dobry kamerzysta+fotograf - kogo polecacie?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
miejscowy1990
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 lipca 2014, 13:14

dobry kamerzysta+fotograf - kogo polecacie?

Post autor: miejscowy1990 »

Poszukuję pilnie dobrego kamerzysty i fotografa. Najlepiej gdyby to były osoby ze sobą współpracujące. Wiem że na forum istnieje już podobny wątek, ale chciałem go odświeżyć. Z tego co wyczytałem w innych tematach to bardzo dobre opinie w naszych okolicach posiadają pan Mazur, pan Mastej, i pan Gustek. Bardzo pomocne byłyby opinie na temat tych panów. Najlepiej żeby wypowiadały się osoby, które korzystały z ich usług. Jednocześnie proszę o to, aby nie zaśmiecać tego wątku niepotrzebnymi postami, z których nic konkretnego nie wynika jak tylko ewidentne wyprzedzanie się różnych firm ukrywających się pod anonimowymi kontami. Z góry dziękuję za wszystkie opinie. :D
daro326
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 września 2011, 02:53

Re: dobry kamerzysta+fotograf - kogo polecacie?

Post autor: daro326 »

Fotograf - Magdalena Konop. Zdjęcia bardzo mi się podobają kilku znajomych miało ją na weselu i zdjęcia są fajne. O kamerzyście słyszałem, że dobry jest Juliusz Stola ale nie miałem okazji obejrzeć jego nagrań. Pozdrawiam
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: dobry kamerzysta+fotograf - kogo polecacie?

Post autor: Endriu997 »

miejscowy1990 pisze:...proszę o to, aby nie zaśmiecać tego wątku niepotrzebnymi postami, z których nic konkretnego nie wynika jak tylko ewidentne wyprzedzanie się różnych firm ukrywających się pod anonimowymi kontami.
Nieee no... nie żartuj! Naprawdę spodziewasz się na tym forum konkretnych odpowiedzi? Zacząłeś pewnie tylko kolejną wojnę :) Kolejne miejsce dla "polecaczy" samych siebie i "niepolecaczy" konkurencji. Bez sensu!
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: dobry kamerzysta+fotograf - kogo polecacie?

Post autor: landri101 »

malowana1980
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 31 maja 2014, 10:35

Re: dobry kamerzysta+fotograf - kogo polecacie?

Post autor: malowana1980 »

miejscowy1990 pisze:Poszukuję pilnie dobrego kamerzysty i fotografa. Najlepiej gdyby to były osoby ze sobą współpracujące. Wiem że na forum istnieje już podobny wątek, ale chciałem go odświeżyć. Z tego co wyczytałem w innych tematach to bardzo dobre opinie w naszych okolicach posiadają pan Mazur, pan Mastej, i pan Gustek. Bardzo pomocne byłyby opinie na temat tych panów. Najlepiej żeby wypowiadały się osoby, które korzystały z ich usług. Jednocześnie proszę o to, aby nie zaśmiecać tego wątku niepotrzebnymi postami, z których nic konkretnego nie wynika jak tylko ewidentne wyprzedzanie się różnych firm ukrywających się pod anonimowymi kontami. Z góry dziękuję za wszystkie opinie. :D
polecam Pana obare z łączek jagielońskich. z jakości i ceny byłam zadowolona. jedyny minus to długo się czeka na montaż płyty...
mimoza382
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 30 sierpnia 2014, 12:59

Re: dobry kamerzysta+fotograf - kogo polecacie?

Post autor: mimoza382 »

miejscowy1990 pisze:Poszukuję pilnie dobrego kamerzysty i fotografa. Najlepiej gdyby to były osoby ze sobą współpracujące. Wiem że na forum istnieje już podobny wątek, ale chciałem go odświeżyć. Z tego co wyczytałem w innych tematach to bardzo dobre opinie w naszych okolicach posiadają pan Mazur, pan Mastej, i pan Gustek. Bardzo pomocne byłyby opinie na temat tych panów. Najlepiej żeby wypowiadały się osoby, które korzystały z ich usług. Jednocześnie proszę o to, aby nie zaśmiecać tego wątku niepotrzebnymi postami, z których nic konkretnego nie wynika jak tylko ewidentne wyprzedzanie się różnych firm ukrywających się pod anonimowymi kontami. Z góry dziękuję za wszystkie opinie. :D

Też będe wdzięczna za wszelkie opinie na temat tych Panów :)
karluska93
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 20 lutego 2009, 18:43

Re: dobry kamerzysta+fotograf - kogo polecacie?

Post autor: karluska93 »

Podbijam temat! Szukam na prawde dobrego kamerzysty i fotografa na wesele, chodzi mi o ludzi z pomyslem a nie oklepanymi propozycjami.
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: dobry kamerzysta+fotograf - kogo polecacie?

Post autor: tiruriru »

karluska93 pisze:Podbijam temat! Szukam na prawde dobrego kamerzysty i fotografa na wesele, chodzi mi o ludzi z pomyslem a nie oklepanymi propozycjami.
Polecam w takim razie firmę Zebra Design z Rzeszowa :)
bruneta2022
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 listopada 2014, 17:14

Re: dobry kamerzysta+fotograf - kogo polecacie?

Post autor: bruneta2022 »

Serdecznie polecamy wszystkim Parom Mlodym- GL MEDIA

Wspanialy film, oraz pieknie uchwycone zdjecia. Rewelacja!!! Za super cene!!!
Fotoalbum jest po prostu przecudny!!! Ogromne zaangazowanie oraz pelen profesjonalizm, ktory zaowocowal powstaniem niezwyklej fotoksiazki oraz pieknych filmow ze slubu, wesela oraz pleneru :)
Nasz 4 minutowy teledysk jaki otrzymalismy (juz w cenie wszystkiego gratis) jest genialnym streszczeniem Naszego Wielkiego Pieknego Dnia.
Polecamy wspolprace z GL Media wszystkim szukajacym najwyzszej jakosci i pelnego profesjonalizmu.

:hurra: Jako dowod jedno z kilku zdjec :)

A juz niedlugo nasz teledysk na youtube pod tytulem: Teledysk slubny CRYSTALLIZE

POLECAMY
Załączniki
A&P-GLmedia-R-640.jpg
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: dobry kamerzysta+fotograf - kogo polecacie?

Post autor: marzenka24 »

Nie wiem, czy wybór kamerzysty + fotografa w jednym to jest dobry pomysł. Przykładowo -kamerzysta będzie filmował waszą przysięgę w kościele, a z boku wystawiał rękę i zdjęcie robił? Wiem, że tak się da radę, ale sądzę, że lepiej jest zainwestować osobno w kamerzystę osobno w fotografa... :) Widziałam filmy od Pana Gustka i wg. mnie dobrze się ogląda, ale to raczej taki tradycyjny rodzaj filmu :) Teraz bardziej w modzie są teledyski itp.
Fotograf - Marcin Sośnicki - ale to już oferta dla osób bardziej wymagających i zamożnych, bo cena może porazić, ale efekt również - poraża pozytywnie ;)
http://www.marcinsosnicki.pl/
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: dobry kamerzysta+fotograf - kogo polecacie?

Post autor: nikita »

marzenka24 pisze:Nie wiem, czy wybór kamerzysty + fotografa w jednym to jest dobry pomysł. Przykładowo -kamerzysta będzie filmował waszą przysięgę w kościele, a z boku wystawiał rękę i zdjęcie robił? Wiem, że tak się da radę, ale sądzę, że lepiej jest zainwestować osobno w kamerzystę osobno w fotografa... :) Widziałam filmy od Pana Gustka i wg. mnie dobrze się ogląda, ale to raczej taki tradycyjny rodzaj filmu :) Teraz bardziej w modzie są teledyski itp.
Fotograf - Marcin Sośnicki - ale to już oferta dla osób bardziej wymagających i zamożnych, bo cena może porazić, ale efekt również - poraża pozytywnie ;)


Na moim ślubie i weselu będzie fotografował Marcin Sośnicki. Z kamerzysty zrezygnowaliśmy zupełnie.
Marcin jest przede wszystkim super człowiekiem, świetnie się z nim rozmawia, traktuje swoją pracę naprawdę serio, profesjonalnie podchodzi do każdego zlecenia, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, służy radą.. i posiada duże poczucie humoru - co nie pozostaje bez znaczenia, w tak stresującym dla państwa młodych dniu :)
Mam nadzieję, że moje zdanie "po" zmieni się tylko jeszcze bardziej na plus :)
AgnieszkaK234
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 22 lipca 2020, 08:33

Re: dobry kamerzysta+fotograf - kogo polecacie?

Post autor: AgnieszkaK234 »

Polecam fotografa z Uwaga Pstryk. Świetna jakość zdjęć, pomysłowe sesje. Byłam bardzo zadowolona z efektów sesji zdjęciowej.
Martyna88
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 lipca 2020, 11:51

Re: dobry kamerzysta+fotograf - kogo polecacie?

Post autor: Martyna88 »

Ja mogę polecić FVF Fotografia. Pani Hania to świetny fotograf. Wykonuje dobrej jakości zdjęcia.
ODPOWIEDZ