Jakie meble do ogrodu?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Tradescantia
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 lutego 2014, 12:40

Re: Jakie meble do ogrodu?

Post autor: Tradescantia »

Tylko technorattan. Lekkie jeśli chcesz schować na zimę albo przesunąć do sprzątania.Sama przenoszę pół kanapy. Wytrzymałe i trwałe.Można myć karcherem albo z węża. U mnie jest wieczny problem ze srającymi ptakami.Przecieram na mokro z detergentem i nie ma żadnych wżer ani odbarwień. Wygodne bo bardziej elastyczne niż drewno.No i dość duży wybór kolorów i wzorów.
Drewniane są może ładne i stylowe ale nadają się tylko pod dach a i tak trzeba się namęczyć z konserwacją.
Kamkaz
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 24 maja 2009, 12:56

Re: Jakie meble do ogrodu?

Post autor: Kamkaz »

technorattan - w jysku w sezonie jest duży wybór i ceny w miarę ok:) ewentualnie obi i majster :D
czarna_kropeczka
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 16:26

Re: Jakie meble do ogrodu?

Post autor: czarna_kropeczka »

również polecam technorattan - lekki, trwały, ciekawie się prezentuje, nie trzeba impregnować i szczególnie zabezpieczać na zimę. Mam i polecam :)
greg01
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 2 lipca 2012, 13:14

Re: Jakie meble do ogrodu?

Post autor: greg01 »

Tylko techno rattan - ja używam od 3 lat z czego 2 zimy przestały na zewnątrz bez przykrycia i są dalej jak nowe.
Kupiłem u gościa w Jaśle - poszperaj na allegro - widze że ma jeszcze takie zestawy jak mój dla 8 osób.
daniella.k
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 sierpnia 2014, 01:22

Re: Jakie meble do ogrodu?

Post autor: daniella.k »

ogrodowe :D lol
Awatar użytkownika
nicik
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 lutego 2015, 10:41

Re: Jakie meble do ogrodu?

Post autor: nicik »

W moim ogrodzie królują meble drewniane. Mam małą altankę, w niej stół i krzesła a obok huśtawkę ;). Już nie mogę się doczekać aż nadejdzie wiosna, lato i będzie można z nich znowu korzystać ;) Przeczytałam jednak ostatnio o kamiennych stolikach do ogrodu (http://kamienportal.pl/kamien-na-zewnat ... grodu.html) i tak się zastanawiam, czy do drewnianej altany pasowałby taki mały stolik. Szczególnie podoba mi się ten ostatni. Nie wiem, czy ma sens kupowanie stolika z kamienia do drewnianej altanki...
malren1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 stycznia 2014, 18:36

Re: Jakie meble do ogrodu?

Post autor: malren1 »

Jeśli masz altankę lub zadaszony taras-to drewniane jak najbardziej Jeśli nie,to niestety w naszym klimacie tylko tworzywa sztuczne
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Jakie meble do ogrodu?

Post autor: borsuk 1.8 »

Drewniane
uklejka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 lutego 2015, 19:10

Re: Jakie meble do ogrodu?

Post autor: uklejka »

Mnie się podobają z ratatanu.
ukili
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 3 kwietnia 2015, 10:33

Re: Jakie meble do ogrodu?

Post autor: ukili »

W Castoramie jest duży wybór albo w Jysku są duże przeceny napewno coś wybierzesz.
amellka
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 28 lipca 2016, 15:08

Re: Jakie meble do ogrodu?

Post autor: amellka »

Zaraz będzie przecena takich mebli.
Kinia12
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 24 kwietnia 2019, 09:13

Re: Jakie meble do ogrodu?

Post autor: Kinia12 »

Zależy co Ci się podoba :) Ja kupowałam w kilku miejscach i wyszło baaardzo fajnie takie połączenie. Nie ma co się skupiać na jednym sklepie :)
ODPOWIEDZ