Doktor Błażowski

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
jaslanka86
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 14 lipca 2013, 06:46

Doktor Błażowski

Post autor: jaslanka86 »

Chcialam sie zapytac czy ktos wie jak dlugo sie czeka na wizyte do doktora Blazowskiego i ile bierze za wizyte i czy on jest naprawde taki dobry.
jaslankkka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 6 lutego 2013, 18:42

Re: Doktor Błażowski

Post autor: jaslankkka »

Bardzo dobry lekarz, za wizytę bierze 100zł, a wizyta kontrolna 80zł.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Doktor Błażowski

Post autor: kociamberek »

biorąc pod uwagę że wizyta trwa około 15 minut to jest dobry ponieważ na godzinę bierze 400, kto z forumowiczów tyle zarabia ??
rajderka1986
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 17 września 2013, 21:30

Re: Doktor Błażowski

Post autor: rajderka1986 »

Bardzo dobry lekarz!! lecze sie u niego od 22 lat, a od 5 lat jezdze do niego z córką!! ode mnie za wizyte bierze 90zł, 80zł, czasami 70zł jesli dziecko jest chore to dzwonisz w dany dzien, i sie rejstrujesz. przyjmuje poniedziałek, wtorek i czwartek. ja go polecam!!
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Doktor Błażowski

Post autor: jajaślanin »

A ma kasę fiskalną ? Ciekawy jestem ile wykazuje dochodu na koniec roku ...
czarna_kropeczka
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 16:26

Re: Doktor Błażowski

Post autor: czarna_kropeczka »

również leczę moje dzieci u doktora Błażowskiego - także POLECAM. Ja jestem zadowolona, ponieważ leczenie zawsze przynosi skutki. Wyjaśni "w czym jest rzecz", odpowie na każde zadane pytanie i przede wszystkim widząc przestrach w oczach matki potrafi zachować się kompetentnie.
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Doktor Błażowski

Post autor: paulo06 »

o co macie wonty ile zarabia? mogliscie sie uczyc jak on i brac ile wam pasuje
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Doktor Błażowski

Post autor: jajaślanin »

dirtyang3el pisze:o co macie wonty ile zarabia? mogliscie sie uczyc jak on i brac ile wam pasuje
Uczyliśmy się , zarabiamy ile nam pasuje , ale to wykazujemy - więc dlaczego inni nie mają robić tak samo ?
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Doktor Błażowski

Post autor: ananasek »

Niech bierze za wizyte, ile chce, nawet 200 zł. Jeżeli ktos mu tyle zapłaci. Ale powinien mieć kase fiskalną itd.
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Doktor Błażowski

Post autor: dado »

Dziwne posty-po pierwsze-jak jest dobry to niech bierze,skoro płacą. Gorzej że wielu konowałów bierze tyle samo a pomocy z nich żadnej. Po drugie-to nie lekarz jest winny,tylko państwo i chory system,że na taką patologię pozwala. No i na to,że ludzi nie stać na prywatne wizyty,a na państwowe nie mają szans bo najlepsi lekarze albo nie mają umów z NFZ,albo czeka się latami na wizytę. No i po trzecie-trzeba było się gamonie uczyć. Ktoś 8 lat podstawówki olewał,w szkole średniej tylko chlał i utrzymywał kontakty seksualne z otoczeniem, jedyną książkę jaką widział na oczy to telefoniczną, na studia nie poszedł,nie płacił za naukę (stancja,książki,dojazdy,utrzymanie itp)i teraz wielkie żale-że lakarze za dużo zarabiają,że nauczyciele mają za dużo wolnego,że prawnicy to lenie i obiboki za dużą kasę.
Co do tematu postu-tylko sie cieszyć,że w Jaśle jest taki lekarz,bo jakby nie było to do tej stówy trzeba by było drugą za dojzad dołożyć.
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Doktor Błażowski

Post autor: nitro »

Ja kiedyś wygooglowałem sobie leczenie i lekarz powiedział to samo, ale za 120zł :P
jaslanka86
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 14 lipca 2013, 06:46

Re: Doktor Błażowski

Post autor: jaslanka86 »

a w jakich dniach mozna sie zarejestrowac do p.doktora Blazowskiego
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Doktor Błażowski

Post autor: paulo06 »

jaslanka86 pisze:a w jakich dniach mozna sie zarejestrowac do p.doktora Blazowskiego
w każdy dzień, jednak jeżeli dzieje się coś poważnego,najlepiej przyjść do przychodni i osobiscie zapytac czy przyjmie, bo recepcjonistka często zbywa pacjentów
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Doktor Błażowski

Post autor: Drapichrust »

jajaślanin pisze:A ma kasę fiskalną ? Ciekawy jestem ile wykazuje dochodu na koniec roku ...
Odpowiadając na pytanie: Doktor posiada kasę fiskalną oraz po każdej wizyty rodzic otrzymuje paragon.
A doktor, bardzo dobry.
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Doktor Błażowski

Post autor: MartaW »

chodzę do niego od lat. Najlepszy lekarz jakiego znam. Jeśli jest stan chorego naprawdę ciężki to nigdy nie odmawia przyjęcia, jeszcze mi się to nie zdarzyło. Jak byłam jeszcze mała to raz szłam do niego na wizytę o 22.30 bo byłam w ciężkim stanie i zgodził się mnie przyjąć, za co do tej pory jestem mu wdzięczna. Ja polecam go z czystym sumieniem szczególnie dlatego, że potrafił mi pomóc nawet w chorobach które jego specjalizacją nie są (a specjaliści nie umieli). Zawsze wysłucha pacjenta i zada pełno pytań i fajne jest to, że patrzy na chorobę szukając czegoś niestandardowego a nie obcykane diagnozy na odpieprz się. (ps. dwóch lekarzy jak miałam ksztuśca i się dusiłam twierdziło, że "encyklopedyczna angina" i leczyło mnie źle, dopiero poszłam do niego a on odrazu diagnoza ksztusiec i leki odpowiednie. Jakby nie on pewnie bym się udusiła za kilka dni. Naprawdę to lekarz z powołania a nie znajomości czy czegoś... oby więcej takich)
ODPOWIEDZ