Dobry fryzjer- aktualizacja

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Dobry fryzjer- aktualizacja

Post autor: Anek »

Przekopałam się przez wszystkie wątki na forum dotyczące fryzjerów, że aż mam mętlik w głowie w dodatku dużo informacji już nieaktualnych. Dlatego mam ogromną prośbę czy jest mi w stanie ktoś polecić fryzjera który obetnie mnie aby moja fryzura układała się po wysuszeniu, nabrała objętości wizualnej, a włosy nie odwijały się do zewnątrz tylko jak powinny do wewnątrz? Raz udało mi się tak zostać obciętą, niestety kolejny raz to porażka tył włosów a raczej końcówki wszystkie się odwijają, a włosy są cienkie i przyklapnięte. Może jest jednak jest jeszcze jakiś fryzjer któremu udaje się odtworzyć swoje poprzednie dzieło choć w jakimś stopniu bo wiadomo nigdy nie da się w 100% powtórzyć tego samego, mnie głownie chodzi o tą objętość i te końce żeby się nie odwijały :)
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Re: Dobry fryzjer- aktualizacja

Post autor: samaslodycz »

A ja mam takie pytanie, z ciemno brązowych włosów chcialabym sie przefarbowac na blond;p który salon fryzjerski do tego polecacie?
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Dobry fryzjer- aktualizacja

Post autor: Szeherezada »

Polecam Atelier fryzur Euforia na Kazimierza Wielkiego. Pani fryzjerka świetnie mi doradziła i wytłumaczyła dlaczego do tej pory źle układały mi się włosy. Jestem zachwycona zarówno strzyżeniem jak i koloryzacją. Byłam tam już kilkakrotnie i póki co za każdym razem wychodziłam bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Dobry fryzjer- aktualizacja

Post autor: GCN »

Salon DIAMOND na Kadyiego
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dobry fryzjer- aktualizacja

Post autor: ananasek »

Salon Diamond według mnie ma stanowczo za wysokie ceny, jak na tak małe miasto jak Jasło. Mycie + podcięcie włosów 50 zł. Lekka przesada.

Ostatnio skorzystałam z usług salonu Prestige i jestem zadowolona. Za to samo, co w Diamond zaplaciłam 50 zł., w Prestige 25 zł. Na plus, że pani fryzjerka rozumie co to 2 cm. :padam:
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dobry fryzjer- aktualizacja

Post autor: ananasek »

Szeherezada pisze:Polecam Atelier fryzur Euforia na Kazimierza Wielkiego. Pani fryzjerka świetnie mi doradziła i wytłumaczyła dlaczego do tej pory źle układały mi się włosy. Jestem zachwycona zarówno strzyżeniem jak i koloryzacją. Byłam tam już kilkakrotnie i póki co za każdym razem wychodziłam bardzo zadowolona.
Salon otworzony miesiąc temu, a Ty już zdążyłaś być tam kilka razy? :rotfl:
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Dobry fryzjer- aktualizacja

Post autor: Szeherezada »

ananasek - Nie wiem kiedy otworzony, ale na pewno nie miesiąc temu, skoro pierwszy raz byłam tam prawie trzy miesiące temu.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dobry fryzjer- aktualizacja

Post autor: ananasek »

N pewno nie byłaś tam 3 miesiące temu, bo wtedy w tym lokalu trwał jeszcze remont. :padam:
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Dobry fryzjer- aktualizacja

Post autor: Szeherezada »

[quote="ananasek"]N pewno nie byłaś tam 3 miesiące temu, bo wtedy w tym lokalu trwał jeszcze remont. :padam:[

Aha, w takim razie wiesz lepiej kiedy byłam :D Nie wiem tylko po co miałabym kłamać, no ale ok :D Trafiłam tam przypadkiem, gdy poszłam pierwszy raz robić paznokcie do Euforii, bo nawet nie wiedziałam,że jest tam też fryzjer. Może zadzwoń i zapytaj kiedy salon został otworzony, a nie podważaj mojej prawdomówności. Z mojej strony tyle, więcej z Tobą polemizować nie zamierzam.
oliwiaw
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 22:10

Re: Dobry fryzjer- aktualizacja

Post autor: oliwiaw »

ja zdecydowanie polecam salon fryzjerski Diamond pani Justyna lub Andżelika, byłam tam drugi raz i zdecydowalam sie na małą zmiane, z której jestem bardzo zadowolona. :ok:
Awatar użytkownika
iwka126
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 27 stycznia 2009, 19:20

Re: Dobry fryzjer- aktualizacja

Post autor: iwka126 »

ananasek pisze:N pewno nie byłaś tam 3 miesiące temu, bo wtedy w tym lokalu trwał jeszcze remont. :padam:
uuuuu a to dobre :dobani: - salon funkcjonuje od końca sierpnia :ok:
marysiek17
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 stycznia 2016, 21:55

Re: Dobry fryzjer- aktualizacja

Post autor: marysiek17 »

też polecam salon Prestige nad Veroną. Chodzę tam już drugi rok i jestem jak najbardziej zadowolona.
ODPOWIEDZ