Ortodonta Jasło

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
laura22
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 czerwca 2014, 10:42

Ortodonta Jasło

Post autor: laura22 »

Hej,
Chciałabym sie dowiedziec kogo w Jasle z ortodontow polecacie? Wdzięczna byłabym za opinie, cenniki chociaz ogólne, i namiary. Jesli ktos jest po leczeniu i by zdał relacje jak było to byłabym wdzięczna. Dzieki za pomoc :)
maturzysta
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2013, 14:00

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: maturzysta »

Polecam Ortho-clinic( koło dworca) właśnie jestem w trakce leczenia i jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo miły presonel-wszystko dokładnie tłumaczą i chętnie odpowiadają na pytania. Koszt założenia aparatu stałego na jeden łuk( metalowy) 1500 zł, ceramiczny 1900 zł. Pierwsza wizyta z ustaleniem planu leczenia 70 zł plus zdjęcia rtg 120 zł. Wizyta kontrolna co 4-6 tygodni 80zł a z wymianą łuku 100 zł. Jesli masz jeszcze jakieś pytania to chetnie odpowiem. Tutaj masz linka z kontaktem http://www.ortho-clinic.pl
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: Jaslanin2010 »

Aparat jest zakładany już na 2 wizycie???
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: Mary »

Tak, na drugiej wizycie, chyba ,żeby się okazało, że masz jakieś zęby do usunięcia to wtedy pewnie byś dłużej musiał czekać.
laura22
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 czerwca 2014, 10:42

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: laura22 »

maturzysta pisze:Polecam Ortho-clinic( koło dworca) właśnie jestem w trakce leczenia i jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo miły presonel-wszystko dokładnie tłumaczą i chętnie odpowiadają na pytania. Koszt założenia aparatu stałego na jeden łuk( metalowy) 1500 zł, ceramiczny 1900 zł. Pierwsza wizyta z ustaleniem planu leczenia 70 zł plus zdjęcia rtg 120 zł. Wizyta kontrolna co 4-6 tygodni 80zł a z wymianą łuku 100 zł. Jesli masz jeszcze jakieś pytania to chetnie odpowiem. Tutaj masz linka z kontaktem http://www.ortho-clinic.pl

Rozumiem a jak jest z opłatami comiesięcznymi jeśli sie ma 2 luki? Ile wynoszą?
Chwile temu już byłem na wizycie niby ósemki z dołu do usunięcia, tyle, ze dół mi za wiele nie przeszkadza jedynie na gore bym chciał, ktoś wie czy tak można?
Dzięki za pomoc!
maturzysta
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2013, 14:00

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: maturzysta »

Zazwyczaj trzeba nosić na oba łuki żeby prawidłowo ustawić zgryz z tym, że nie koniecznie musisz zakładać oba w tym samym momencie. Ja wlaśnie nosze samą góre a za jakiś czas mają mi dołożyć na dolny łuk bo ortodonta tak poleciła że będzie lepiej. Wszystko zależy od wady zgryzu, a co do usuwania zębów to też musze usunąć dwie zdrowe czwórki i ósemki chirurgicznie bo są zatrzymane w dziąsłach. Najlepiej umówić się na wizyte i wszystko dokładnie popytać bo każdy przypadek jest inny. Moja koleżanka nosi tylko na górnych zębach ale miała niewielką wade i się tak dało :)
wojteek3
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 8 września 2009, 20:50

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: wojteek3 »

Witam odkopuje ten temat bo mam wade zgryzu i kilka "zębów mądrośći" :mur: . Coraz bardziej zastanawiam sie nad założeniem aparatu, ale wciąż mam obawy co do usuwania stałych zębów i bólu z tym związanego. Jeżeli ktoś przechodził przez to lub coś o tym słyszał może opisać mi co i jak ? z góry wielkie dzięki!
maturzysta
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2013, 14:00

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: maturzysta »

Też miałem wątpliwości co do usuwania stałych zębów ale przy dobrym znieczuleniu nic nie boli, jestem po usunięciu jednej czwórki i dwóch ósemek częściowo zatrzymanych i zero bólu podczas usuwania. Niewielki dyskomfort po usunięciu ale można normalnie funkcjonować. Nie ma sie czego bać :D
ODPOWIEDZ