Do kogo na usg w ciąży i za ile

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: słoneczko »

only me pisze:
słoneczko pisze:Dziewczyny jak to jest z tą szkołą rodzenia? Opłaca się zapisywać i chodzić? Bo właśnie zastanawiam się nad tym. Czy naucze się tam jak opiekować się dzieckiem i innych przydatnych rzeczy?
Moim zdaniem tak, warto się tam zapisać. Dowiesz się wielu istotnych rzeczy na temat pielęgnacji, kąpieli, karmienia noworodka. Jest też mowa o porodzie, połogu ;)
Super sprawą jest to, że organizowane jest wyjście do szpitala na porodówkę, gdzie można wszystko pooglądać - świetna sprawa. Ja jadąc rodzić nie bałam się niczego, dosłownie niczego. To w dużej mierze zasługa właśnie szkoły rodzenia.
Inny fajny aspekt jest taki, że otrzymujesz dwa pakieciki, reklamóweczki z różnymi próbkami, broszurkami, ale nie tylko - jest tam też butelka z serii Avent Natural, buteleczka i smoczek od firmy Lovi, próbki proszków, balsamów do prania, maści, kremów, mały Sudocrem itp.
Co do ćwiczeń na szkole rodzenia, to nie mogę się wypowiedzieć, bo niestety nie mogłam w nich brać udziału.
A gdzie chodziłaś do tej szkoły rodzenia? Jaki to koszt oraz ile to trwa? Ja słyszałam tylko o szkole rodzenia w Medyku.
only me
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 lipca 2013, 12:04

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: only me »

Chodziłam do Medyka. Było to bodaj 10 spotkań, w każdą środę o 17, po teorii były ćwiczenia. Jejku, co do kosztu to nie pamiętam, ale chyba było to 80 zł za teorię, a wraz z ćwiczeniami chyba 130. Ale mogę się mylić, nie pamiętam zbyt dobrze.
Jest jeszcze szkoła rodzenia na Baczyńskiego i u Masteja. Ja polecam właśnie tę w Medyku, gdyż zajęcia prowadzi Pani Bożena, przełożona położnych ze szpitala. Jest na bieżąco z sytuacją w szpitalu, a w innych szkołach rodzenia zajęcia prowadzone są przez położne, które nie pracują w naszym szpitalu.
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: słoneczko »

only me pisze:Chodziłam do Medyka. Było to bodaj 10 spotkań, w każdą środę o 17, po teorii były ćwiczenia. Jejku, co do kosztu to nie pamiętam, ale chyba było to 80 zł za teorię, a wraz z ćwiczeniami chyba 130. Ale mogę się mylić, nie pamiętam zbyt dobrze.
Jest jeszcze szkoła rodzenia na Baczyńskiego i u Masteja. Ja polecam właśnie tę w Medyku, gdyż zajęcia prowadzi Pani Bożena, przełożona położnych ze szpitala. Jest na bieżąco z sytuacją w szpitalu, a w innych szkołach rodzenia zajęcia prowadzone są przez położne, które nie pracują w naszym szpitalu.
Dziękuję za informacje, a jeszcze jedna rzecz, jak to jest z zapisem? czy zapisuje się przez telefon czy juz podczas spotkania w środy o 17?
only me
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 lipca 2013, 12:04

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: only me »

Podczas spotkania. Można dołączyć, kiedy Ci się podoba. Nabór ciągły.
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: słoneczko »

Ile godzin trwa spotkanie?
only me
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 lipca 2013, 12:04

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: only me »

Godzinę zegarową. Ćwiczenia pewno też godzinę.
A i jeszcze jest przedstawiona oferta dotycząca pobierania krwi pępowinowej podczas porodu.
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: słoneczko »

only me pisze:Godzinę zegarową. Ćwiczenia pewno też godzinę.
A i jeszcze jest przedstawiona oferta dotycząca pobierania krwi pępowinowej podczas porodu.
Dziękuję ;). Musze się zastanowić, zniechęca mnie zbyt duża ilość spotkań tj. aż 10 :/
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: marta.ziomek »

DZięki dziewczyny za potrzebne info odnośnie tej szkoły rodzenia w Medyku;) Również słysząłam ze warto sie zapisać
only me
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 lipca 2013, 12:04

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: only me »

Nie musisz być na wszystkich, wiadome. Jednak ja miałam tak, że szkoda mi było opuszczać zajęcia ;)!
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: lenkamii »

Chodziłam do dr. Kulonowej (prywatnie) a po porodzie nawet nie odwiedziała mnie w szpitalu wiec poszłam do dr. Źrebca niestety osoba która rejestruje jest nie sympatyczna i niegrzeczna i jak się nie zmieni to ludzie chyba się od niego odsuną. Teraz chodzę do dr. Słowińskiego i jestem bardzo zadowolona, przynajmniej nie trzeba z niego nic ciągnąć tylko sam mówi wszystko w przeciwieństwie do poprzedniego od którego ciężko czasem coś było coś wyciągnać.
tomaszek2
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 2 czerwca 2014, 15:45

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: tomaszek2 »

lenkamii pisze:Chodziłam do dr. Kulonowej (prywatnie) a po porodzie nawet nie odwiedziała mnie w szpitalu wiec poszłam do dr. Źrebca niestety osoba która rejestruje jest nie sympatyczna i niegrzeczna i jak się nie zmieni to ludzie chyba się od niego odsuną. Teraz chodzę do dr. Słowińskiego i jestem bardzo zadowolona, przynajmniej nie trzeba z niego nic ciągnąć tylko sam mówi wszystko w przeciwieństwie do poprzedniego od którego ciężko czasem coś było coś wyciągnać.
ile za wizyte?
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: beti »

sloneczko dzieki za info,musze poczekac czy zlapalo czy nie,pozdr
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: mchloek »

tomaszek2 pisze:
lenkamii pisze:Chodziłam do dr. Kulonowej (prywatnie) a po porodzie nawet nie odwiedziała mnie w szpitalu wiec poszłam do dr. Źrebca niestety osoba która rejestruje jest nie sympatyczna i niegrzeczna i jak się nie zmieni to ludzie chyba się od niego odsuną. Teraz chodzę do dr. Słowińskiego i jestem bardzo zadowolona, przynajmniej nie trzeba z niego nic ciągnąć tylko sam mówi wszystko w przeciwieństwie do poprzedniego od którego ciężko czasem coś było coś wyciągnać.
ile za wizyte?
Peywatna wizyta u dr Słowińskiego w tym usg(3Di4D), badanie wewnętrzne, sprawdzenie wagi i ciśnienia kosztuje 100 zł.
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: smerfetka1718 »

mchloek pisze:
tomaszek2 pisze:
lenkamii pisze:Chodziłam do dr. Kulonowej (prywatnie) a po porodzie nawet nie odwiedziała mnie w szpitalu wiec poszłam do dr. Źrebca niestety osoba która rejestruje jest nie sympatyczna i niegrzeczna i jak się nie zmieni to ludzie chyba się od niego odsuną. Teraz chodzę do dr. Słowińskiego i jestem bardzo zadowolona, przynajmniej nie trzeba z niego nic ciągnąć tylko sam mówi wszystko w przeciwieństwie do poprzedniego od którego ciężko czasem coś było coś wyciągnać.
ile za wizyte?
Peywatna wizyta u dr Słowińskiego w tym usg(3Di4D), badanie wewnętrzne, sprawdzenie wagi i ciśnienia kosztuje 100 zł.
dziwne, bo ja placilam 80 zl pod koniec marca tego roku.
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Do kogo na usg w ciąży i za ile

Post autor: marta.ziomek »

Znajoma była u dra Słowińskiego jakieś pare dni temu i również płaciła 100 zł
ODPOWIEDZ