ortopeda -kolana

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

ortopeda -kolana

Post autor: walentyna »

witam
poszukuje dobrego ortopedy który zooperuje kolano (łękotka chrząstka zerwane wiązadła), może ktoś miał taką operację i poleci kogoś w Jaśle albo gdzieś indziej. Zależy mi tylko na szybkim powrocie do "formy"
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: ortopeda -kolana

Post autor: matrix »

http://www.klinika-rzeszow.pl/oddzialy/ ... zadu-ruchu

dr n. med. Arkadiusz BIELECKI
lek. med. Jan PASIERB
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: ortopeda -kolana

Post autor: jjaa18+ »

mój mąż miał ooeracje na kolano w Jaśle chodzi prywatnie do Karola biesiadowskiego 80 zł wizyta operacje miał po zrobieniu badań za miesiąc od pierwszej wizyty w szpitalu w Jaśle rok temu
dracula666
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 20:31

Re: ortopeda -kolana

Post autor: dracula666 »

z jasła niestety nie mam nikogo do polecenia natomiast mój wujek miał podobną operację w krośnie u doktora Daniela Pyrki podobno jeśli chodzi o operacje to on jest jeden z najlepszych w okolicy ja też miałem problemy z kolanami ale na szczęście wyprowadził mnie bez operacji z tego.
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: ortopeda -kolana

Post autor: walentyna »

dziękuję wszystkim za informacje
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: ortopeda -kolana

Post autor: jjaa18+ »

mój mąż miał pękniętą lękotke nie dało się bez ooeracji ale lekarz biesiadowski bardzo się postarał dziś jest ok
tadeusz55
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 12 sierpnia 2011, 10:24

Re: ortopeda -kolana

Post autor: tadeusz55 »

Tylko lekarze z Jasła,Ja ze swojej autopsji bardzo grzeczni i naprawdę fachowcy ,nie ma co daleko szukać .Chwała ordynatorowi, że taką ma wspaniałą grupę ortopedów,Ja mam wymieniony staw biodrowy ,jestem bardzo zadowolony .dziękuję również pracującym na oddziale pielęgniarką.
ODPOWIEDZ