Uwaga na firmę BUD-MAX

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
syrad
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 16 lipca 2015, 21:51

Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: syrad »

Chciałabym wszystkich potencjalnych zainteresowanych praca w firmie P.P.H.U BUD-MAX ostrzec przed tym nieuczciwym pracodawca. Właściciel Pan J.B. jest oszustem...nie wypłaca wynagrodzenia. Nie przesadze opisując jego zachowanie "chamskim", gdyż jak można określić ponozajace zachowanie tego Pana. Obiecuje On dobre warunki pracy, godziwe wynagrodzenie a po miesiącu pracy okazuje się ze nie wypłaci pieniędzy "bo nie ma". Ten Pan już od dawna nie powinien prowadzić dzilalnosci. Pisze to poniewaz nie życzę nikomu takiej przygody.
fiatdohc
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 maja 2011, 21:02

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: fiatdohc »

Jak Ci ktoś nie wypłacił wynagrodzenia za prace, to zgłoś ten fakt do Inspekcji Pracy w Krośnie ul. Kletówki 52
Awatar użytkownika
mjyntki_mjetek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 26 października 2015, 16:29

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: mjyntki_mjetek »

fiatdohc pisze:Jak Ci ktoś nie wypłacił wynagrodzenia za prace, to zgłoś ten fakt do Inspekcji Pracy w Krośnie ul. Kletówki 52
Jeśli nie będzie miał świadków ,a często tak bywa ,że nikt nie chce zeznawać,to mu naskoczą :hyhy: nadal będzie robił to co robi :hyhy:
abgb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 6 lutego 2012, 11:56

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: abgb »

Sprawa jak najbardziej powinna zostac zgłoszona do PIP w Krośnie. Świadkowie nie są konieczni (jeśli była podpisana umowa). Wystarczy, że podczas kontroli pracodawca nie będzie mógł pokazać np. pokwitowania odbioru wynagrodzenia, czy pojawią się wątpliwości co do ewidencji czasu pracy, to i tak naraża się na problemy. Samo zapowiedzenie się inspektora PIP działa "mobilizująco" na pracodawcę...
syrad
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 16 lipca 2015, 21:51

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: syrad »

Niestety sprawa Nie jest taka prosta bo żadnych zaświadczeń L pracy Nie ma ponieważ pracodawca "nie zdążył" Dac umowy o pracę.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: Łyssy »

Tym lepiej dla Ciebie gdyż zachodzi domniemanie zatrudnienia na czas nieokreślony.
lemon
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 10 lipca 2011, 17:23

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: lemon »

miałem z tą firmą krótki epizod . nie polecam :zly:
BUDMAX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 listopada 2015, 18:45

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: BUDMAX »

Zastanawiam się kto pisze takie opinie. Każdy ma swoje humory, wymagania itp. Zamiast użalać się nad sobą weźcie się do roboty. Najpierw nauczcie się odpowiedzialnośći i pracy.
Krzysztof123
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 19 stycznia 2013, 15:59

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: Krzysztof123 »

Najlepiej nie robić nic okraść Firmę a potem zgłosić się po pieniązki do Szefa
BUDMAX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 listopada 2015, 18:45

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: BUDMAX »

Ci co piszą te opinie to nic nie robią tylko wiecznie im płacic.....
syrad
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 16 lipca 2015, 21:51

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: syrad »

skoro zatrudnia się kogoś to trzeba mu za tą pracę zapłacić w końcu Firmę też ktoś zatrudnia i jej płaci za wykonana robotę.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: Łyssy »

Oj, biedny pan właściciel - zatrudnił pracownika i jeszcze płacić mu musi !!!
BUDMAX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 listopada 2015, 18:45

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: BUDMAX »

Zamiast pisać gupoty nieprawdziwe oczerniac człowieka weżcie się za uczciwą pracę wtedy i dostaniecie zasłuzoną wypłate
Pracownik3333
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 27 sierpnia 2015, 14:28

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: Pracownik3333 »

Skoro szef wam nie płaci to musi miec ku temu powody ja pracuję w BUD-MAXIE od paru lat i płace mam zawsze na czas.
syrad
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 16 lipca 2015, 21:51

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: syrad »

Pracownik3333 pisze:Skoro szef wam nie płaci to musi miec ku temu powody ja pracuję w BUD-MAXIE od paru lat i płace mam zawsze na czas.
W ilu ratach? ja u tego Pana nie pracowałam, więc znam sytuację z opisu. Rok temu znajomy miał z tą firmą problemy a teraz słyszałam ze sytuacja się powtarza. więc tylko ostrzegam. Nikogo nie chce oczerniac a jedynie ostrzec i podzielić się informacjami.
ODPOWIEDZ