Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: dragoness »

Panno ewo, czy określenie "w wiekszości" jest zrozumiałe? Pnie emigrant, wyczuwam niczym nie uzasadnioną złośliwość, a ja oczekiwałam informacji. Ot. Naiwna.
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: walentyna »

Panie emigrant gdzie jakieś konkrety.....czepiasz się kobiety i tylko zamęt rozsiewasz i MILKNIESZ !!!! Ej myślałam ze jesteś bardziej konkretna osoba a nie "lejcą"plotek.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

walentyna pisze:Panie emigrant gdzie jakieś konkrety.....czepiasz się kobiety i tylko zamęt rozsiewasz i MILKNIESZ !!!! Ej myślałam ze jesteś bardziej konkretna osoba a nie "lejcą"plotek.
Nie rozumiem :zalamany: Zadałem tylko pytanie dlaczego w mediach tak mało jest obecna Pani Burmistrz Musiałowicz-Czech ? :niepewny: Może ktoś wie, bo ja na emigracji tylko z mediów mogę się czegoś dowiedzieć :)
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: walentyna »

emigrant77 pisze:
walentyna pisze:Panie emigrant gdzie jakieś konkrety.....czepiasz się kobiety i tylko zamęt rozsiewasz i MILKNIESZ !!!! Ej myślałam ze jesteś bardziej konkretna osoba a nie "lejcą"plotek.
Nie rozumiem :zalamany: Zadałem tylko pytanie dlaczego w mediach tak mało jest obecna Pani Burmistrz Musiałowicz-Czech ? :niepewny: Może ktoś wie, bo ja na emigracji tylko z mediów mogę się czegoś dowiedzieć :)
bo w jednym z postów Pan emigrant napisał...."raczej jest inny powód"....więc jednoznacznie nasuwa się pytanie jaki?????
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

walentyna pisze:
emigrant77 pisze:
walentyna pisze:Panie emigrant gdzie jakieś konkrety.....czepiasz się kobiety i tylko zamęt rozsiewasz i MILKNIESZ !!!! Ej myślałam ze jesteś bardziej konkretna osoba a nie "lejcą"plotek.
Nie rozumiem :zalamany: Zadałem tylko pytanie dlaczego w mediach tak mało jest obecna Pani Burmistrz Musiałowicz-Czech ? :niepewny: Może ktoś wie, bo ja na emigracji tylko z mediów mogę się czegoś dowiedzieć :)
bo w jednym z postów Pan emigrant napisał...."raczej jest inny powód"....więc jednoznacznie nasuwa się pytanie jaki?????
Mój wpis dotyczył komentarza, który mówił o nieobecnosci Pani Burmistrz w mediach spowodowanym brakiem sukcesów i osiągnięć :hyhy: A czy takie kiedykolwiek były? :rotfl: Przecież Pani Burmistrz tylko wręczała dyplomy, rozdawała cukierki i "otwierała" różnego rodzaju imprezy a jednak lokalne media otwierały przed nią "SWOJE PODBOJE" . :rotfl: Można to uznać za sukcesy? :hyhy: Obecne "sukcesy i osiągnięcia" są na takim samym poziomie a Pani Burmistrz "znika" :orany:
Awatar użytkownika
JasielskiGołodupiec
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 30 stycznia 2016, 13:32

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: JasielskiGołodupiec »

miała swoje 5 minut celebrytka wybrana przez jasielski tłum głupków i naiwniaków
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: walentyna »

a kto ją wybrał na zastępcę..?????
ewa17
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 28 marca 2015, 15:02

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: ewa17 »

walentyna pisze:a kto ją wybrał na zastępcę..?????
No na ten wybor nikt nie mial wplywu.Zwyciezyla rzadza pieniadza i parcie na korytko...
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: ajaks1 »

Zajmijcie się swoim własnym życiem, a nie najeżdżaniem na innych, to jest żałosne kiedy grupa anonimowych hejterów atakuje kogoś zupełnie bez powodu, jak Elwira występowała w mediach to było wam źle, nie występuje to też źle, zdecydujcie się w końcu czego chcecie.
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: walentyna »

ajaks1 pisze:Zajmijcie się swoim własnym życiem, a nie najeżdżaniem na innych, to jest żałosne kiedy grupa anonimowych hejterów atakuje kogoś zupełnie bez powodu, jak Elwira występowała w mediach to było wam źle, nie występuje to też źle, zdecydujcie się w końcu czego chcecie.
występować a robić coś a zwłaszcza na tak odpowiedzialnym stanowisku to jest zasadnicza różnica......
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: ajaks1 »

walentyna pisze:
ajaks1 pisze:Zajmijcie się swoim własnym życiem, a nie najeżdżaniem na innych, to jest żałosne kiedy grupa anonimowych hejterów atakuje kogoś zupełnie bez powodu, jak Elwira występowała w mediach to było wam źle, nie występuje to też źle, zdecydujcie się w końcu czego chcecie.
występować a robić coś a zwłaszcza na tak odpowiedzialnym stanowisku to jest zasadnicza różnica......
A co konkretnie ma robić ? tańczyć kankana?
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

ajaks1 pisze:
walentyna pisze:
ajaks1 pisze:Zajmijcie się swoim własnym życiem, a nie najeżdżaniem na innych, to jest żałosne kiedy grupa anonimowych hejterów atakuje kogoś zupełnie bez powodu, jak Elwira występowała w mediach to było wam źle, nie występuje to też źle, zdecydujcie się w końcu czego chcecie.
występować a robić coś a zwłaszcza na tak odpowiedzialnym stanowisku to jest zasadnicza różnica......
A co konkretnie ma robić ? tańczyć kankana?

Chciałem tylko zwrócić uwagę że tutaj mówimy o Pani Burmistrz Elwirze Musiałowicz-Czech a nie o "Elwirze" :zly:
"Elwira" może sobie robić co się jej rzewnie podoba a odkąd przed Panią Burmistrz Musiałowicz-Czech Urząd Miejski "otworzył swoje podboje" to jest Osobą Publiczną, dlatego można a nawet trzeba przyglądać się jej pracy !!! :| Przecież Jej wynagrodzenie pochodzi ze środków publicznych, czyli faktycznie większość w pośredni sposób daje pieniądze na Jej wypłatę ( wcale nie małą jak na to co do tego czasu, przez ponad rok Pani Burmistrz "wypracowała" :zdegustowany: )
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: ajaks1 »

Ojej jakie to piękne emigrant, szkoda że z taką troską nie przyglądałeś się poprzednim Burmistrzom lub ich zastępcom, a po drugie ty na emigracji jesteś więc na jej wynagrodzenie nie dokładasz śmieszny mały człowieczku, a po trzecie weź słownik ortograficzny i popracuj nad ortografią bo ty na Burmistrza byś się nie nadawał jak widać :hyhy: :rotfl: a po czwarte to nadal nie wiem co niby ona miała wypracować ?
ewa17
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 28 marca 2015, 15:02

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: ewa17 »

ajaks1 pisze:Ojej jakie to piękne emigrant, szkoda że z taką troską nie przyglądałeś się poprzednim Burmistrzom lub ich zastępcom, a po drugie ty na emigracji jesteś więc na jej wynagrodzenie nie dokładasz śmieszny mały człowieczku, a po trzecie weź słownik ortograficzny i popracuj nad ortografią bo ty na Burmistrza byś się nie nadawał jak widać :hyhy: :rotfl: a po czwarte to nadal nie wiem co niby ona miała wypracować ?
Pani burmistrz moglaby chociaz poudawac,ze cos robi zgodnie z haslem wyborczym 'TAK DLA ZMIAN',Wybacz,ale przez rok Jej pracy nie spotkalam sie z niczym co swiadczyloby o tym,ze cos robi,zero inicjatywy ze strony Pani wice,wiec? :zalamany:
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

ajaks1 pisze:Ojej jakie to piękne emigrant, szkoda że z taką troską nie przyglądałeś się poprzednim Burmistrzom lub ich zastępcom, a po drugie ty na emigracji jesteś więc na jej wynagrodzenie nie dokładasz śmieszny mały człowieczku, a po trzecie weź słownik ortograficzny i popracuj nad ortografią bo ty na Burmistrza byś się nie nadawał jak widać :hyhy: :rotfl: a po czwarte to nadal nie wiem co niby ona miała wypracować ?
Przyznaję Ci racje że ja na burmistrza się nie nadaję. Błędy ortograficzne, gramatyczne itp. pracującemu na zmywaku można darować tym bardziej że wykonuje prace taką, do jakiej ma kwalifikacje i wykształcenie. Myślę jednak że ludzie opłacani (sowicie opłacani) z pieniędzy publicznych powinni czymś, oprócz wręczania dyplomów, składania kwiatów i "bycia" na stanowisku, wykazać się, udowodnić mieszkańcom że ich praca przynosi miastu wymierne efekty. Takie "profesjonalne" jak wspomniane wyżej czynności :rotfl: mógłby wykonywać zwykły bezrobotny po skierowaniu na staż z Urzędu Pracy lub pracownik Sotera, Karabelii lub innej firmy dorabiający sobie do renty :hyhy: Dlatego uważam że pieniędzy publicznych nie należy marnować i rozdawać ich lekką ręką, natomiast otrzymującym je należy się bacznie przyglądać.
Jak widać w Jaśle dawne metody pracy typu "wystarczy być" mają się dobrze a i "kompetentnych fachowców" na stanowiskach urzędniczych przybywa :zalamany:. Bo tutaj jest jak jest ...
ODPOWIEDZ