Oddział pediatrii w Jaśle!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
lassk
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 15 grudnia 2013, 20:54

Oddział pediatrii w Jaśle!

Post autor: lassk »

Ktoś był? Ma uwagi i zastrzeżenia? Bądź pochwały heh.
Twoja_Stara
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 18 sierpnia 2011, 15:55

Re: Oddział pediatrii w Jaśle!

Post autor: Twoja_Stara »

Panie pielęgniarki (zdecydowana większość bo niestety nie wszystkie)-bardzo duży plus: życzliwe, zawsze służą pomocą
Panie lekarki...no cóż..diagnozy nie zawsze słuszne..choć nie umniejszam, że bardzo się starają.....
goja
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 15:37

Re: Oddział pediatrii w Jaśle!

Post autor: goja »

Ja mogę na pewno pochwalić doktor Urbanik (p.o. kierownika oddziału) - o wszystko mogłam dokładnie wypytać, zawsze dostawałam wyczerpujące informacje (bo z kierownikami innych oddziałów to różnie bywa).
Qui Pro Quo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 1 września 2013, 17:40

Re: Oddział pediatrii w Jaśle!

Post autor: Qui Pro Quo »

Byłam. I co mogę powiedzieć? Na temat trafności diagnoz nie wypowiadam się, bo lekarzem nie jestem.Ja czułam, że moje dziecko jest w dobrych rękach. Na plus jest to, że bez powodu antybiotyków nie podają (u mnie obeszło się bez). Kolejny plus jest taki, że matka/ojciec/czy inny opiekun ma do dyspozycji łóżko (byłam z dzieckiem w szpitalu, gdzie opiekun spał na plastikowym leżaku). Jeśli chodzi o personel, to atmosfera bardzo miła. Łazienki dla opiekunów i toalety czyste. Jednego jednak nie mogę zrozumieć - jak w szpitalu może nie być mydła i środka dezynfekującego zarówno w salach jak i łazienkach? Przecież w takich miejscach to bardzo istotna sprawa.
lassk
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 15 grudnia 2013, 20:54

Re: Oddział pediatrii w Jaśle!

Post autor: lassk »

Hmm to zazdroszczę! Ja mam odmienne zdanie,kilka pielęgniarek,które rzeczywiście wiedzą po co tam są reszta ponure i nieprzyjemne zmęczone wszystkim wręcz złe jak się o coś pyta. Dwie lekarki fantastyczne reszta służbistki z ponurą miną. Diagnozy hmmm trafione jak trafione...Salowe królowe!!! Nie wolno popatrzeć,zwrócić uwagi! Sprzątają dokładnie tylko hol,sale są brudne,świetlica porażka,raz umyje raz nie,w łazienkach od wieczora do rana syf,brak mydła brak ręczników papierowych. Co do porządku i higieny na oddziale w końcu dla dzieci to naprawdę dużo rodziców ma wiele zarzutów.
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Oddział pediatrii w Jaśle!

Post autor: beti »

wlasnie,dobra uwaga,wiem dokladnie co tam sie dzieje,to jest oddzial dzieciecy i tam szczegolnie tam powinno byc idealnie dla dzieciatek,bo nikt tam nie siedzi z przyjemnosci....jesli chodzi o lekarzy to tylko z pania dr.urbanik mozna pogadac o wszystkim,jedyna mila, madra kobieta,co do niektorych nazwisk do dzis nie chce slyszec,matrony madrzyly sie jedno do drugiej a w sumie decyzje marne podejmuja,koszmar i chron panie!!!co do pielegniarek owszem jest kilka przyzwoitych i z powolaniem,ale malo,najbardziej ok to pani basia,reszta bywa bardzo trudna w kontakcie i laske robia,ze wogole sa,coz trzeba przemeczyc chyba....teraz jesli chodzi o komfort to TRAGEDIA,co to za lozka,szafy jakies sztukowane od mebli kuchennych,woda letnia ze o kapieli dziecka na sali to marzenie,a ta posciel,poduszki to musialam miec swoje,zeby dziecko glowy nie skrecilo,grzejnik z przed wojny,szafki przy lozku kupa zlomu,sciany co kawalek inny kolor i odpadniete odpryski,wanienki wisialy na jakims zawisie przy scianie,karta pacjenta w koszulkach do dokumentow ,szok duzo tego okropienstwa,nikt nie oczekuje luksusu jak w hotelu,ale litosci,zeby taki oddzial byl w takim podlym wygladzie,moze ktos wreszcie sie postara o poprawe,dla innych,tak czy inaczej,nikomu nie zycze......
Maja23
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 sierpnia 2012, 15:32

Re: Oddział pediatrii w Jaśle!

Post autor: Maja23 »

Dla zbulwersowanych mam polecam szpital w Dębicy gdzie śpi się na podłodze, na karmacie udostępnionej przez szpital pod łóżeczkiem dziecka doba Co do mydła czy ręczników papierowych zawsze mam swoje bo tym mydłem rozcieńczonym pewnie 20 razy rąk nie chcę myć. Woda chłodna...ciężko, żeby na tak duży szpital zawsze lał się wrzątek z kranu dlatego zawsze gotuję wodę dziecku do kąpieli. Byłam z dzieckiem trzy razy na tym oddziale panie salowe nigdy się do mnie nieładnie nie odezwały wręcz przeciwnie. A pielęgniarki też bardzo miłe. Co do wystroju poduszeczkę, kołdrę i kocyk zawsze mam swój. Warunki jak na każdym innym oddziale w szpitalu. Oczywiście zawsze można narzekać anonimowo na forum...można iść i zgłosić oficjalną skargę.
czarna_kropeczka
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 16:26

Re: Oddział pediatrii w Jaśle!

Post autor: czarna_kropeczka »

Również miałam "przyjemność" być na tym oddziale z moją córeczką i powiem szczerze, że nie można narzekać. Lekarze - dwie Panie doktor i jeszcze jak był dr Błażowski - wyjaśniały każdą potrzebę dodania lub odstawienia leku - nie trzeba było zadawać kolejnych pytań, a jeśli o cokolwiek zapytałam przy wizycie - zawsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Czy to trafne były decyzje? Jak już ktoś wcześniej napisał - nie mnie oceniać, nie jestem lekarzem, jednak widząc poprawę zdrowia mojego dziecka wydaje mi się, że podjęte decyzje były trafne. Panie pielęgniarki - o co poprosiłam zawsze przyniosły, pomogły, wyjaśniły (jasne, że nie zawsze było to "już", ale rozumie, że mają jeszcze inne sale i inne obowiązki). Warunki - hmmmm nie są takie najgorsze - na prawdę w innych szpitalach rodzice nie mają swoich łóżek i łóżeczka dziecięce są jeszcze w gorszym stanie - a co do pościeli....zawsze można mieć dla dziecka swoją- ja korzystałam ze szpitalnej. Łazienki - jak ja byłam to zawsze były czyste. Papier i ręczniki były zawsze, mydła czasem brakło. Ogólnie podsumowując... nie można narzekać. Dla mnie liczyło się dziecko i jego zdrowie i przyznam, że nad tymi wszystkimi: pościelami, mydłami, papierami itp. dopiero teraz się zastanowiłam jak przeczytałam na forum bo w trakcie pobytu nie było to dla mnie ważne.
lassk
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 15 grudnia 2013, 20:54

Re: Oddział pediatrii w Jaśle!

Post autor: lassk »

Wiadomo,że zdrowie najważniejsze,ale niehigieniczne warunki,kurz,brud raczej nie sprzyjają zdrowiu...............dla mnie nie zmienianie worków na śmieci tylko wysypywanie śmieci do wora a w koszach worki te same to troszkę nie fajne,bo wyrzucając niektóre rzeczy jak pampersy,ogryzki,chusteczki higieniczne itd to jednak zapach czy bakterie zostają.........podłogi też jeden syf...kurz,pajęczyny............ja jestem w szoku,bo jest to oddział dla dzieci!
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: Oddział pediatrii w Jaśle!

Post autor: Anka7 »

Kto jest ordynatorem na pediatrii?
lassk
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 15 grudnia 2013, 20:54

Re: Oddział pediatrii w Jaśle!

Post autor: lassk »

Teraz dr Urbanik
ODPOWIEDZ