Piotr Janowski - oszust

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
asiu91
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:04
Lokalizacja: Jasło

Piotr Janowski - oszust

Post autor: asiu91 »

Witam, czy ktoś z was również został oszukany przez ten zakład pogrzebowy? Pan Piotr otrzymał zaliczkę na wykonanie nagrobka w styczniu, zwlekał z robotą do końca zimy, jest już sierpień a nadal nic nie zostało ruszone. Nie chce również zwrócić zabranych pieniędzy ! Nie odbiera telefonu, obiecuje że kasa będzie na nast dzień, a jeśli się przyjedzie następnego dnia to zamyka zakład.
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Piotr Janowski - oszust

Post autor: nitro »

No ale raczej inne instytucje są do takich spraw, nie forum :P
asiu91
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Piotr Janowski - oszust

Post autor: asiu91 »

wiem o tym, chcę poprostu wiedzieć czy ktoś inny też miał taką sytuację i czy udało się odzyskać pieniądze
Awatar użytkownika
Motór
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 15 września 2012, 13:05

Re: Piotr Janowski - oszust

Post autor: Motór »

Kase odzyskasz jeśli masz "pokwitowanie" bez tego to chyba jedynie siłą . Cwaniactwo trzeba tępić w zalążku ,więc pozew do sądu na początek a później ekipę od ściągania długów i wyjdziesz na swoje :)
ala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 11 października 2011, 10:06

Re: Piotr Janowski - oszust

Post autor: ala »

dzisiaj była druga licytacja komornicza w domu pogrzebowym w Brzyskach trumnę za pół ceny można było nabyć :/
4321
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 31 lipca 2013, 12:33

Re: Piotr Janowski - oszust

Post autor: 4321 »

Joanna urodzona 28.01.1991 r. intrygantka, która nieustannie siedzi na forum zamiast zajmować się dzieckiem.Ten czas lepiej poświęć na sprzedaż wszelakich akcesoriów dziecięcych(tak jak do tej pory) lub poczytaj kodeks a dokładniej art
23 i 24 Kc lub 216 kk.Powodzenia.Pozdrawiam :hurra:
asiu91
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Piotr Janowski - oszust

Post autor: asiu91 »

4321 pisze:Joanna urodzona 28.01.1991 r. intrygantka, która nieustannie siedzi na forum zamiast zajmować się dzieckiem.Ten czas lepiej poświęć na sprzedaż wszelakich akcesoriów dziecięcych(tak jak do tej pory) lub poczytaj kodeks a dokładniej art
23 i 24 Kc lub 216 kk.Powodzenia.Pozdrawiam :hurra:
wow, skoro założyłeś specjalnie konto aby to napisać to może się też przedstawisz? Pan J . ? Który sam się broni?
Nie mam dziecka i nie sprzedaje żadnych akcesoriów, przynajmniej mi o tym nie wiadomo, widocznie coś Ci się pomyliło.
asiu91
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Piotr Janowski - oszust

Post autor: asiu91 »

Sprawa została już zgłoszona bo na szczęscie mamy odpowiedni papier. Ludzie nie dajcie się oszukać przez ten zakład. Proszę o zamknięcie wątku.
4321
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 31 lipca 2013, 12:33

Re: Piotr Janowski - oszust

Post autor: 4321 »

Nie lej wody tylko sprawdź dokładniej na , których forach urzedujesz jak i rownież IP swojego sprzeciku. Treść opublikowanej przez ciebie wypowiedzi i twoja żenująca socjotechnika ma na celu wyłącznie zdyskredytowanie tej osoby.Wpisy takich frustratów jak ty którzy tkwią w jakiejś beznadziei oraz ich przeświadczenie o anonimowości są dla nich tylko ukojeniem "bólu" a może i nawet nawiązaniem tudzież nowych znajomosci w ich nudnym życiu .Uwierz ze znam cię dobrze i główkuj kim jestem bo żadna ze mnie "PAN".Sledz forum bo kolejny post zapewne będzie o Tobie a wiedz ze sporo mogę napisać. :rotfl:
ala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 11 października 2011, 10:06

Re: Piotr Janowski - oszust

Post autor: ala »

4321
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 31 lipca 2013, 12:33

Re: Piotr Janowski - oszust

Post autor: 4321 »

Czytaj tekst ze zrozumieniem...to dotyczy innej firmy.Gosciu za potwarz jaką kierujesz w jego stronę powinien ci niezłe koło twojego grubego dupska nadrobić. :krzeslem:
avon22
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2013, 07:47

Re: Piotr Janowski - oszust

Post autor: avon22 »

każdy dobrze wie o której firmie jest ten tekst, a moderator to wogóle istnieje? bo konta które zakładane są specjalnie aby kogoś obrażać powinny być blokowane
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Piotr Janowski - oszust

Post autor: rkoh »

jest jeden albo dwóch, ale mają to gdzieś albo boją się banować :D
4321
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 31 lipca 2013, 12:33

Re: Piotr Janowski - oszust

Post autor: 4321 »

Aśka cos mi sie wydaje ze nie jestes upoważniona do rozpowszechniania informacji(linkow) a jedynie mozesz korzystac z takich stron w ramach dozwolonego użytku osobistego.DEEP LINKING sie kłania.Teraz to zaszalalas :rotfl:
4321
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 31 lipca 2013, 12:33

Re: Piotr Janowski - oszust

Post autor: 4321 »

Aska jest konsultantka Avon :hurra: :hurra:
ODPOWIEDZ