są w szpitalu czy jakimś sklepie medycznym?
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: słoneczko »

W aptece można go dostać
jasielskiczytelnik
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 14 września 2014, 12:43

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: jasielskiczytelnik »

dzieki, jednak mam obawy przed tym znieczuleniem w kregoslup, oczywiscie niepotrzebnie ale naczytalam sie i naogladalam reportazy ostatnio o skutkach nieudanej narkozy, milimetry zle wbita igla i albo paraliz a w najgorszym przypadku roslinka, boje sie tego ogromnie, a co najgorsze wczoraj dostalam wiadomosc ze musze znalezc innego lekarza gdyz doktor zamorski(ktory mnie prowadzi) z powodu jakichs problemow osobistych nie bedzie teraz przyjmowal, normalnie sie zalamalam, porod sie zbliza a na koniec zmieniaj lekarza, tylko do kogo isc? od zawsze chodzilam do pietrusa ale teraz ze wzgledu na opinie i duzo duzo duzo lepszy sprzed u masteja zmienilam na zamorskiego i jestem mega zadowolona, jednak teraz musze szukac innego, kogo mi polecicie tak na szybko? bo w nastepnym tygodniu mialam miec wizyte i niewiem do kogo, w przychodni masteja polecili mi sebastianke, wie ktos cos o niej, albo do kogo najlepiej teraz sie udac??? poratujcie
a.ma
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 13 listopada 2012, 19:14

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: a.ma »

Sebastianka dama od siedmiu bolesci... byłam kilka razy i nic specjalnego nie widzialam. Później trafiłam na Pierza i tak juz zostalo, robił mi dwie cesarki, jesli chcesz wiedziec wiecej to pisz. :)
Jowita
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 5 maja 2012, 12:11

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Jowita »

a.ma pisze:Sebastianka dama od siedmiu bolesci... byłam kilka razy i nic specjalnego nie widzialam. Później trafiłam na Pierza i tak juz zostalo, robił mi dwie cesarki, jesli chcesz wiedziec wiecej to pisz. :)
Ja też byłam kilka razy i nie mogę powiedzieć nic złego na temat doktor Sebastianki. Tyle, że u mnie chodziło raczej np. o poradę, diagnozę czy leczenie, a nie zobaczenie czegoś specjalnego :)
jasielskiczytelnik
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 14 września 2014, 12:43

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: jasielskiczytelnik »

a czy sebastianka przyjmuje prywatnie w jasle czy tylko w krosnie, bo na fundusz to chyba sie czeka dlugo;
ritkos
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 15 listopada 2011, 13:46

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: ritkos »

Doktor Sebastianka przyjmuje prywatnie w Krośnie i z tego co wiem w Tarnowcu na fundusz. Prowadziła moja pierwsza ciąże i jestem z niej zadowolona. W tym momencie nie widze lepszego i normalniejszego lekarza niż ona. Z reszta wizyta u niej nie kosztuje tyle co u innych lekarzy ginekologów, którzy za samo wypisanie recepty biorą tyle ile za wizytę. Byłam już u kilku ginekologów, ale według mnie najbardziej zna sie na rzeczy. Ponadto jest bardzo miła i życzliwa. Każdy ma swojego lekarza, kwestia gustu.
ODPOWIEDZ