dietetyk

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
ewelina24
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 23 sierpnia 2008, 14:53

dietetyk

Post autor: ewelina24 »

witam
czy zna ktos jakiegos dobrego dietetyka w jaśle??
Awatar użytkownika
~~Patrycja~~
Guru
Guru
Posty: 181
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, 15:52
Lokalizacja: :)

Re: dietetyk

Post autor: ~~Patrycja~~ »

no właśnie....wie ktoś coś na ten temat ??
wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 283
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 19:35

Re: dietetyk

Post autor: wodzu »

Dietetyk w Jaśle, nie wiem czy jest takowy, w Rzeszowie jest, a w Jaśle chyba żeby w szpitalu :)
Awatar użytkownika
~~Patrycja~~
Guru
Guru
Posty: 181
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, 15:52
Lokalizacja: :)

Re: dietetyk

Post autor: ~~Patrycja~~ »

o kurcze..aż tam??
no nic dzięki za info ;)
będę musiała się udać do szpitala zapytać :orany:
Awatar użytkownika
Cassandra
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:50

Dietetyk

Post autor: Cassandra »

~~Patrycja~~
Jeśli masz jakieś pytania odnośnie żywienia to może (jeśli oczywiście chcesz) zadaj je tutaj? Może ktoś będzie Ci w stanie pomóc. :)
Awatar użytkownika
~~Patrycja~~
Guru
Guru
Posty: 181
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, 15:52
Lokalizacja: :)

Re: dietetyk

Post autor: ~~Patrycja~~ »

Hm..dziękuję ale jednak wole zostawić to sama sobie.. ;]
Awatar użytkownika
Cassandra
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:50

Dietetyk

Post autor: Cassandra »

Rozumiem. Z tego co się orientuję to na każdym oddziale jest jedna dietetyczka. Ja polecam panią z wewnętrznego, ewentualnie z chirurgii lub neurologii, a odradzam panią z dziecięcego (z całym szacunkiem dla pani Jadzi :padam: ). Chodzi mi tu bardziej o serdeczność pań niż wiedzę. Poza tym na dole tzn. na poziomie szatni i kuchni znajduje się dział żywienia i tam też można zapytać. Nie bardzo wiem jaki rodzaj pomocy Cię interesuje, ale jeśli mogę Ci podsunąć jakiś pomysł to: z tego co mi wiadomo od września III semestr dietetyków rozpoczyna praktykę na oddziałach szpitalnych, wiec jeśli byś na nich trafiła (mają zajęcia 4 razy w tyg gdzieś tak od poniedziałku do piątku - nie wiem który dzień wolny - od 8:00 do 13:00), a raczej na ich opiekuna (albo po prostu zapytała o nich którąś z dietetyczek) i powiedziała o co chodzi to myślę że pod okiem nauczyciela mogli by Ci spokojnie przygotować edukację żywieniową, jadłospis czy coś w tym rodzaju. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
~~Patrycja~~
Guru
Guru
Posty: 181
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, 15:52
Lokalizacja: :)

Re: dietetyk

Post autor: ~~Patrycja~~ »

Dziękuję bardzo za informacje..na pewno mi się przydadzą..;)
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: dietetyk

Post autor: kurczebalde »

A może ktoś mógłby podać namiary na jakiegoś dobrego dietetyka w okolicy Jasła, Krosna, ale takiego sprawdzonego, z którego usług korzystał z dobrym efektem. Dziękuję
Awatar użytkownika
m.g
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 4 marca 2011, 16:50

Re: dietetyk

Post autor: m.g »

Ja rok temu szukałam deitetyka w Jaśle, znalazłam w Rzeszowie ale baaardzo drogo. W końcu znalazłam w Nowym Sączu, super Panią Ewę. Karnet 8 spotkań kosztuje 160 zł, w tym jest jadłospis, całodobowa opieka telefoniczna (jeśli potrzebujesz) porady, ważenie, gratisowy zabieg specjalnymi elektrodami. W ciągu 2 miesięcy schudłam 12 kg. I to była optymalna waga chudnięcia bo ok. 1,5kg na tydzień, tyle, że ja biegam 5 dni w tygodniu. Dieta pyszna, i były też słodycze, dużo mięsa, to wszystko kolorowe i szybkie do przyrządzenia, cała rodzina może się tak żywić. Na prawdę polecam. Takie rady, które się przeczyta na forum, czy jakieś artykuły nic nie dają, To musi być myśl, że jedziesz za 3 tygodnie na ważenie i mierzenie i staniesz przed tą kobietą i będzie Ci głupio, że nie wypełniłaś swoich obietnic. Ja sobie tak to wpoiłam w głowę i pomagało. Po tym jak schudniesz do takiej wagi do jakiej chcesz to masz dietę na stabilizację, żeby nie +przyczepiło się jojo. Poradnia nazywa się Bella Vita, w Nowym sączu. Tylko, że Pani Ewa otworzyła drugi gabinet, w którym jest sama, i polecam Ci ją, W bella Vicie została druga Pani ale bez takiego powera i nie umie tak zachęcić do odchudzania jak Ewa. Jak chcesz to podam Ci na pw nr. kom. do Pani Ewy. Polecam :-)
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: dietetyk

Post autor: kurczebalde »

Bardzo proszę o podanie namiarów na Panią Ewę.
calineczka248
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 18 września 2011, 19:52

Re: dietetyk

Post autor: calineczka248 »

W Jaśle też znajdziesz dietetyka, który jednocześnie oprócz zbilansowanej Diety ułoży CI odpowiedni Plan treningowy, by osiągnąć zamierzony efekt szybciej. Moja koleżanka, której go poleciłam schudła 15kg a mój uczeń aż 25kg. Facet ma doświadczenie bo jest Zawodnikiem - praktykiem na Polskiej arenie. Wiem, że na początku tego tygodnia rusza jego strona internetowa, www.twojtrenerosobisty.com.pl, to możesz sprawdzić szczegóły. Poza tym od niedawna istnieje Jasielki Klub Kształtowania i Modelowania Sylwetki "ATLAS", też należe do tego klubu. Warto interesować sie tematem bo znajdziesz tam dużo nowości dietetycznych i treningowych. Na chwilę obecną z takich innowacji wchodzi GYMSTICK Fitness. ZAjęcia ruszają od 4.10.11. godz. 18, 19 i 20 na ulicy Rejtana 7, obok smażalni złota Rybka.
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: dietetyk

Post autor: kurczebalde »

To może mogłabyś podać nr telefonu do tego dietetyka w Jaśle?
Dziękuję
calineczka248
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 18 września 2011, 19:52

Re: dietetyk

Post autor: calineczka248 »

Numeru do niego nie mam, ale przecież pisałam, że za kilka dni rusza mu strona internetowa, www.twojtrenerosobisty.com.pl. Tam pewnie znajdziesz jego dane kontaktowe
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: dietetyk

Post autor: kurczebalde »

calineczka248 pisze:Numeru do niego nie mam, ale przecież pisałam, że za kilka dni rusza mu strona internetowa, http://www.twojtrenerosobisty.com.pl. Tam pewnie znajdziesz jego dane kontaktowe
Tak, wiem co pisałaś, ale skoro go polecałaś, to myślałam, że kontakt do niego masz, jesteś tak bardzo poinformowana, że pewna byłam na 100, że masz nr telefonu. Za kilka dni rusza strona, to wiem, bo też pisałaś - kilka, to może być ile? 2, 10? Może nie chce mi się tyle czekać. Zapytałam grzecznie o kontakt, a Ty mi wyskakujesz z "ależ pisałam", wystarczyło napisać - przykro mi ale nr telefonu akurat nie posiadam - i po sprawie.
ODPOWIEDZ