Dermatolog, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Maria
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 6 listopada 2011, 09:59

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Maria »

Polecam bardzo P. doktora Lwa. Wspaniały lekarz dermatolog.Stwierdzone przy bardzo poważnym schorzeniu skórnym.Przyjmuje na Baczyńskiego w przychodni Gemini koło dyskonsu szmateksu.
amma5
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 5 listopada 2010, 18:32

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: amma5 »

Polecam panią dr Sanocką - korzystałam z jej pomocy kilkakrotnie, zawsze była skuteczna i tak jak już wspomniało kilka osób wcześniej jest przy tym miłą , kontaktową osobą.
mloooda16
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 2 lipca 2010, 12:33

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: mloooda16 »

a orientujecie się w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Sanocka prywatnie? myślę się do niej zapisać, pomogła wam z trądzikiem?
ewentualnie kogo polecacie?
tedi
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 18 czerwca 2009, 15:29

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: tedi »

Leczyłem się kiedyś na trądzik u różnych lekarzy, ale bez efektu. :mur:
Wreszcie wybrałem się do kliniki w Iwoniczu Zdroju. Tam lekarz mnie zbadał i stwierdził, że trądzik jest niewielki, a prawdziwym problemem tu jest zapalenie mieszków. Wystarczyło dezynfekować maszynkę do golenia i w kilka miesięcy krosty wreszcie zniknęły. Dlatego, ja polecam właśnie tamtą klinikę.
jiabko
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 marca 2012, 11:53

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: jiabko »

lukk pisze:Dostałem dzis recepte na kuracje Izotekiem miał ktos to? co o tym sądzicie?
lukk pisze:Tylko i wyłacznie pani doktor Sanocka jako jedyna przestała mnie truć kolejnymi antybiotykami i zaproponował choc mocny to konkretny lek. A po za tym ,że jest swietnym lekarzem to jest także bardzo dobrym człowiekiem zawsze miła dostępna wszystko wytłumaczy i rozwieje wszelkie wątpliwości ;)
Polecam !!! :) :)
Skoro dr Sanocka potrafiła przepisać taki syf jak Izotek, to ja do tej lekarki nigdy, nigdy pójdę!!!!
Lekarze, którzy dbają o swoich pacjentów, nie zapisują tego syfu! A to, czy lekarka jest miła, czy nie, głównie wpływa na jej marketing, a nie na leczenie.
Oto cytat z pierwszego lepszego forum na temat tego leku:
"Zakończyłam kurację prawie 3 lata temu, mniej więcej półtora roku temu miałam nawrót koszmarnego trądziku, takiego czegoś to ja nigdy przed leczeniem nie miałam :-/ Po tym nawrocie zostały mi paskudne blizny i plamy, których teraz próbuję się pozbyć...Co najlepsze nigdy wcześniej trądzik nie powodował u mnie blizn!"
Na innych forach jest mnóstwo podobnych opini - przez około 2 lata jest dobrze, a potem masakra.
A tu cytat z opisu Izotek-u:
"U pacjentów przyjmujących izotretynoinę opisywano depresje, (...), objawy psychotyczne oraz bardzo rzadko myśli samobójcze, próby samobójcze i samobójstwa"
Często przy przepisywaniu tego syfu, lekarze nie badają choćby wątroby, a po takiej chemioterapi - walka z bliznami, których przyczyną nieraz jest ryzykowne i nieodpowiednie leczenie, a nie jakieś hormony.
Gdyby dr Sanocka rzeczywiście była dobrym lekarzem, nie przepisywałaby takich syfów!
Awatar użytkownika
Blanka
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 lutego 2012, 18:48

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Blanka »

Czy wie ktoś w jakich godzinach przyjmuje A.Kucharzyk????
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: johny3050 »

W trądziku najważniejsze jest to, by pod żadnym pozorem nie drapać syfów które wam wyrosną!! (Od tego właśnie biorą się późniejsze blizny). Chodzenie do kosmetyczek i wygniatanie tego wszystkiego to największy błąd. Owszem kosmetyczka i oczyszczanie cery tak, ale dopiero po okresie dojrzewania, kiedy te syfki przestaną wyskakiwać.

Osobiście stosowałem żele i produkty firmy "La Roche-Posay" i "Tetralysal". Do tego dochodziły jeszcze jakieś 2-3 leki (maści) wysuszające skórę ale nie pamiętam jak się nazywały). Takie leczenie zastosował mój lekarz rodzinny a nie dermatolog i jak się okazało było bardzo skuteczne, a dodam że trądzik miałem nie byle jaki.

Stosując te leki syfki znikały,nie swędziało i przede wszystkim nie drapiąc twarzy dziś mam gładziutką cerę bez żadnych blizn.
anna
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 5 kwietnia 2012, 16:15

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: anna »

W Rzeszowie przyjmuje dobra Pani dr Rusin.
Czy ktoś się może leczył u niej?
Awatar użytkownika
Norman
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 września 2010, 14:53

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Norman »

stanleykop pisze:Dr Sanocka przyjmuje w przychodni Elixir na Staszica, trzeba rejestrować się w poniedziałki po 15.oo, tel. 696 137 070
Witam :) Czy pani dr Sanocka nadal przyjmuje w przychodni Elixir? Jak długo czeka się na wizytę i jaki jest jej koszt?
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: jędza »

też szukam dobrego dermatologa, mam problem z krostkami takimi jak trądzik ale na ramionach,
spróbuję zadzwonić jutro do Iwonicza,
dzięki za namiary
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

jędza pisze:też szukam dobrego dermatologa, mam problem z krostkami takimi jak trądzik ale na ramionach,
spróbuję zadzwonić jutro do Iwonicza,
dzięki za namiary
Posiedziałam chwile na słońcu i wyskoczyło mi coś takiego na ramionach. Tzn. na jednym.
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: jędza »

A ja się z tym dziadostwem już borykam kilka lat,
tez mam wrażenie że słońce ma tu spory wpływ bo w lecie jakby więcej mi tego wyskakuje,
być może to uczulenie faktycznie
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: ananasek »

Możliwe, ja tego dużo nie mam, raptem kilka krostek, mam nadzieje, że więcej nie wyskoczy.
Awatar użytkownika
rina22
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 6 sierpnia 2011, 21:36

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: rina22 »

Pani Sanocka dalej przyjmuje na Staszica w przychodni Elixir . Rejestracja jest w poniedziałki po 15:00 na wizytę nie czeka się długo zazwyczaj dzwonisz w poniedziałek i umawiasz się na czwartek (ona przyjmuje we czwartki) Ja za wizytę płacę ok. 40 zł. Jestem bardzo zadowolona z dr.Sanockiej polecam. :)
Awatar użytkownika
Norman
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 września 2010, 14:53

Re: Dermatolog, opinie

Post autor: Norman »

rina22 pisze:Pani Sanocka dalej przyjmuje na Staszica w przychodni Elixir . Rejestracja jest w poniedziałki po 15:00 na wizytę nie czeka się długo zazwyczaj dzwonisz w poniedziałek i umawiasz się na czwartek (ona przyjmuje we czwartki) Ja za wizytę płacę ok. 40 zł. Jestem bardzo zadowolona z dr.Sanockiej polecam. :)
Dziękuję za informacje, bardzo mi pomogłaś :)
ODPOWIEDZ