Wypożyczalnia samochodów

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Pawelz
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 września 2015, 11:42

Wypożyczalnia samochodów

Post autor: Pawelz »

witam poszukuje jakiejs dobrej wypozyczalni samochodow w jasle. Ceny zeby byly przystepne. Poleca ktos jakas? Procz tego na googlach.
Krzysiek92
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 19 maja 2009, 20:58

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: Krzysiek92 »

Ja wypozyczalem samochod z wypozyczalni 'Odkryj auto' samochod mialem na lotnisku w Rzeszowie i tam tez go zwrocilem. Bardzo mily pracownik oraz biuro gorze lotniska:) zadnych problemow ze zwrotem depozytu i przy oddaniu samochodu rowniez. Polecam! :)
domka12
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 lipca 2016, 08:11

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: domka12 »

Moim zdaniem teraz wypozyczalnie samochodów stały się bardzo drogie. Miesiąc temu chciałam wypożyczyć samochód z Jasionki do Jasła to pracownik wypożyczalni powiedział że na dobę wynajęcie MATIZA kosztuje 1800 zł. Stwierdziłam że nie chce go kupić tylko wypożyczyć i zrezygnowałam z usług wypożyczalni.
Ewelina_jk
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 września 2016, 23:47

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: Ewelina_jk »

Czy ja wiem czy drogo - wypożyczalnia jedna drugiej nie równa. Pewnie, żę jak ktoś śmiga 300 dni w roku samochodem to trzeba mieć swój, ale jak przylatujesz do kraju powiedzmy 3-4 razy w roku jak ja i potrzebujesz obskoczyć znajomych i rodzinę to roczny koszt zabawy wynosi 2000 zł. ;) to Taniej niż utrzymanie auta na miejscu i jeszcze drugiego za granicą. ;) A tak zawsze jak przylecę,pożyczam autko w Panek, robię objazd, oddaję i spadam na samolot. ;)
ODPOWIEDZ