ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: Pemek94 »

Na sylwestrze nie byłem ale nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa o lokalu. Jak na Jasło duży wybór piwa, wiele atrakcji typu billard, dart, piłkarzyki, dużo miejsca na koncerty a hamburgera mają najlepszego w mieście w tej cenie :)
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: niezapominajka »

Tak, to moze jest i dobry lokal jesli chcesz wypic piwo i zjesc hamburgera. Ale za organiziwanie imprez typu sylwester czy andrzejki lepiej niech sie nie zabieraja.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: clashtorny »

I wcale się nie dziwię że tak zorganizowali sylwestra ;) To jest tylko jeden dzień w którym każdy lokal może się nachapać kasy a żeby to było jak najwięcej to rozcieńczają soki itp akcje ;) 3 lata temu byłem na sylwestrze zorganizowanym przez mojego kumpla na sali w Hankówce i z tego co pamiętam to płaciłem 150zł od pary i w tym było wino musujące, barszcz, placki ciastka, strogonow Muzyka była z kompa ale za to kumpel organizator tej imprezy zdołał ogarnąć kuchnię muzykę i zabawy ;) dla chcącego nic trudnego
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: borsuk 1.8 »

Dlatego nie ma jak dobra domówka
Pusio
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 stycznia 2015, 21:18

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: Pusio »

Tak, potwierdzam, to, co napisali ludzie powyżej! Nie lubię imprez z orkiestrą, więc wabik na muzykę z lat 80-tych i didżeja zadziałał! Ale na miejscu zaskoczenie było wielkie. Nikt nie przywitał przy drzwiach, nikt nie wskazał gdzie iść, zero wystroju (nastroju) no sorrryyy na naszej sali było ze 7 szt baloników i wypalona świeczka na stole. Menu powalające: zimna płyta-wypas: kawa zalana letnią wodą z termosu, mikrociasteczka szeeeroko rozstawione na paterach, wszystko trzeba było sobie samemu przynieść, dania gorące z epoki "wczesny Gierek" - niedoprawione, bez smaku. Tania wódka, tanie wino musujące! jednym słowem wypassss. Polecam na przyszły rok! hehehe
bratek25
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 stycznia 2015, 20:12

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: bratek25 »

W pełni podzielam wszystkie dotychczasowe opinie na temat tej imprezy, jednym słowem totalna porażka, organizatorzy nastawieni tylko na szybki , duży zysk!!!!
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: niezapominajka »

dzieki za zainteresowanie watkiem:)
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: cium26 »

Nie sądzę, wypowiedziały się tutaj osoby, które spędziły Sylwestra w tym lokalu, nikt tych wiadomości nie wyssał sobie z palca, za dużo jest konkretów...
totto
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 2 stycznia 2015, 18:22

Re: ostrzeżenie przed lokalem Impresja

Post autor: totto »

szach pisze:Myślę, że sporo wpisów jest dodanych ot tak. Bez zwiedzania lokalu.
Nie zwiedzałem tego lokalu lecz byłem uczestnikiem tej żałosnej imprezy. Nigdy więcej tam nie pójdę i wszystkim znajomym odradzam lokal prowadzony przez tego pana.
ODPOWIEDZ