Dermatolog, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
cufi
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 marca 2011, 13:09

Re: Dermatolog

Post autor: cufi »

Czy wie ktoś czy u dr.Sanockiej wykonywane sa zabiegi laserem badź cieklym azotem na naczyniaki?
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: Dermatolog

Post autor: pocachontas84 »

cufi pisze:Czy wie ktoś czy u dr.Sanockiej wykonywane sa zabiegi laserem badź cieklym azotem na naczyniaki?
Najlepiej zadzwonic do Pani doktor i zapytać.Nie wiem czy to o co pytasz to sie nazywa wymrazanie inaczej ale jesli tak to Pani doktor robi to i w szpitalu jak i róznież przyjmujac prywatnie.Choc nei wiem czy akurat naczyniaki też.
cufi
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 marca 2011, 13:09

Re: Dermatolog

Post autor: cufi »

Chodzilo mi wlasnie o wymrazanie. Czyli bezplatnie, jak rozumiem, jesli chodzi o szpital. A ciezko się tam dostac na to wymrazanie? czy mozna telefonicznie sie zarejestrowac czy raczej osobiscie?
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Dermatolog

Post autor: azteck2000 »

telefonicznie nawet nie próbuj, odkładają słuchawkę, bo ludzi jest masa od 6 bodajże otwierają, a ludzie już od 5 w kolejce stoją.Co gorsze, nie dają numerków na dzień następny...
cufi
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 marca 2011, 13:09

Re: Dermatolog

Post autor: cufi »

Aha, no to świetnie. Zwlaszcza, że jestem spoza Jasła:( A w jakich to dniach w ogole przyjmują? codziennie od pon do pt? w sobote raczej nie? I można od razu zapisać sie na wymrażanie bez wczesniejszej konsultacji?
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Dermatolog

Post autor: azteck2000 »

Co do godzin to nie wiem, ale zabieg jest na miejscu. Gdy ja chodziłem to było od pon do pt, teraz niestety nie wiem..
cufi
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 marca 2011, 13:09

Re: Dermatolog

Post autor: cufi »

Dzieki wielkie za informacje:):)
anja
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2011, 20:01

Re: Dermatolog

Post autor: anja »

A jak teraz jest z rejestrowaniem się do dermatologa, jakie są mniej więcej terminy (może ktoś zapisywał się w ciągu kilku ostatnich dni)?? Ja byłam jakieś trzy, cztery tygodnie temu w piątek rano żeby dostać się do dermatolog Sanockiej, ale byłam już o 6.25 i dostałam ostatni możliwy numerek, czyli 12. Było też dużo osób ponad stan i dermatolog nie była chętna ich przyjąć.
kleopatra82
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwietnia 2011, 11:56

Re: Dermatolog

Post autor: kleopatra82 »

Witam, przeczytałam we wcześniejszych postach ze do dr Kucharzyka nie ma zapisów czy duzo jest pacjentow czekajacych o porade? Jestem z poza Jasła i chce przyjechac z małym dzieckiem dokładnie ma 2 m-ce i nie wiem czy jest szansa ze nas przyjmie?
Prosze o szybka odpowiedz i z góry dziękuje.
Omen
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 4 maja 2008, 14:06
Lokalizacja: centrum

Re: Dermatolog

Post autor: Omen »

Do lek. A. Kucharzyka zapisów nie ma, napoisz do mnie na PW - opowiem co i jak..
Pozdrawiam...
weronika2
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 16 kwietnia 2011, 17:06

Re: Dermatolog

Post autor: weronika2 »

Ja się leczę już dłuższy okres czasu u pani dermatolog i jak dotąd nie zaproponowała mi żadnych badań tylko wypróbowuje na mnie kolejne leki, kosmetyki, które nie działają, wydaje mi się, że najpierw lepiej byłoby poznać przyczynę choroby to łatwiej byłoby ją wyleczyć, ale może się mylę. Myślę żeby na kolejnej wizycie poprosić ją o jakieś skierowanie na badania, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Tak więc mam pytanie: czy ktoś przed rozpoczęciem leczenia trądziku miał robione badania, a jeśli tak to jakie?
anja
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2011, 20:01

Re: Dermatolog

Post autor: anja »

weronika2 pisze:Ja się leczę już dłuższy okres czasu u pani dermatolog i jak dotąd nie zaproponowała mi żadnych badań tylko wypróbowuje na mnie kolejne leki, kosmetyki, które nie działają, wydaje mi się, że najpierw lepiej byłoby poznać przyczynę choroby to łatwiej byłoby ją wyleczyć, ale może się mylę. Myślę żeby na kolejnej wizycie poprosić ją o jakieś skierowanie na badania, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Tak więc mam pytanie: czy ktoś przed rozpoczęciem leczenia trądziku miał robione badania, a jeśli tak to jakie?
No tak masz rację, dermatolorzy eksperymentuja na nas zamiast skierować nas na jakieś badania, skoro długie leczenie nic nie daje to znaczy, że coś jest nie tak. Wiem, że duży wpływ na trądzik mają hormony i można zrobić właśnie badanie hormonów ale najprawodpodobniej samemu się za nie płaci, co jeszcze innego - nie wiem najlepiej zapytać dermatologa
weronika2
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 16 kwietnia 2011, 17:06

Re: Dermatolog

Post autor: weronika2 »

weronika2 pisze:Ja się leczę już dłuższy okres czasu u pani dermatolog i jak dotąd nie zaproponowała mi żadnych badań tylko wypróbowuje na mnie kolejne leki, kosmetyki, które nie działają, wydaje mi się, że najpierw lepiej byłoby poznać przyczynę choroby to łatwiej byłoby ją wyleczyć, ale może się mylę. Myślę żeby na kolejnej wizycie poprosić ją o jakieś skierowanie na badania, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Tak więc mam pytanie: czy ktoś przed rozpoczęciem leczenia trądziku miał robione badania, a jeśli tak to jakie?
może jeszcze ktoś mógłby mi pomóc, niedługo mam wizytę to pewnie zapytam o te badania ale chciałabym się dowiedzieć czegoś wczesniej, także jak coś to proszę napiszcie
anuska2c
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 26 kwietnia 2011, 14:41

Re: Dermatolog

Post autor: anuska2c »

szczerze nie polecam dr Turczyka ... leczyłam się u niego , za kremy i płyny zapłaciłam dosyc sporo a skóra z dnia na dzien była coraz gorsza. od 3 miecięcy chodzę do pani Sanockiej i efekty są świetne skóra jest dużo ładniejsza ... :)
anja
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2011, 20:01

Re: Dermatolog

Post autor: anja »

Byłam u dermatologa ponad tydzień temu, w piątek rano, żeby zarejestrować się i być przyjętą w ten sam dzień - zawsze zresztą tak było, przyjmowali 12 pierwszych osób a czasem dermatolog zgodziła się przyjąć więcej. Co prawda trzeba było przyjść dość wcześnie, odczekać swoje, ale przynajmniej było się przyjętym w ten sam dzień. Niestety jak się dowiedziałam ja i wiele innych osób czekających w kolejce, od pewnego czasu nie ma już czegoś takiego :( . Teraz można się rejestrować jedynie naprzód czyli np. do dr Sanockiej dopiero na około 20 czerwca były wolne terminy, do innych dermatologów było coś wcześniej, około miesiąca czasu. Także teraz nie pozostaje nic innego jak czekać tygodniami albo iść prywatnie. Jeżeli ktoś wie jak długo czeka się na prywatną wizytę u dr Sanockiej i gdzie przyjmuje to proszę napisać, będę wdzięczna :)
ODPOWIEDZ