Opinie na temat Galerii Jasło.

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Woytec »

Witam. Jakie macie opinie na temat naszej Galerii Jasło? Te pozytywne i te negatywne.
Awatar użytkownika
MatheO
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 30 września 2008, 19:21
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: MatheO »

Pierwsze moje wrażenie - nic specjalnego :)
stara gwardia
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 października 2008, 13:26

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: stara gwardia »

z duzej chmury mały deszcz nic szczególnego napewno europa nie padnie :zalamany:
kynio04
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 13 lutego 2008, 16:25
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: kynio04 »

na razie jeszcze nie padnie, ale za parę lat zapewne tak jak otworzą osiem razy większą galerie na przeciwko Grosaru. A jeśli chodzi o tą galerię to w sumie dobrze, że powstała. Na pewno poprawi sie wizerunek miasta.
Awatar użytkownika
paulaaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 17 grudnia 2007, 14:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: paulaaa »

ja tam się specjalnie nie nastawiałam na cuda co by potem nie być rozczarowana. No ale muszę przyznać, że jak na Jasło to całkiem całkiem udana ta galeria, parę fajnych młodzieżowych sklepów jest i to nastawionych wreszcie nie tylko na dziewczyny (mowa np. o House czy Cropptown). Wiadomo, rewelacji nie ma i chyba nikt nie oczekiwał. Ja tam się cieszę że w ogóle mam coś takiego koło siebie. I fajnie, że przez pierwsze 2 dni takie obniżki, można się nieźle obkupić ;)
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Pemek94 »

Pierwsze wrażenie to takie sobie, ale lepiej żeby coś było niż żeby nie było ;]
wreDotka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 28 lipca 2008, 16:42

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: wreDotka »

Nic co by mnie zachwyciło ... :P
Myslałam... szczerze mówiąc że bedzie ciekawiej :)
ewela
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 5 września 2007, 15:48
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: ewela »

NIC CIEKAWEGO
I TAK TRZEBA BĘDZIE JEŹDZIĆ DO RZESZOWA NA ZAKUPY. PIĘĆ SKLEPÓW ODZIEŻOWYCH NA KRZYŻ I TO NA JEDNO KOPYTO, ALE APTEKA JAK DUŻAAAAAAAAA!!!!
LEPSZA ODZIEŻ NA WAGĘ :super:
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Jest plus za moje ulubione sklepy Cropp i Next. Ciekawe tylko czy kolekcje będą na czasie, czy tak jak dotychczas w jasielskich sklepach, lekko opóźnione... ;)

Galeria ładnie odpicowana, ale poza tym nic ciekawego. Dzieci miały podniete i biegały "w te i we w te" aby powjeżdżać po schodach ruchomych (wożące klientów tylko w górę) tudzież tłoczyć się w 20 dzieci w winidzie i siuuuup w dół. Ale heca! Czułem się jak w domu wariatów, te dzieci zapewne pierwszy raz w życiu widziały takie cuda techniki jak ruchome schody czy przeszkolna winda. Oczywiście nie przeszkadzało nikomu w taki świąteczny dzień stłuc już szybę na balustradzie. Wczorajszego wieczora można było spotkać w Galerii Jasło dosłownie wszytskich, ciekawe ile ten tłum zakupił towaru, większość zapewne została przy gratisach... ;) Zmartwił mnie brak restauracji, jest tylko drugi Keks, do którego nie ma sensu iść taki kawał przez całą ul. Jana Pawała II skoro pierwszy jest w Rynku. Nie znalazłem też WC, zapewne klienci mają się załatwiać do pięknie poustawianych sztucznych kwiatów/drzewek w mega donicach. Proponuje nasypanie żwirku dla kotów zamiast kamieni... Jeśli znaleźliście toalete, wyprowadźcie mnie z błędu.
Podoba mi się rozwiązanie architektoniczne zwane szklaną kopułą. Galerii Jasło daje 6/10 pkt. Pzdr!
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Jacek1986 »

Jak dla mnie brakuje sklepu sportowego z prawdziwego zdarzenia- coś w stylu sklepu w galerii rzeszowskiej (sory, ale nie pamiętam nazwy), w którym moglibyśmy znaleźć wszystko a nie latać po całym Jaśle. 2 minus to brak restauracji. + za Croppa.
Jak na Jasło to całkiem całkiem, chodź z Rzeszowem nie ma co porównywać.
jaślanin

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: jaślanin »

wiec ja tez sie wypowiem. otwarcie galeri. ludzie mysla ze niewiadomo co to jest, jest to zywkle skupisko sklepow w jednym miejscu wiec czym wy sie tak podniecacie. szczerze mowiac bylem na tym otwarciu i utierdzilo mnie to w przekonaniu ze polskie spoleczensto jest smieszne. wielcy uliczni agresorzy bujaja cie w rozowych czapeczkach, tlumy ludzi niewiadomo czego oczekuja. jednym sloem jest galeria to jest niema sie czym podniecac.
Awatar użytkownika
MatheO
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 30 września 2008, 19:21
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: MatheO »

Nie każdego podnieca to samo co Ciebie "jaślanin" :)
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Gabusia »

ja myslalam ze galeria bedzie wieksza, no ale ujdzie w tlumie xD w porownaniu do galerii kazimierz albo krakowskiej to jest nic. :D :D ale musze przyznac ze kopula zrobila na mnie wrazenie ^^ a i ruchome schody, tylko glupio zrobili bo tylko sa w gore, ale za to jest winda, ktora sie pewnie za niedlugo zepsuje bo dzieci na otwarcie caly czas nia jezdzili :P
Awatar użytkownika
Rudzielec
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 października 2008, 18:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Rudzielec »

Ciekawe, co jest większe... Galeria Grafika, czy ta nasza - Jasielska...?:P
pablo22
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 maja 2008, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: pablo22 »

grafika o jakies 3,4 razy :) ... za rok o tej porze powinny byc juz otwarte w rzeszowie galeria nowy swiat - jakies 2 razy wieksza od grafiki i galeria millnium hall :) millenium hall większe bedzie nawet sporo od galerii krakowskiej wiec bedzie gdzie potracic kase :)
ODPOWIEDZ