Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
lalunia1990
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 listopada 2013, 10:01

Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Post autor: lalunia1990 »

Mam zamiar zorganizować wesele w restauracji Venus w sali Plaza ... Byłam już chyba we wszytskich okolicznych restauracjach i wizualnie (oczywiście wewnątrz bo z zewnątrz te kolory trochę odstraszają) Venus podoba mi sie najbardziej, miły właściciel widać ze dba o klientów... Proszę o opinie na temat tego lokalu... Szczególnie na temat jakości posiłków i obsługi bo to mnie najbardziej interesuje!
candy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:18

Re: Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Post autor: candy »

Witam:) rok temu była na Sylwestrze w Venusie, lokal ładny; obsługa kelnerska miła, uwijali się bardzo szybko; jedzenie też było bardzo dobre, a przede wszystkim ciepłe po przyniesieniu do stolików. To jest moja opinia na temat tej restauracji. Zaś siostra była tam na studniówce i ma mieszane uczucia, według niej jedzenie nie było smaczne. Wydaje mi się iż sama musisz tam pojechać i spróbować ich jedzonka:) pozdrawiam:)
lalunia1990
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 listopada 2013, 10:01

Re: Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Post autor: lalunia1990 »

Mam taki zamiar ;) lokal juz obejrzałam... a teraz czas na degustacje, ale co osoba to inne podniebienie a na weselu bedzie ich okolo 130 dlatego wole zasiegnac opinii innych !
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Post autor: beti »

mily wlasciciel to jest jak trzeba i musi walczyc o klienta w konkurencji,owszem jedzenie bywa dobre w zaleznosci co starego im zostaje i komu sie trafi,wiec zastanow sie jeszcze nad wyborem,oczywiscie wszedzie sie trafi cos felernego,ale w tym temacie proponuje przemyslec....
klea87
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 24 listopada 2013, 11:34

Re: Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Post autor: klea87 »

Witam:) w 2013 miałam okazję gościć w Venus - była to duża zamknięta impreza. Jedzenie oceniam jako marne- zarówno w wykonaniu jak i podaniu na talerz. Potrawy gorące- były mdłe, zero wyczuwalnego smaku typowego dla danej potrawy np. rosołu, a porcje małe (w przypadku obiadu najedzony był ten kto zjadł solidny obiad w domu). Ciastka suche, a placki nie zachęcały by je skosztować. Zimne przekąski bez rewelacji. Obsługa również nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia -co prawda uwijali się z pracą jednak estetyka, ubiór kelnerów itp na minus. Osobiście nie zdecydowałabym się zorganizować tam żadnej imprezy.
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Post autor: beti »

tak,panstwo O.sie stara,lecz to nie zawsze wychodzi na korzysc,nie kazdy bedzie zadowolony z tych pysznosci wymrozonych i super doprawionych,ze czasem niewiadomo co sie je,ale powodzenia....
lalunia1990
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 listopada 2013, 10:01

Re: Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Post autor: lalunia1990 »

uuu.... to nie fajnie! a to jedyna sala która według mnie sie nadaje... a moze nadawała ;/ czekam na dalsze opinie
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Post autor: MartaW »

ja w tym roku ROBIŁAM TAM WESELE :) - w sumie kilka miesięcy temu, na tej nowej ładnej sali (mimo iż pierwotnie myślałam o dawnej perle lub Afrodycie). W pewnym momencie się bałam bo kilka gości przy zaproszeniach się dziwiło, że w Venusie robie, że gdzieś słyszeli złe opinie itp. Ale to była najlepsza decyzja jaka podjęłam wesele tam. Aż byłam w szoku, że tak profesjonalnie wszytko Venus zorganizował (i goście też) :).
Jedzenie było świeże, bardzo smaczne. Sałatki dobrze doprawione, mięsa mięciutkie. Można było zamieniać dania w zestawach na takie jakie się lubi. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie. Domówiłam sobie "chłopskie jadło" i miałam obawy, ponieważ nie pozwolili mi samej zorganizować sobie masarni która by go przygotowała, ale nawet to chłopskie jadło było oki :) Bardzo dobre kiełbasy ;) Kolory do wystroju sali mają chyba wszystkie - z moim trafili ;)
Jedna uwaga to, że ja np wolałam dogadywać wszytko z kierowniczka, a nie właścicielem. Kierowniczka w porządku babka, szła na ustępstwa, dużo doradziła, a właściciel jakiś taki może mniej pogadany.

Jestem bardzo zadowolona z wesela. A i co najważniejsze - umowę z nimi podpisałam z rok wcześniej i był tam punkt, że jeśli ceny dużo pójdą w górę (żywności itp) to mogą podnieść mi cenę z 120 zł za osobę jakie były w umowie do max 130 zł - i nie podnieśli ceny ;)
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Post autor: beti »

ha ha ha,to w ich stylu,ale ze szef malo pogadany to dziwne,kierowniczka zas zrobila sie pogadana,a jedzenie tylko swoje wypchac musza w koncu maja swoje sklepy,wiec nie dopuszcza konkurencji :dobani:
lalunia1990
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 listopada 2013, 10:01

Re: Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Post autor: lalunia1990 »

W planach mam właśnie tą nowsza sale jest śliczna... i na czym mi bardzo zalezy: parkiet na srodku a stoły dookoła a nie jaj np w Afrodycie z jednej strony goscie siedza a w innej sie bawia... mam nadzieje ze jakos to bedzie chociaz po powyzszych komentarzach mam pewne watpliwosci :|
gosik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 19:48

Re: Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Post autor: gosik »

Jakie mają sklepy ????
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Post autor: MartaW »

Lalunia1990, też miałam obawy :) ale ja się nie sugerowałam opiniami aż tak bardzo bo 80% tych opinii robi konkurencja. (zresztą nie tylko w przypadku tego lokalu). jakbym się opiniami sugerowała to bym nigdy w Jaśle wesela nie robiła bo tu każda knajpa ma negatywną opinie :) najlepiej popytaj realnych ludzi wśród znajomych, czy coś złego im się tam stało. W sieci na forum każdy może pisać co chce :) A z Afrodyty zrezygnowałam z tego samego powodu! :D Chciałam sale gdzie stoliki będą dookoła parkietu :)
beti pisze:ha ha ha,to w ich stylu,ale ze szef malo pogadany to dziwne,kierowniczka zas zrobila sie pogadana,a jedzenie tylko swoje wypchac musza w koncu maja swoje sklepy,wiec nie dopuszcza konkurencji :dobani:
Nie wiem czy dziwne bo nie miałam z tym lokalem nigdy wcześniej styczności bo tam na żadne imprezy nie chodziłam. Ale widzę, że Ty miałaś :) To jest moje odczucie, że mało pogadany. Wolałam dogadywać wszytko z kobietą bo ona w mojej opinii lepiej doradzała - np. układ stolików czy dekoracje. Nie wiem czy jedzenie mieli ze swoich sklepów bo nie słyszałam aby mieli oni jakieś swoje sklepy. Ale wesele było na 116 osób, wszystkim smakowało i było świeże. Nawet jeśli mieli z jakiś swoich sklepów to chyba normalne, że wolą wziąć od siebie niż dopłacać kasę obcym :D Po jaką cholere mieli by tracić :D W przypadku wiejskiego stołu kierownik za powód, iż nie mogę sama załatwić sobie wyrobów podał, że to on bierze odpowiedzialność za gości i za to czy mięso spełnia wszystkie normy, bo jeśli ktoś by się zatruł to on miałby problem. W sumie odpowiedzialne zachowanie według mnie, bo tak to za każdy posiłek on odpowiada i potem konsekwencje tego ponosi.
lalunia1990
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 listopada 2013, 10:01

Re: Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Post autor: lalunia1990 »

dzięki wielkie ;) pewnie zaryzykuje!
Zbiore wszystkie za i przeciw a jak juz wpłacimy zaliczke to przestane sie zastanawiać czy robie dobrze czy zle
;)
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Post autor: beti »

oj duzo moglabym na ten temat ci opowiedziec, :szok: ale faktycznie nie bede obrzydzac innym,kazdy sam decyduje,wiec smacznego :zdegustowany:
ilum
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 4 marca 2013, 18:24

Re: Co sądzicie o restauracji Venus w Moderówce

Post autor: ilum »

Bardzo przyjemne miejsce.
ODPOWIEDZ