Poród w szpitalu jasielskim???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
asia92
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 9 października 2012, 10:28

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: asia92 »

e to ja jak dobrze nie mialam, musialam czekac do pionizacji, wtedy mi przywiozly maluszka. wieczorem go odwiozlam na moment bo chcialam sie wykapac, a gdy poszlam po niego na noc zeby go miec to go niestety dostalam tylko na karmienie. ;/ powiedzialy ze pierwsza noc po cesarce one sie zajma a ja mam sie wyspac...
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: slimaczek »

szukam informacji czy nie wie ktora dziewczyna jaki doktor zrobi cesarke na zyczenie i jaka cena?prosze na priv
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: wiolka666 »

slimaczek pisze:szukam informacji czy nie wie ktora dziewczyna jaki doktor zrobi cesarke na zyczenie i jaka cena?prosze na priv

czemu chcesz miec cesarke?
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: slimaczek »

nie wiem ,bo sie boje bólu i porodu ze sopbie nie poradze ,nie wiem ,pierwsze dziecko bede rodzic i duzo obaw
kotek222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 22 maja 2013, 17:28

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: kotek222 »

slimaczek odezwij sie na meila do mnie [email protected]
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: wiolka666 »

ja tez sie strasznie bałam bo pierwszy i człowiek niewie czego się spodziewać ale jak patrzyłam na dziewczyny po cesarce jacy są wykończeni to sie cieszyłam ze mi tak dobrze poszło naturalnie rodząc
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: kajcia »

strach ma wielkie oczy. Ja tez mialam swoje obawy ale wszystko zalezy od nastawienia.Rodzilam sn nie udalo sie i skonczylo sie cc ale mimo to szybko sie pozbieralam i doszlam do siebie.Grunt to to pozytywne myslenie. :)
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: tess »

Czy ktoś wie w jakim czasie odbędzie się w szpitalu jasielskim przerwa na deznfekcję? nie jestem pewna czy dobry termin użyłam...
W każdym razie, podobno 2 razy lub raz do roku ginekologia i oddział położniczy jest zamknięty.
Mam termin porodu początkiem listopada i się obawiam, czy przypadkiem nie trafię na coś takiego :|
asia92
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 9 października 2012, 10:28

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: asia92 »

hmm ja mam ustalony termin cesarki na połowe pazdziernika i lekarz nawet nie wspominal o dezynfekcji. z tego co kojarze to byla chyba w maju, wiec chyba mozliwe ze nastepna w listopadzie. a najlepiej zadzonic i zapytac i będzie sie wiedzialo na 100%. :) pozdrawiam
mandarynka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 15 listopada 2011, 10:28

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: mandarynka »

Dezynfekcja w szpitalu w Jaśle jest 15-22 listopada 2014 :)
jasielskiczytelnik
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 14 września 2014, 12:43

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: jasielskiczytelnik »

witam, chcialam zapytac czy przy cesarce w jasle mozna wybrac jeszcze narkoze czy tylko juz musza bic w kregoslup, bo sie boje bardzo tego i wole ogolna narkoze, ale slyszalam ze nie mozna juz i oni nie pytaja sie wcale a ja napewno bede miec cesarke; i kiedy pionizuja po cesarce, bo dawniej to dopiero na drugi dzien kazali sie ruszyc;jak ktoras mama juz przechodzila albo wie o co biega to prosze o kilka rad bo niedlugo mam termin i zaczynaja sie obawy;dzieki z gory
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: slimaczek »

ja sie pytalam ostatnio ginekologa co chodze do niego(i on tez pracuje w jasielskim szpitalu) bo tez mam miec cesarke ze dzien przed przychodzisz do szpitala i doktor cie wypytuje co i jak i on mi powiedzial ze jak bardzo sie boisz w kregoslup to daja ogolna narkoze ,,,,ale powiem ci szczerze ze w kregoslup jest lepiej bo po paru godzinach wstajesz a tu trzeba przelezec dobe.
lala
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 marca 2013, 11:56

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: lala »

Mialam cesarke w pazdzierniku. Zglaszasz sie dzien wczesniej i masz rozmowe z anestoziologiem a on Ci sie pyta jakie chcesz. Tez myslalam o narkozie ale wzielam w kregoslup i nie zaluje. Zwalaja po 8 godzinach. Po narkozie kaszlesz a wiesz tu rana lepszy w kregoslup.
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: beti »

kazdy sadzi wedlug siebie,ale sama stwierdzam ze narkoza lepsza jesli juz musi byc cc,i niejedna tak sadzila majac cc,ale kazdy ma inne indywidualne odczucia,anestazjolog zawsze namawia w kregoslup bo to tansze dla nich,ale czy kazda reka jest idealnie trafna,ktoz to wie,wiem o przypadku i kobieta jezdzi na wozku po cc,mnie to przerazalo,ale kazdy ma wybor jesli go ma wogole,bo bywa roznie,porod popieram sn,a cc tylko w ostatecznosci,pozdr
liczi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 2 marca 2014, 13:47

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: liczi »

A czy przy porodzie sn w jaśle jest możliwość skorzystania ze znieczulenia? I czy rodzi się we własnej koszuli czy dają szpitalna?
ODPOWIEDZ