Nie dla muslimów

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

Podsumowując dyskusję, którą ze swojej strony zakończę; pozdrawiam wszystkich tęskniących za ubogaceniem kulturowym i mających nadzieję na to, że emigranci zapracują na ich emerytury i życzę im wszystkiego najlepszego. Ja ze swojej strony na swoją emeryturę już odkładam, a o pozwolenie na broń zamierzam się postarać. Jak ktoś zamierza mnie powyzywać od nazistów, ksenofobów, czy islamofobów, proszę bardzo. Niech wam ulży. Ja mam prawo do własnego zdania i będę je wyrażać. Nie popartego histerią w internecie, tylko własnymi obserwacjami i doświadczeniami.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Łyssy »

A jak dostaniesz to pozwolenie to napisz mi na priwa jak to się załatwia, ok ?
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: martunialla »

Do dDk.

1. Na szczescie moge sama decydowac z kim warto utrzymywac znajomosc a z kim nie. Szanuje wszystkich, co nie zmienia faktu ze niestety nie wszyscy ludzie sa inteligentni.

2. Akurat tak sie sklada ze chrzescijanka nie jestem, przynajmniej nie praktykujaca.

3. O wojnie w tym poscie nie mowimy, ale jesli juz musisz mieszac watki i wpisy - chwala Ci za to, ze tak chcesz bronic kraju, jestem naprawde pelna podziwu dla takich ludzi (mowie to bez sarkazmu). Poki co, przypuszczam jednak, ze w zadnej wojnie udzialu nie brales, i gdyby przyszlo co do czego bardzo mozliwe jest ze zmienilbys zdanie dosc szybko. Ja osobiscie jestem przeciwnikiem wojen i dlatego staram sie zrozumiec ludzi, ktorzy przed nimi uciekaja. Ale jak na razie sam powiedziales - imigranci wcale do Polski nie chca przyjezdzac. No wlasnie! I tu jest pies pogrzebany - nikt jeszcze nic od Polski nie chce, a Polacy juz sie pienia. Nikt do Polski jeszcze nie przyjechal, Polacy jeszcze nic nie dali, nic nie zrobili, a maja najwiecej do gadania i sa najbardziej oburzeni. I to mnie wlasnie boli.

Niniejszym oglaszam, ze jest to moj ostatni post, powiedzialam to, co musialam powiedziec, bo nie mi dawalo spokoju. A niestety, swiadoma jestem tego, ze co niektorzy sa niereformowalni.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Nie dla muslimów

Post autor: piotrek »

no Panie to nie mają lekko w kraju rządzonym przez kozich kochanków ... https://www.youtube.com/watch?v=2P9PuYoUuZQ
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: Nie dla muslimów

Post autor: noisey »

dragoness pisze:Podsumowując dyskusję, którą ze swojej strony zakończę; pozdrawiam wszystkich tęskniących za ubogaceniem kulturowym i mających nadzieję na to, że emigranci zapracują na ich emerytury i życzę im wszystkiego najlepszego. Ja ze swojej strony na swoją emeryturę już odkładam, a o pozwolenie na broń zamierzam się postarać. Jak ktoś zamierza mnie powyzywać od nazistów, ksenofobów, czy islamofobów, proszę bardzo. Niech wam ulży. Ja mam prawo do własnego zdania i będę je wyrażać. Nie popartego histerią w internecie, tylko własnymi obserwacjami i doświadczeniami.
No i ok, wycofanie sie rakiem tez jakieś wyjście. Rzeczowej dyskusji popartej faktycznymi danymi raczej nie było. Myślałem ze chociaż odniesie sie Pani do tych konkretnych danych dotyczących przestępczości i faktycznie skazanych. Nagle pewne tezy zaczęły sie sypać wiec dziękuje za uwagę.

Janusze od filmików - wkleić wam kilka wesołych linków o kwiecie polskiej emigracji na wyspach czy sami poszukacie?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Nie dla muslimów

Post autor: grzeh »

martunialla pisze:Grzeh - narodowosc Polska.
...
to znaczy że te wszystkie Twoje żale do Polaków powinnaś kierować przede wszystkim do siebie.
Może jak się sama zmienisz to przestaniesz narzekać(?) bo tak to tylko obrażasz całą grupe przypisując jej cechy jednostek (jak mniemam).


noisey pisze:Grzech - węszysz kolejny spiseg? Lecz sie człowieku.
tak Cię wychowano że zaczynasz rozmowę od obrażania rozmówcy?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Nie dla muslimów

Post autor: grzeh »

Koniec żartów! Schulz zagroził... użyciem siły wobec takich krajów jak Polska, jeśli nie podporządkujemy się "duchowi wspólnoty" ws. imigrantów! [WIDEO]
http://wpolityce.pl/swiat/264981-koniec ... ntow-wideo
Europa ultranacjonalistów, jeśli ona zwycięży, to będzie to ich Europa, nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty. I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone. Nie może być tak – i ja należę do tych ludzi, którzy tak mówią – jesteśmy w XXI wieku, jesteśmy w XXI wieku globalizacji, aby globalne problemy rozwiązywać nacjonalizmem. W pewnym momencie trzeba walczyć i trzeba powiedzieć: w razie konieczności, także walką przeciwko innym, postawimy na swoim.
Martin Schulz - przewodniczący Parlamentu Europejskiego

ciekawe dlaczego UE nic nie robiła jak zachodnie sieci handlowe wykończyły polskich małych przedsiębiorców
jak wykańczano polski przemysł, system bankowy i takie tam inne. Wtedy nikt z nich nie rozumiał "ducha europejskiej wspólnoty" ?
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Nie dla muslimów

Post autor: luc »

@Grzeh - czyżbyś o dziwo się spolonizował i zaczął zachowywać jak na Polaka przystało,czy po prostu wyczuwasz w tym kryzysie długie ręce Putina ? ;)

Tak czy inaczej,wychodzi na to,że jesteśmy dziś prawie po tej stronie. I jest zabawnie.
1.Uaktywniła się martunialla.Kupa śmiechu."Najaktywniejszy w wątku: Dlaczego Polacy to naród pełen uprzedzeń?"
Kobieto.Jak nie czujesz się Polką granica otwarta...
No wlasnie! I tu jest pies pogrzebany - nikt jeszcze nic od Polski nie chce, a Polacy juz sie pienia.
Powtórzę.NIKT ale to nikt cię w tym kraju nie trzyma. Przeciwnie.To Unia chce zbudować u nas Obozy Koncentracyjne (w znaczeniu: nie tyle zagłady co służące do przymusowej koncentracji,coś jak getto) dla Arabów których za dużo ma się pojawić w Niemczech - i przymusowo trzymać Arabów podobno chcących do Niemiec U NAS.

Po drugie: Islamiści to nie jest żart tylko ponura prawda.

@noisey - Korwin to kawał buca ale jak chce robić na tym kampanię - ja mówię DOBRZE ! Co prawda lepiej byłoby żeby kto inny,bo Korwin to chodząca kompromitacja i nóż w plecy dla działalności antysystemowej,ale lepszy rydz jak nic.

Ale może sprawa się sama ureguluje.W internecie piszą,że na uchodźców (po setkach lat spokoju na morzu śródziemnym) polują greccy uwaga: PIRACI :D

Pozostali są niemrawi w tej sprawie i nie zorganizowani - choć nawet Ryfiński u Palikota (a ten to ostro i skandalicznie działał nie tylko przeciw klerowi) potrafił ostatnio powiedzieć że tych świrów absolutnie nie chce w Polsce.Dlaczego ? Bo nawet wśród skrajnej lewicy palikociarskiej ci co mają choć odrobinę mózgu mają coś takiego jak INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY. Wpuść 11 tysiecy,za chwilę "łączenie rodzin" i po kilku latach jest 80 tysięcy jak nie więcej.I za co to utrzymać ? Z PODATKÓW ! Im daj daj daj 4000,oni to uważają za "dżizję" a naszą ziemię za islamską, a niedługo potem zaczną latać z maczetami.Piękny interes...

Teraz żeby było jeszcze bardziej śmieszno i straszno:
http://www.money.pl/gospodarka/unia-eur ... 99425.html

Brzmi szczytnie,ale wprowadzenie tego ustawowo od zaraz przez tych KOMUNISTÓW to raczej sposób na zniszczenie z dnia na dzień firm w takiej Polsce. Bo jaki one maja atut poza tanimi pracownikami ? Żaden. Bankructwa i jeszcze większe "...i kamieni kupa"... Ostatnia rzecz którą bym popierał to okradanie pracowników w Polsce takie jak mamy dzisiaj,ale facet już odlatuje i tyle. Tylko czekać Europejskich kartek na żywność... Unią rządzą KO-MU-NI-ŚCI którzy odlecieli już całkiem.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

noisey pisze:
dragoness pisze:Podsumowując dyskusję, którą ze swojej strony zakończę; pozdrawiam wszystkich tęskniących za ubogaceniem kulturowym i mających nadzieję na to, że emigranci zapracują na ich emerytury i życzę im wszystkiego najlepszego. Ja ze swojej strony na swoją emeryturę już odkładam, a o pozwolenie na broń zamierzam się postarać. Jak ktoś zamierza mnie powyzywać od nazistów, ksenofobów, czy islamofobów, proszę bardzo. Niech wam ulży. Ja mam prawo do własnego zdania i będę je wyrażać. Nie popartego histerią w internecie, tylko własnymi obserwacjami i doświadczeniami.
No i ok, wycofanie sie rakiem tez jakieś wyjście. Rzeczowej dyskusji popartej faktycznymi danymi raczej nie było. Myślałem ze chociaż odniesie sie Pani do tych konkretnych danych dotyczących przestępczości i faktycznie skazanych. Nagle pewne tezy zaczęły sie sypać wiec dziękuje za uwagę.

Janusze od filmików - wkleić wam kilka wesołych linków o kwiecie polskiej emigracji na wyspach czy sami poszukacie?
Skoro mus, to mus. Wycofuję się z "rzeczowej" dyskusji, która przypomina autostradę. Guano da, oczywiście, bo demokratycznie wybrani rządzący zdecydują za nas. Co do statystyk, faktycznie wśród polskiej emigracji bandytyzm się szerzy, dobrze, że sobie pojechali :D Skoro tak, faktycznie jest to jakiś pomysł, skoro eksportowaliśmy naszych bandziorów, sprowadźmy sobie nowych. :hyhy: I przyzwyczajajmy się powoli do tego, że będziemy, jak Amerykanie pisać na świątecznych kartkach "Happy holidays", a choinkę ze światełkami nie ustawimy już w ogródku. No ale przecież takie drobiazgi nie obchodzą oświeconych Europejczyków, jedynie polski ciemnogród. I to by było na tyle. Ostatnie pytanie do posługujących się faktycznymi danymi. ILU OBYWATELI KRAJÓW ARABSKICH ZNACIE OSOBIŚCIE?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Nie dla muslimów

Post autor: piotrek »

może nie z krajów arabskich (uffff), ale ja 2 znam:jeden z Turcji, drugi z Albanii. Obydwaj muslimy.

A co do dyskusji nt,"wśród polskiej emigracji bandytyzm się szerzy", tam na Zachodzie są inne sądy. Tu w POlsce nie ma szans ukarać islamskich bandytów, no może sprawa za 5,10,15 lat w zawiasach? tyle trwa w sądach POstępowanie. Będzie więc dużo gorzej karać bandytów islamskich w POlsce, niż bandytów POlskich na emigracji.
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Nie dla muslimów

Post autor: jankow05 »

Ciekawe, dlaczego państwa ościenne (dość bogate) nie chcą przyjmować uchodźców, tylko "wysyła" się ich taki kawał drogi? Kto ma w tym interes, lub jakiś inny niecny plan? Przykładowo, jeśli wojna na Ukrainie rozszerzyła by się na cały kraj, to w pierwszej kolejności uchodźcy uciekali by do Polski, Słowacji, Węgier, a nie do Afryki czy Australii np. I inna kwestia: ludzi tych (uchodźców - muslimów, jak w tytule tematu), Unia traktuje jak bydło, rozdziela się ich do poszczególnych krajów. Na jakich zasadach ma się to odbywać? Będą testy? Ankiety? Badania jakieś? Przecież oczywistym jest, że nikt dobrowolnie nie będzie chciał przyjechać do Polski bo tu bida... Wszyscy chcą przecież do Niemiec. A tak to będzie jak loteriada chyba. Ponoć będą tych ludzi "katalogować" poprzez pobranie odcisków palców. Jedynym miejscem w którym będą mogli przebywać to kraj do którego zostali przypisani. Jeśli z niego uciekną a uda się ich "złapać" to zostaną deportowani. Zgadnijcie na czyj koszt? I jeszcze jedna sprawa: ciekawe jak będą wyglądać miejsca ich rozlokowania? Czy dostaną mieszkania w blokach, kamienicach? Czy zostaną wybudowane specjalne obozy, jak ktoś to już nazwał, obozy koncentracyjne?? Jak w polskich warunkach ma być rozwiązane rozlokowanie 12 tys ludzi?? I za co będą żyć? Gdzie pracować ( o ile będzie dla nich jakaś praca, i jeśli ktoś zechce ich zatrudnić)? Będą żyć z socjalu, jak w Niemczech, gdzie dostaną mieszkanie, żywność i 125 Euro kieszonkowego? Ciekawe to wszystko...Zważywszy, że my ostatnio szastamy kasą. Tzn. dla pielęgniarek i innych wciąż jej (kasy) nie ma.
I jeszcze taka ciekawostka z Rotterdamu, burmistrz tego miasta się wypowiedział w taki oto sposób ostatnio, kierując swe słowa do holenderskich muzułmanów:

"To zupełnie niezrozumiałe: jak można zwracać się przeciwko wolności? Jeśli komuś wolność się nie podoba, to na miłość boską, niech spakuje walizki i wyjedzie". Dodał, także: „na świecie istnieją miejsca, w których możecie być sobą, żyć tak jak chcecie i nie zabijać niewinnych dziennikarzy. Jeśli tu się wam nie podoba, bo nielubiani przez was satyrycy wydają gazetę, to powiem wam, że możecie wypierdalać. (…) Jeśli się tu nie odnajdujecie, to znikajcie z Holandii".

Co najciekawsze, to burmistrz jest Sunnitą i pochodzi z Maroka ;-)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Mosznicki »

dDk pisze: 3. Jak chcemy pomagać innym jeśli w obecnej chwili nie potrafimy pomóc sami sobie? Głodowe emerytury i renty, ale na socjal dla uchodźców będzie? Kilkuletnie kolejki do lekarzy, ale dla uchodźców będzie? Młodzi ludzie mieszkają z rodzicami, ale mieszkania dla uchodźców będą?.
No, to są rzeczywiste problemy, a nie jakieś tam ucieczki przed wojną!
P.S. Gdyby miał Ci się kiedyś spalić dom, to nie oczekuj lokalu zastępczego, bo pierwszeństwo mają młodzi wciąż mieszkający z rodzicami.
Ciekawe, dlaczego państwa ościenne (dość bogate) nie chcą przyjmować uchodźców, tylko "wysyła" się ich taki kawał drogi? Kto ma w tym interes, lub jakiś inny niecny plan? Przykładowo, jeśli wojna na Ukrainie rozszerzyła by się na cały kraj, to w pierwszej kolejności uchodźcy uciekali by do Polski, Słowacji, Węgier, a nie do Afryki czy Australii np.
Nie przyjmują, bo się tam nie stawiają? Może bogactwo kraju (np. Arabii Saudyjskej) i ta sama kultura oraz ciepły klimat bledną wobec wartości liberalnej demokracji? Może nie taki uchodźca straszny, co? Kiedy w Polsce wybuchł stan wojenny, to np. Austria, bogata i chrześcijańska, stanowiła często tylko przystanek w drodze do odległej Kanady czy USA. Mając wybór, gdzie wolałbyś żyć? Przecież nawet my, Polacy, tak trudno czasem akceptujemy "zgniły zachodni liberalizm". Podoba nam się kasa, ale już nie obyczaje i pewne swobody. Często można przeczytać, jak w pewnych kwestiach zadziwiająco zbieżni jesteśmy światopoglądowo z muzułmanami. Ostatecznie jednak dajemy radę i oni w zdecydowanej większości dokładnie tak samo. Dlatego nie demonizujmy ludzi z powodu ich odmienności i nie wyolbrzymiajmy zagrożeń, nie bądźmy cyniczni wobec ich nieszczęść, a wyłapywanie potencjalnych ekstremistów zostawmy powołanym do tego służbom.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Naprawdę uważacie, że Polska rządzona przez pół-głupią Ewkę Fadromę jest w stanie przyjąć 12 tysięcy uchodźców (zakładam, że przyjmujemy tylko prześladowanych: chrześcijan oraz wyznawców dwóch sekt muzułmańskich - imigrantów ekonomicznych nie wpuszczamy w granicę naszego pięknego kraju, jeżeli nie mają stosownych środków finansowych na utrzymanie się przez minimum 3 miesiące)? Zapewnić im mieszkania, pracę (lub zasiłek socjalny), dzieciom zapewnić naukę w szkołach lub przedszkolach? Objąć ich opieką zdrowotną, zapewnić naukę języka polskiego? Bo zakładam, że celem uchodźców jest pozostanie w Polsce i staranie się o obywatelstwo...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Mosznicki »

Podobno trzeba nam więcej dzieci. Nie dzieci jako dzieci, tylko nowych obywateli, bo demografia itd. Więc co za różnica? Ludzie już są, więc można to wykorzystać bez konieczności powoływania do życia nowych. Więc dlaczego nie? Czy rodzimym nie trzeba byłoby zapewnić opieki i edukacji? Na Wyspach imigranci więcej wnoszą niż zabierają. Tu byłoby podobnie.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Nie dla muslimów

Post autor: luc »

Mosznicki pisze:Podobno trzeba nam więcej dzieci. Nie dzieci jako dzieci, tylko nowych obywateli, bo demografia itd.
Dać 1000 euro (4000 złotych) socjalu za płodzenie dzieci i życie na zasiłku "bo demografia" ? Zaraz zaraz zaraz - a dlaczego nie dać tego Polskim obywatelom tylko muzułmanom ?!

My młodzi musimy wyjeżdżać z tego kraju,bo pieniędzy nie ma,pracy brakuje, a jak jest to z tego co jest ciężko utrzymać rodzinę. Polskie dziewczyny od pracodawców są pytane czy mają dzieci - bo dzieci nie mogą mieć - w planach też nie.Taki mamy kraj ! Ale NIE, "przyjmij uchodźców" czy raczej imigrantów - przecież wg. pożal się boże "dziennikarzy" uchodźca i imigrant to to samo - a czy przyczyny ekonomiczne czy bezpośrednia militarna wojna to wszystko jedno... :]

Lecz jeśli uchodźca i imigrant to to samo,to wychodzi na to,że tłumnie wyjeżdżający młodzi Polacy to uchodźcy.Podążmy za tą urzekającą logiką. Z Polski wyjechało już pewnie na stałe te 2-3 miliony. Więcej niż uciekło murzynów gdy były walki Hutu z Tutsi itd. (Ludobójstwo w Rwandzie) To że tak brzydko powiem - wychodzi na to,że: w Iraku i Syrii działają terroryści z Państwa Islamskiego a na terenie Rzeczypospolitej Polskiej działa inna terrorystyczna organizacja - o nazwie "Państwo Polskie"... No proszę... :hyhy:

Polskie zresztą tylko z nazwy,zważywszy na działania prasy i większości partii politycznych u władzy (tylko PiS z partii parlamentarnych w niektórych przypadkach jest w stanie zachowywać tu względną przyzwoitość i nie gnoić w każdym przypadku i za wszelką cenę Polskości - choć PiS traktuje ją i tak instrumentalnie).

Terroryzm ten zresztą objawia się dość konkretnie - spróbuj nie zapłacić podatku choćby w terminie i spóźnij się o 1 dzionek drogi rodaku (albo co gorsza - nie mając kasy - masz skombinować nawet jak nie masz pracy kasę na niektóre podatki,a jak to państwa nie interesuje),spróbuj podpisać się pod papierkiem który źle zrozumiesz,albo spróbuj prowadzić działalność gospodarczą i się pomylić - to państwo naśle na ciebie komorników,policję i bóg wie kogo jeszcze ! Zresztą możesz być wywłaszczony nawet dlatego,że twój sąsiad ma długi.Itd. Itp. Sprawia to,że poza względną wolnością poruszania się Polak spoza układu nie ma nawet pewności,że jego mienie nie zostanie nagle skonfiskowane przez terrorystów z "Państwa Polskiego".

Pojawia się w dodatku kolejne pytanie - jak można kierować uchodźców do kraju który opuszczają cały czas tysiące uchodźców; kraju w którym toczy się wojna ekonomiczna - by nie powiedzieć powolna EKONOMICZNA EKSTERMINACJA jego obywateli ?

Którzy całą rodzinę mają utrzymać często za mniej niż 2000.ZŁOTYCH.BRUTTO. (co znaczy mniej jak 500 euro brutto MIESIĘCZNIE). O ILE MAJĄ PRACĘ


Wreszcie należy zadać to decydujące pytanie: dlaczego to my mamy budować jak jacyś naziści obozy koncentracyjne dla ludzi którzy chcą do Niemiec ?!
I czy gdy te "Polskie Obozy Koncentracyjne" powstaną (dzięki przymuszeniu nas przez UE czy może juz IV Rzeszę) - to przy okazji będziemy przez to musieli płacić za bezdurno żydom jakieś odszkodowania ?

Co za naziści chcą przymusić tych ludzi to siedzenia w kraju w którym i oni być generalnie w wiekszości nie chcą,i ich nie chcą. Co to za faszystowskie narzucanie "kwot uchodźców" przez Niemcy ? Czy Polska jest krajem suwerennym ? Czy na ulicach są oddziały SS albo Gestapo wysłane przez Berlin/Brukselę które nas do tego przymuszą?

I dlaczego wreszcie bogate kraje Arabskie Katar,Arabia Saudyjska,Zjednoczone Emiraty itd. odmawiają pomocy. No chyba,że "pomoc" ma polegać na budowaniu wahabickich meczetów z kaznodziejami nienawiści nawołującymi do dżihadu - świętej wojny polegającej na mordowaniu,gwałceniu i rabowaniu - przeciwko "niewiernym".Czyli zupełnym przypadkiem - przeciwko NAM.
ODPOWIEDZ