Nie dla muslimów

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

Taaa, Kosowo boli, bo to legitymizacja zagarnięcia Krymu. Sami wepchnęli Putinowi w ręce możliwość i uzasadnienie. No to się pisze, że to bełkot, bo wszyscy którzy nie zgadzają się z oficjalną linią partii powinni lądować w "psychuszce". Już był taki jeden, co z opozycji robił wariatów. Czy nie Stalin przypadkiem? A "gorszy sort", czy to nie pomysł Hitlera?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Nie dla muslimów

Post autor: grzeh »

dragoness, czy Ty wogole wiesz o czym była rozmowa?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:dragoness, czy Ty wogole wiesz o czym była rozmowa?
O tak. Wiem. O histerycznym rzucaniu sie na drugiego dyskutanta, a paradoksalnie ma on takie same poglądy na temat imigrantów. Ale łatwiej czepić się tego, co jest winą rządzących. Poprzednio i obecnie.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Nie dla muslimów

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
grzeh pisze:dragoness, czy Ty wogole wiesz o czym była rozmowa?
O tak. Wiem. O histerycznym rzucaniu sie na drugiego dyskutanta, a paradoksalnie ma on takie same poglądy na temat imigrantów. Ale łatwiej czepić się tego, co jest winą rządzących. Poprzednio i obecnie.
jak wiesz, to po co odpisujesz mi nie w temacie?
interesowało mnie kogo uznał za "antyrosyjscy kretyni" ale wujek_garfield pobłądził i się pogubił.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

Nie wiesz kto to? To PiS, którym się wydaje, że można bezkarnie drażnić Rosję, a potem w razie wojny spieprzą za granicę. Bo to taka rządowa tradycja.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Nie dla muslimów

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Nie wiesz kto to? To PiS, którym się wydaje, że można bezkarnie drażnić Rosję, a potem w razie wojny spieprzą za granicę. Bo to taka rządowa tradycja.
czyli wynika z tego że "Czeczenów wspierających tzw. Państwo Islamskie" - wpuścił PiS.
Oczywiście według Ciebie, bo wujek_garfield już się poplątał w zeznaniach.



To PiS, którym się wydaje, że można bezkarnie drażnić Rosję, a potem w razie wojny spieprzą za granicę. Bo to taka rządowa tradycja.
obiekywna_dragoness; coś mi się zdaje że takie wyznanie wiary może podpadać pod Art 212 KK.
pozatym proponuję na forum mniej wróżyć i bawić się w psychoanalityka, a bardziej trzymać się faktów
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

Ooo, kodeksem zaczynacie straszyć? Był taki skecz Smolenia i Laskowika, gdzie mówili "i stanie u drzwi Załoga G... I miś Kolabor". Psychoanalityk już nie wystarczy. To musi być psychiatra.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Nie dla muslimów

Post autor: grzeh »

Znowu mi mówisz w liczbie mnogiej?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:Znowu mi mówisz w liczbie mnogiej?
Bo was jest legion. Zafiksowanych na PiS.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Nie dla muslimów

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
grzeh pisze:Znowu mi mówisz w liczbie mnogiej?
Bo was jest legion. Zafiksowanych na PiS.
Nie wiem czy wiesz ale faty sa takie:
1)
wujek_garfield napisał iż 'Czeczenów wspierających tzw. ISIS wpuścili do Polski antyrosyjscy kretyni'
2)
a Ty, określiłaś że antyrosyjscy kretyni - to PiS


Więc proszę podaj dowód/fakty na jakiej podstawie tak twierdzisz.
Kto konkretnie odpowiada za sprowadzenia tych Czeczenów i postaraj się to zrobić bez obrażania mnie i zmieniania wątku.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

Kochanieńki. NIC nie muszę udowadniać, to że za wojen czeczeńskich antyrosyjscy kretyni nie nazywali się PiS, to nie ma znaczenia. Przyspawani do koryta zmieniają partię jak rękawiczki, więc parafrazując barda ze Stratfordu" To, co zwiemy guanem, pod inną nazwą równie paskudnie by śmierdziało".
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Nie dla muslimów

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Kochanieńki. NIC nie muszę udowadniać, to że za wojen czeczeńskich antyrosyjscy kretyni nie nazywali się PiS, to nie ma znaczenia. Przyspawani do koryta zmieniają partię jak rękawiczki, więc parafrazując barda ze Stratfordu" To, co zwiemy guanem, pod inną nazwą równie paskudnie by śmierdziało".
oczywiście że nic nie musisz udowadniać.
Na tym forum nie ma zapotrzebowania na kulturę wypowiedzi i argumentacje na fakty.
Można siać idiotyzmy, pomawiać i zniesławiać innych i być z tego zadowolonym.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... To zapewne ten słynny obiektywizm dał znać o sobie... Ale - broń Boże - dragoness nie jest zafiksowana na anty-PiS-ie. Ona po prostu tak już ma...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

Na tym forum nie ma zapotrzebowania na kulturę wypowiedzi i argumentacje na fakty.
Można siać idiotyzmy, pomawiać i zniesławiać innych i być z tego zadowolonym.
No i raz uczciwie napisałeś. A sklady rządów podczas czeczeńskich wojen masz na wikipedii i nie moja wina, że przy każdych wyborach partie zmieniały nazwy, by się łatwiej do koryta dostać, nie mówiąc o miedzypartyjnych przesunięciach posłów. Dlatego nie ma co udawać dziewicy w burdelu.
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Nie dla muslimów

Post autor: wujek_garfield »

Kto konkretnie odpowiada za sprowadzenia tych Czeczenów i postaraj się to zrobić bez obrażania mnie i zmieniania wątku.
Kto konkretnie to nie jest jakaś tajemnica albo spiskowa teoria - typu zamach na JFK czy Roswell.Po nazwiskach jednak nie napiszę,grozisz paragrafami itd a kilka z tych postaci bądź ich krewnych nadal jest chyba w polityce lub blisko niej.

Uważam tych ludzi za kogo uważam i to jest moje prawo.Ale nie mogę ich tak z nazwiska,bo to by już może (a patrząc jak ostatnio sterowane jest egzekwowanie prawa to z mo(r)ża mogła by wyjść pewność kogoś usłużnego) podchodziło pod art. 226 albo wspomniane przez ciebie 212 - a widzę że masz chętkę napuścić na kogoś milicję czy którąś nowożytną ubecję. To jest Polska,poprzedni koryciarze już zamykali faceta z krzesełkiem za "zamach na prezydenta".Więc szukaj głupich gdzie indziej grzesiu.Gdzie indziej.

Dragoness - pani uważa i nie szarżuje.Tacy jak grzeh raz po raz sugerują swoją zawziętością itd,że są chyba jakimiś partyjnymi wtykami czy ludźmi z młodzieżówki albo innymi powiązanymi z partią.A tacy mogą mieć mentalność jak "hejt stop" - Więc po co to ? Szkoda strzępić klawiaturę.Straszą milicją czy może od razu ubecją = przegrali dyskusję.
Ostatnio zmieniony 13 września 2016, 19:51 przez wujek_garfield, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ