new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mikas15
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 18:06

new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Post autor: mikas15 »

Napiszcie proszę swoje opinie na temat tego salonu. Proszę o podanie cennika usług.
WOLI
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 października 2010, 20:14

Re: new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Post autor: WOLI »

Cennik uslug jest dostepny na facebook new york kids.Tam tez znajdziesz opinie na temat uslug salonu,a miny zadowolonych dzieciakow na reprezentowanych zdjeciach sa najlepsza opinia.
Dla mnie i moich wnukow rewelacja - brakowalo tego w Jasle.
jedyneczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 29 września 2015, 12:41

Re: new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Post autor: jedyneczka »

Czu kto był i czy jest zadowolony?
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Post autor: krolik »

Jestem bardzo zadowolona i z fryzury i podejscia pani fryzjerki do dziecka.
Jurek404
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 lipca 2015, 19:14

Re: new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Post autor: Jurek404 »

Zacznę od tego, że fryzura znacznie odbiegała od tego o co prosiłam, miały być obcięte końcówki a nie 8 cm włosów. Córce nie zrobiono tego o co prosiłam, została szybciutko "odwalona" i w dodatku jej proste jak drut włosy ulizano jeszcze! Pani "fryzjerka"- chyba to praktykantka patrząc na jej wiek i technikę strzyżenia i czesania, szarpała i strasznie drapała grzebieniem- to słowa córki, która przez całą wizytę miała łzy w oczach, fryzjerka ewidentnie strasznie się śpieszyła ! W dodatku te słowa wypowiadane przez zaciśnięte zęby:" nie wierć się bo ci uszy nożyczkami poobcinam"- horror! Niestety poszliśmy tam z ciekawości i mieliśmy nieprzyjemność trafienia na tą panią która mało tego, że jeszcze dużo musi się nauczyć to zachowywała się jak światowej sławy pyskata i chamska stylistka. Właścicielka nie ma pojęcia o podejściu do klienta, traktuje człowieka obcesowo i "z góry", podejścia do dzieci też nie ma i ten jej okropny szyderczo-sztuczny uśmiech, coś okropnego. Nie tego się spodziewałyśmy, miała być faja zabawa a nie dramat! Stanowczo nie polecam! Koszmarny salon. Szkoda, że po wizycie a nie przed dowiedziałam się, że większość fotek na Facebook'u to zdjęcia dzieci znajomych i dzieci tejże okropnej właścicielki, to żenada i kpina dla mnie, zwykła ustawka i oszustwo! Za to mogę polecić salon MAGIA FRYZUR na ul. Szkolnej- na przeciwko delikatesów Centrum, tam pani fryzjerka jest miła słucha klienta, żartuje z dziećmi i strzyżenie wykonuje profesjonalnie!
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Post autor: GCN »

Zawsze przy tego typu postach zastanawiam się czy to pisze konkurencja czy klient, który tam był i jest niezadowolony z obsługi. Następnym razem proszę o skan paragonu wystawionego za usługę.
Dodam, że nie jestem powiązany w żaden sposób z tym salonem.
jedyneczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 29 września 2015, 12:41

Re: new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Post autor: jedyneczka »

Zaznaczam że nie jestem w żaden sposób związana z tym salonem
Jestem matka która szuka "fajnego" fryzjera dla swoich dzieci.
Pytałam o opinie matek które tam były .....bo ja już słyszałam opinie ( i to niestety nie zbyt dobre)i chciałam się tylko utwierdzić czy iść czy nie iść .
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Post autor: ananasek »

NewYorkKids pisze:Komunikat Salonu Fryzjerskiego New York Kids

Informujemy wszystkich zainteresowanych iż zdarzenie opisane przez użytkownika Jurek404 z dnia 5 października o godz. 10:50 nie miało miejsca w naszym salonie.
Informujemy, że w przypadku kontynuowania tego typu pomówień będziemy zmuszeni podjąć działania prawne w celu ochrony dobrego naszego imienia, naszych pracowników i prowadzonej przez nas działalności.
Wszystkich serdecznie zapraszamy do naszego salonu, który znajduje się przy ulicy 3-go Maja 39 oraz na nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/nykidsjaslo
Zdarzenie nie musiało mieć miejsca 5 października o 10.50. Kroki prawne? Jakie? Przecież to tylko zdanie Waszego (albo i nie) klienta. Każdy może mieć swoje.
WOLI
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 października 2010, 20:14

Re: new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Post autor: WOLI »

Po pierwsze, opisane zdarzenie przez danego uzytkownika z dnia 5 pazdziernika nie oznacza date zdarzenia tylko kiedy zostal dokonany wpis, po drugie nie jest to opinia a opis konkretnej sytuacji (zdarzenia), ktora jezeli nie miala miejsca jest pomowieniem na forum publicznym i kazdy czy to osoba fizyczna czy prawna (firma) moze podjac dzalania prawne w celu ochrony dobrego imienia, po trzecie w mojej opini nie jest to wpis niezadowolonego klienta. Wpis ten jest pelen nienawisci, oskarza i ubliza konkretnym osoba.
Mariolka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 października 2015, 16:57

Re: new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Post autor: Mariolka »

No słuchajcie, każdy może sobie wpaść na dobry pomysł i otworzyć swój własny, niepowtarzalny biznes. A Ci, którzy zazdroszczą muszą wypisywać bzdury, bo co im zostało. Za dużo dzisiaj w Internecie jest obrażania bez powodu, hejtowania itp. Powinno się coś z tym zrobić i ja popieram właściciela salonu, że zamierza pójść na drogę prawną. Bo każdy kto był wie, że w salonie New York Kids jest bardzo sympatycznie, fryzjerki miłe i mają podejście do dzieci. Dowodem są zdjęcia zadowolonych dzieciaków i odlotowe przyjęcia urodzinowe! A wskazywanie w swoim poście innego salonu jest żałosne i świadczy o tym, że nie jest on opinią tylko aktem głupiej zazdrości. Ja trzymam kciuki i zapraszam, sami spróbujcie i uszczęśliwcie Wasze dzieciaki!
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Post autor: ananasek »

A jak właściciel udowodni, że sytuacja nie miała miejsca? są zamontowane kamery w salonie?
jedyneczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 29 września 2015, 12:41

Re: new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Post autor: jedyneczka »

Już dziękuję za opinie.. widzę że więcej złośliwości zazdrości i obłudy w Jaślanach niż prawdy. Moje dziecko było jest zadowolone.
ŻYCZĘ WŁAŚCICIELOM DUŻO KLIENTÓW I POWODZENIA .
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Post autor: _WHISKEY_ »

Ależ trzeba mieć zryty dekiel, zeby pisać takie paszkwile.
Siedziała babina obok dziecka, ktore miało łzy w oczach i nie reagowała :hyhy:
Zamiast sądu japę oklepać, należy się !
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18474
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Post autor: dragoness »

_WHISKEY_ pisze:Ależ trzeba mieć zryty dekiel, zeby pisać takie paszkwile.
Siedziała babina obok dziecka, ktore miało łzy w oczach i nie reagowała :hyhy:
Zamiast sądu japę oklepać, należy się !
To prawdopodobnie taka "prawdziwa historia" jak te z życia wzięte w kiblowych gazetach.
malren1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 stycznia 2014, 18:36

Re: new york kids - salon fryzjerski dla dzieci

Post autor: malren1 »

WOLI pisze:Po pierwsze, opisane zdarzenie przez danego uzytkownika z dnia 5 pazdziernika nie oznacza date zdarzenia tylko kiedy zostal dokonany wpis, po drugie nie jest to opinia a opis konkretnej sytuacji (zdarzenia), ktora jezeli nie miala miejsca jest pomowieniem na forum publicznym i kazdy czy to osoba fizyczna czy prawna (firma) moze podjac dzalania prawne w celu ochrony dobrego imienia, po trzecie w mojej opini nie jest to wpis niezadowolonego klienta. Wpis ten jest pelen nienawisci, oskarza i ubliza konkretnym osoba.
Ja mam to samo wrażenie-strasznie ktoś musi zazdrościć i nienawidzić właścicieliki. Trudno uwierzyć że gdziekolwiek w prywatnej firmie traktuje się nieuprzejmie klienta a już opisane przez niby-rodzica zachowania fryzjerki w stosunku do jej niby-dziecka są co najmniej grubymi nićmi szyte. Gdzieś ty był NIBY-RODZICU gdy tak strasznie poniewierali twoje niby-dziecko?? dlaczego nie zareagowałeś? Dlaczego nie zabrałeś stamtąd dziecka Jurek404??? co z ciebie za rodzic że na taką traumę naraziłeś własne dziecię??
ODPOWIEDZ