Uwaga na firmę BUD-MAX

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 383
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: kapustajestpusta »

Za http://panoramafirm.pl/

P.P.H.U. Bud-Max Józef Bobula
Bud-Max Józef Bobula www.bud-max-dom.pl [email protected]
tel. 501 179 594
38-220 Folusz 62
woj. podkarpackie
Andrzej L
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 21:35

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: Andrzej L »

Przeglądając wirtualne dzieje moich pracodawców budowlanych natknąłem się na Pana Józefa . Rzecz jasna opinia ma jest wielce subiektywna, atoli nie zwykłem oczerniać ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, a tak właśnie było w przypadku Pana Jóżefa. Istotnie, niekiedy na płatność trzeba chwilę czekać, acz warto nadmienić, że częstokroć wynika to z faktu braku zapłaty (ze strony inwestora) Panu Józefowi, który następnie rozdziela pieniądze na swoich pracowników. Trafiłem do totalnego bagna, czyli elewacji na ul. Krajobrazowej w Rzeszowie; poprzedni pracodawca za wykonaną pracę nie zapłacił mi ani złotówki chociaż regularnie otrzymywał na to zaliczki.Wówczas Pan Jóżef przejął nade mną pieczę, zatrudnił mnie i dwóch kolegów, z którymi pracowałem, oraz, co warto podkreślić, zapłacił mi za uprzednio wykonaną pracę, co teoretycznie nie powinno go zupełnie interesować, gdyż z diachroniczną tygodniową regularnością dawał mojemu poprzedniemu pracownikowi zaliczki, min. dla mnie. W firmie Pana Józefa w każdy piątek otrzymywałem zaliczkę, pokrywającą (często w 100%) przepracowane godziny. Zarówno ja, jak i pozostała reszta pracowników, otrzymała dokładnie wszystkie pieniądze za wykonaną pracę! Jeżeli ktoś szuka podręcznikowego przykładu niekompetencji, niechaj zatrudni się w firmie MARBUD, wówczas będzie miał pełne prawo narzekać. Pan Jóżef może nieco zabiegany i sprawiający złudne wrażenie niezorganizowanego, zdecydowanie zalicza się do grona osób uczciwych. Jedyną wadą Pana Jóżefa było zajmowanie się "milionem" inwestycji w tym samym czasie, co skutecznie uniemożliwiało mu dopilnowanie wszystkiego. Często powodowało to oszukiwanie Pana Józefa (np. kradzież farby do elewacji, narzędzi pracy) przez ludzi, którzy teraz pod złudną przykrywką internetowej anonimowości starają się go oczernić. Litości... Na koniec nadmienię, że rok później także zwróciłem się o pomoc do Pana Jóżefa i także zostałem dobrze potraktowany. Mam nadzieję, iż kiedyś w jakiś sposób będę miał okazję zrewanżować się Panu Jóżefowi za bycie po prostu porządnym człowiekiem.
Adam368
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 23:37

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: Adam368 »

Witam Co sądzicie o firmie BUD MAX ? Czy warto nimi współpracować? Jak wywiązują się z terminów płatności? I ogólnie jaką mają opinię? Pozdrawiam.
Pracownik3333
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 27 sierpnia 2015, 14:28

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: Pracownik3333 »

Pan J.B jest rzetelnym, solidnym człowiekiem. wywiązuje się z płatności za usługi wykonywane na jego rzecz.
Jasienka31
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 22 grudnia 2015, 08:58

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: Jasienka31 »

mjyntki_mjetek pisze:
fiatdohc pisze:Jak Ci ktoś nie wypłacił wynagrodzenia za prace, to zgłoś ten fakt do Inspekcji Pracy w Krośnie ul. Kletówki 52
Jeśli nie będzie miał świadków ,a często tak bywa ,że nikt nie chce zeznawać,to mu naskoczą :hyhy: nadal będzie robił to co robi :hyhy:

No właśnie, łatwo powiedzieć, a później kicha. Uważam, że dobrze facet robi, ostrzegając ludzi. Ja właściciel firmy nie będzie już miał 10chętnych na jego miejsce, zacznie się rozliczać o czasie z pracownikami w obawie o ich stratę. A wtedy dopiero wpadłby w tarapaty.
lemon
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 10 lipca 2011, 17:23

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: lemon »

No tak od dawna wiadomo na jakich zasadach funkcjonują na jasielskim rynku firmy budowlane. Nie wszystkie. Ta firma znana już jest ze złej strony pod każdym względem.Obecność na forum i psucie renomy innym pokrewnym firmom budowlanym.
BUD -MAX tego Pana omijajmy :dobani:
BUDMAX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 listopada 2015, 18:45

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: BUDMAX »

Ludzie użalacie się nad sobą, aby zwrócić na siebie uwagę.Zamiast pisać brednie Gupoty cały dniami bo nic ciekawszego nie macie do roboty to weżcie się do Pracy.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: CYNGIEL »

W BUD=MAXie? ;)
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: borsuk 1.8 »

Idę spać
Dariusz
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 stycznia 2016, 23:38

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: Dariusz »

Witam wszystkich piszących tutaj. Moim zdaniem w tych czasach otworzyć działalność i mieć na wszystko kasę np. na ZUS ,skarbówkę, pracowników i robotę to trzeba mieć w cholerę swojej kasy albo zaryzykować. Wiec stwierdzam że budowlanka to najcięższy chleb i dla pracownika i pracodawcy w Polsce... Reasumując to życzę powodzenia w interesach wszystkim budowlanym firmą i budowlańcom. :)
Pracownik3333
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 27 sierpnia 2015, 14:28

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: Pracownik3333 »

takie opinie najczęściej wydają osoby zwolnione z powodu alkoholu lub innych incydętów typu złodziejstwo.
BUDMAX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 listopada 2015, 18:45

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: BUDMAX »

PRZESTAŃCIE SIĘ NAD SOBĄ UZALAC ! ! trzeba wziąść się w garść przestac zakasac rekawy i do roboty. Ci co piszą te brednie okradli Firmę ostatnio na ponad 20 000zł.
Awatar użytkownika
mjyntki_mjetek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 26 października 2015, 16:29

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: mjyntki_mjetek »

BUDMAX pisze:PRZESTAŃCIE SIĘ NAD SOBĄ UZALAC ! ! trzeba wziąść się w garść przestac zakasac rekawy i do roboty. Ci co piszą te brednie okradli Firmę ostatnio na ponad 20 000zł.
Że co :hyhy: pisząc posty można kogoś okraść ? Hmm muszę zobaczyć na stan swojego konta,może faktycznie przybyło coś kasy :rotfl:
PS. w szkole na język polski się nie chodziło ,czy ogólnie kamieniami rzucało w okna (a teraz firma i jest co naprawiać :rotfl: )
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: JURT »

BUDMAX pisze:PRZESTAŃCIE SIĘ NAD SOBĄ UZALAC ! ! trzeba wziąść się w garść przestac zakasac rekawy i do roboty. Ci co piszą te brednie okradli Firmę ostatnio na ponad 20 000zł.
To rozumiem że kradzież jest zgłoszona i sprawa jest w sądzie?? Czy to tylko pomówienia??
MariuszJaslo
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 18 listopada 2015, 22:26

Re: Uwaga na firmę BUD-MAX

Post autor: MariuszJaslo »

Co myśliśz że będzie podarowane -w zębach przyniesiesz lub bez .To teraz moja prywatna sprawa i nie życzę sobie znać takiego obornika co nie potrafi uczciwie zarobić tylko okradać kogoś na jego cięzko zarobione pieniądze.
ODPOWIEDZ