naturalne metody wybielania zębów

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
necia
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 26 października 2013, 14:06

naturalne metody wybielania zębów

Post autor: necia »

czy zna ktoś dobrą metodę wybielania zębów naturalną słyszałam ze skórka od banana działa dobrze ale nie próbowałam? może podzielicie się swoimi doświadczeniami, czy używacie pasty Colgate Max White One? widać efekt czy to tylko na reklamach?
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: naturalne metody wybielania zębów

Post autor: beti »

wlasnie gdzies przeczytalam na internecie wypowiedz lekarza na temat past ,ktore niby wybielaja zeby,to absurd,nie ma zadnej takiej pasty ktora ma skladnik do wybielania w minucie lub dwu,mozna kupic i samemu wybielic taka pasta ale trzyma sie to na zebach nawet do trzech godzin,reszta to tylko reklama i zarabianie na naiwnosci ludzi ktorzy kupia wszystko zeby poprawic sobie cos,i to samo jest z zelami i szamponami,prawie wszystkie maja to samo z drobnymi wyjatkami chodzi o meskie i damskie,roznia sie tylko zapachami i jakims drobnym szczegolem,zeby cos bylo niby inne,maszynki do golenia to samo,kolor i jakis pasek,tyle i reszta to samo,takie samo ostrze tylko ksztalt i kolor inny,ciekawszy dla kobiet i tak jest,ale kto chce to kupuje,szkoda ze pokazujemy tym klamcom,ze wierzymy w nich i to poteguje....ja osobiscie mialam zawsze biale zeby i uzywalam najzwyklejszej pasty,mimo to zazdroscili znajomi i mowili niemozliwe po zwyklej pascie,ale czasy byly takie,ze nie myslalam o innej pascie i nie stac mnie bylo dac 10 tyle lat w tyl,owszem z czasem zaczelam probowac te drozsze i niby wybielajace,ale nie bede czarowac,ze sa super,prawda jest taka,ze jesli ktos ma odziedziczone silne biale zdrowe zeby,to je ma bez drogich past,jesli ktos ma slabe to ratuje sie pastami i wybielaniem,a to ma swoje minusy,wszystko z czasem blednie i zeby tez,najbardziej narazone ,owszem z latami i moje sa bledsze,jakis papieros,czasem kawka i wogole jedzenie,cos slyszalam o sodzie i tez sprobuje zmieszac z pasta,ponoc tez blagier,ale bardziej w to wierze niz w pasty....
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: naturalne metody wybielania zębów

Post autor: paulo06 »

uzywałam pasków crest supreme i polecam
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: naturalne metody wybielania zębów

Post autor: rkoh »

dirtyang3l, a ile miałaś tych pasków? na 7 dni raz dziennie czy 14 dni raz dziennie?
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: naturalne metody wybielania zębów

Post autor: paulo06 »

kupiłam 36 pasków czyli 18 saszetek bo kazda saszetka ma 2 paski, na gorne i dolne zeby, 2x dziennie po 30 minut, godzine po nie nalezy pic jesc i palic. efekty widac juz po 2-3 uzyc, jestem zadowolona.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: naturalne metody wybielania zębów

Post autor: rkoh »

tzn ja używałem kiedyś, ale miałem tylko na raz dziennie (góra i dół) przez 7 dni, efekty na pewno były, ale dość szybko minęły i zastanawiam się jak u Ciebie trzyma się ten efekt po tylu paskach
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: naturalne metody wybielania zębów

Post autor: dragoness »

Naturalne metody to po prostu soda oczyszczona.
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: naturalne metody wybielania zębów

Post autor: paulo06 »

stosuje paste crest 3d white, i efekty są cały czas, nie pije duzo kawy,coli :)
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: naturalne metody wybielania zębów

Post autor: sylwula13 »

dirtyang3el pisze:kupiłam 36 pasków czyli 18 saszetek bo kazda saszetka ma 2 paski, na gorne i dolne zeby, 2x dziennie po 30 minut, godzine po nie nalezy pic jesc i palic. efekty widac juz po 2-3 uzyc, jestem zadowolona.
ale ładniej wyglądałaś z tymi żółtymi zębami :D te białe Ci nie pasują :D
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: naturalne metody wybielania zębów

Post autor: paulo06 »

sylwula13 pisze:
dirtyang3el pisze:kupiłam 36 pasków czyli 18 saszetek bo kazda saszetka ma 2 paski, na gorne i dolne zeby, 2x dziennie po 30 minut, godzine po nie nalezy pic jesc i palic. efekty widac juz po 2-3 uzyc, jestem zadowolona.
ale ładniej wyglądałaś z tymi żółtymi zębami :D te białe Ci nie pasują :D
no właśnie ładniej wyglądasz w kolorze :D
ODPOWIEDZ