odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
kryzeb123
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 28 lutego 2011, 15:54

odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Post autor: kryzeb123 »

odchudzanie z dietetykiem wasze opinie. czy ktoś schudł dzięki stosowaniu zaleconej diety specjalisty
dudek123
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 15 grudnia 2015, 10:25

Re: odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Post autor: dudek123 »

Oczywiście, że tak, trzeba oczywiście przestrzegać w 100% daną dietę, ponieważ inaczej nic z tego nie będzie.
Awatar użytkownika
mjyntki_mjetek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 26 października 2015, 16:29

Re: odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Post autor: mjyntki_mjetek »

rozumiem ,że jako katolicy ,chrześcijanie macie tendencje do wierzenia w cuda ,ale bez jaj. Bez ruchu zapomnijcie o chudnięciu ! Jedna z drugą myśli że zje to zamiast tamtego i schudnie siedząc na kanapie przed telewizorem ? Gdyby tak było to najlepszą dietą było by nie jedzenie ,a co się dzieje gdy człowiek nie nie? UMIERA ! Ruch ,ruch ,ruch i więcej ruchu. Dźwignięcie pilota od tv nie wystarczy ! Wyjście na 1 piętro w bloku wracając z miejsca pracy gdzie cały dzień siedzicie też nie wystarczy ! Trzeba ruszyć dupsko,ale odpuścić i żreć wszystko jak leci,bo dieta i tak nic nie pomoże. Nawet jeśli stracicie kilo dwa , to za miesiąc dowalicie 5-6 kg ,efekt jojo po każdej diecie bez ruchu :D
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Post autor: Roel_1910 »

Przestan bredzic, za utrate masy ciala odpowiedzialna jest dieta, a nie ruch. Gdyby bylo tak jak mowisz osoby z uposledzonym aparatem ruchowym wazylyby po 200kg.
andrzej_ar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 251
Rejestracja: 7 października 2011, 20:41

Re: odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Post autor: andrzej_ar »

Wszystko jest ważne i dieta i ruch - byle z umiarem.
Ja korzystam z usług dietetyka drugi miesiąc dopiero ale mam -5kg w tym czasie bez rygorystycznego trzymania się diety w sensie - alko się napiję jak mam ochotę, w weekendy nie stosuję diety bo nei mam warunków a i w tygodniu zdarza się odstępstwa.
Na pewno błędem są głodówki bo gwarantują brak efektu - tak szybko jak spada tak szybko waga wraca.
Wizyta u dietetyka który ułoży dietę na podstawie naszych preferencji i trybu życia plus ruch chociażby w formie spacerów da efekty.
Ja polecam taki sposób, ilość jedzenia jaką mam w diecie jest na tyle duża że ilościowo i tak zwykle go nie zjadam bo nie daję rady.
Wiadomo, że jak ktoś pracuje ma dzieci i inne obowiązki nie ma opcji zeby na dłuższą metę bawił się w 5 posiłków z obiadem wypadającym w środku dniówki - stąd potrzeba żeby dietetyk tak poukładał nam zeby pasowało to do trybu życia jaki prowadzimy. W przeciwnym wypadku po pewnym czasie wszystko wróci do stanu sprzed diety..
jagodaJ
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 listopada 2015, 11:56

Re: odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Post autor: jagodaJ »

Też jestem zdania, że najlepsze połączenie to dietetyk + trener personalny żeby mieć dobre samopoczucie i cała akcja będzie skuteczna :) Jednak moja sąsiadka która miała bardzo dużą nadwagę po wizytach u dietetyka faktycznie zrzuciła już z 10 kg, więc wszystko kwestia determinacji i motywacji, ewentualnie budżetu :)
H1a1nia22
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 29 stycznia 2016, 09:46

Re: odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Post autor: H1a1nia22 »

zdecydowanie jestem za, swego czasu odchudzałam się z dietetykiem i naprawdę bardzo mi pomógł, na pewno lepsze takie odchudzanie, niż robienie czegoś na własną rękę, tak to sobie można narobić większych kłopotów, bo czasami niektórzy mają dietę bez wielu ważnych składników, dietetyk przynajmniej wszystko dokładnie ułoży
MarekW42
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 26 czerwca 2015, 21:13

Re: odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Post autor: MarekW42 »

Jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do takiej wizyty u dietetyka, jednak z tego co słyszałem od znajomej z pracy, to ją niestety takie wizyty kosztowały majątek, a efektów szczególnych nie było. Ja sam mam niewielkie problemy z wagą i chciałbym zmienić tryb życia na nieco zdrowszy. Ostatnio usłyszałem o takiej firmie Zinzino, może ktoś z Was już stosował ich suplementy? Produkty są bardzo wysokiej jakości i zawierają składniki, które są raczej ciężko dostępne. Najbardziej przekonuje mnie to, że całej kuracji ich suplementami nie przeprowadza się na własną rękę, bo jest możliwość zrobienia testu kropli krwi, który potem wysyłamy do szpitala w Norwegii, a następnie otrzymujemy wyniki, co o takim czymś myślicie?
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Post autor: _WHISKEY_ »

Marek, nie pier**l
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Post autor: JURT »

MarekW42 pisze:Jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do takiej wizyty u dietetyka, jednak z tego co słyszałem od znajomej z pracy, to ją niestety takie wizyty kosztowały majątek, a efektów szczególnych nie było. Ja sam mam niewielkie problemy z wagą i chciałbym zmienić tryb życia na nieco zdrowszy. Ostatnio usłyszałem o takiej firmie Zinzino, może ktoś z Was już stosował ich suplementy? Produkty są bardzo wysokiej jakości i zawierają składniki, które są raczej ciężko dostępne. Najbardziej przekonuje mnie to, że całej kuracji ich suplementami nie przeprowadza się na własną rękę, bo jest możliwość zrobienia testu kropli krwi, który potem wysyłamy do szpitala w Norwegii, a następnie otrzymujemy wyniki, co o takim czymś myślicie?
Myślę że jesteś głupi jak baranie jaja!!!!!!!!!! WON Z REKLAMĄ!! :cisza: :cisza: :cisza: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :wsciekly: :wsciekly: :dobani: :dobani:
u-ka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 27 listopada 2008, 14:44

Re: odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Post autor: u-ka »

Polecam kompleksowe odchudzanie w Studio Figura Jasło - na stacjach treningowo-zabiegowych (najwyższej klasy urządzenia) +dieta+ suplementy diety wspomagające odchudzanie -Profesjonalne Studio Modelowania Sylwetki w Jaśle. Realizuje światowy koncept, dzięki któremu rezultat osiągnęły tysiące kobiet!
- wspaniałe urządzenia ,miła atmosfera ,profesjonalna obsługa ,Klub dla kobiet :) :) :)
https://www.facebook.com/Studio-Figura- ... 343252423/
drak
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 stycznia 2015, 15:43

Re: odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Post autor: drak »

Potwierdzam moja dziewczyna ćwiczy i rezultaty imponujące .
angela04
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 1 czerwca 2015, 11:58

Re: odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Post autor: angela04 »

Co myślicie o czymś w rodzaju wczasów/urlopu odchudzającego nad morzem lub w górach? Brał ktoś w czymś takim udział lub zna kogoś? Jest to skuteczne?
expert
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 17 października 2012, 10:43

Re: odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Post autor: expert »

Studio Figura Jasło ul. Baczyńskiego " Klub dla kobiet " -stacje treningowe świetne ! ,sprzęt do zabiegów leczniczych limfodrenaż ,elektrostymujacja i oczywiście zabiegi na ciało kawitacja i fale RF oraz kriolipoliza ceny jak na tej klasy sprzęt bardzo niskie -świetne efekty ,profesjonalna obsługa polecam karnety zabiegi na stacjach już od 10zł za stację super promocje ! :) :) :) :super:
ziamka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 8 stycznia 2016, 09:56

Re: odchudzanie z dietetykiem wasze opinie

Post autor: ziamka »

ja chudnę właśnie z dietetykiem, obecnie jestem w fazie redukcyjnej. Mam zbilansowaną dietę, pięcioposiłkową, do tego zaplanowane ćwiczenia, konkretne na daną partię ciała, wdrożony suplement redukcyjny therm line fast, nie męczę się na diecie, a nie jest to mój pierwszy raz w odchudzaniu, jednak pierwszy z dietetykiem i widzę różnicę, ogromną. Zawsze też mogę pisać z wątpliwościami itd.
ODPOWIEDZ