Szmateksy w jasle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
danonka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 13 lipca 2013, 21:02

Szmateksy w jasle

Post autor: danonka »

Co sądzicie o szmateksie na rondzie w Jaśle a dokladniej o warunkach pracy i zasadach jakie w nich panują. Zakładam ten post gdyż jest wiele mieszanych opinii na ten temat :!: . Jestem ciekawa waszego zdania :) Pozdrawiam
wiolago
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 stycznia 2011, 14:02

Re: Szmateksy w jasle

Post autor: wiolago »

Witam ja także jestem ciekawa jakie sa tam warunki pracy? Na pewno jak jest towar to jest młyn bo akurat wtedy tam byłam poszukują teraz tam dziewczyny do 28 roku nie studiującej.
Awatar użytkownika
Kushina
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 lipca 2013, 21:36

Re: Szmateksy w jasle

Post autor: Kushina »

Jeszcze tam nie byłam, a przydało by się zajrzeć. Także jestem tego ciekawa :)
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Szmateksy w jasle

Post autor: marley »

przecież zawsze można spróbować i -zrezygnować
Miya
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 14 lipca 2013, 13:06

Re: Szmateksy w jasle

Post autor: Miya »

Szczerze - nie polecam ! pracowałam tam przez kilka dni i warunki pracy są nie do przyjęcia.Nie podpisujecie zadnej umowy,dostajecie 4,20 zl/h a zapieprz jest niesamowity.Jesli w dany dzien nie skonczycie czegos na czas na drugi dzien robicie to do konca za darmo,w razie jakiejkolwiek inspekcji czy kontroli trzeba uciekac tylnym wyjsciem albo udawac klientki sklepu a poza tym mozecie pomarzyc o odlozeniu sobie fajnego ciucha dla siebie bo nie ma o tym mowy....
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: Szmateksy w jasle

Post autor: bond »

to dobry burdel hahahahah
Awatar użytkownika
paulyna11
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 września 2012, 21:07

Re: Szmateksy w jasle

Post autor: paulyna11 »

Miya pisze:Szczerze - nie polecam ! pracowałam tam przez kilka dni i warunki pracy są nie do przyjęcia.Nie podpisujecie zadnej umowy,dostajecie 4,20 zl/h a zapieprz jest niesamowity.Jesli w dany dzien nie skonczycie czegos na czas na drugi dzien robicie to do konca za darmo,w razie jakiejkolwiek inspekcji czy kontroli trzeba uciekac tylnym wyjsciem albo udawac klientki sklepu a poza tym mozecie pomarzyc o odlozeniu sobie fajnego ciucha dla siebie bo nie ma o tym mowy....
dokładnie , nie polecam również nikomu
Miya
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 14 lipca 2013, 13:06

Re: Szmateksy w jasle

Post autor: Miya »

Tam co chwile jest ogłoszenie o prace bo dziewczyny odchodza, ciekawe co zrobia jak sie limit wyczerpie :D
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Szmateksy w jasle

Post autor: paulo06 »

Kushina pisze:Jeszcze tam nie byłam, a przydało by się zajrzeć. Także jestem tego ciekawa :)
Idz i zajrzyj a potem napisz post w swoim temacie o najsmiesniejszych wydarzeniach :P
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Szmateksy w jasle

Post autor: sylwula13 »

dirtyang3el pisze:
Kushina pisze:Jeszcze tam nie byłam, a przydało by się zajrzeć. Także jestem tego ciekawa :)
Idz i zajrzyj a potem napisz post w swoim temacie o najsmiesniejszych wydarzeniach :P

:rotfl: już będzie jakiś post na temat hahah :super:
Awatar użytkownika
Kushina
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 lipca 2013, 21:36

Re: Szmateksy w jasle

Post autor: Kushina »

dirtyang3el pisze:
Kushina pisze:Jeszcze tam nie byłam, a przydało by się zajrzeć. Także jestem tego ciekawa :)
Idz i zajrzyj a potem napisz post w swoim temacie o najsmiesniejszych wydarzeniach :P

Koleżanka mi opowiadała co się działo, po czym pokazała mi swoje zadrapanie na ręce, zrobione wieszakiem przez jakąś babę. Tam trzeba chodzić w żelaznej zbroi. Biją się, wyrywają... jak w dżungli o jedzenie. Muszę to nagrać XD najpierw stanę w bezpiecznym miejscu jeśli takie istnieje ;) Będę się śmiać z tych ludzi o i płakać jak mnie poturbują XD ale wybiorę się...
Poczuję się jak bear grylls w dżungli, walka o przetrwanie :hyhy:
lupis
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 12 lipca 2012, 18:04

Re: Szmateksy w jasle

Post autor: lupis »

Moja znajoma znalazła sobie jakiś ciuch i oglądała go( w dniu kiedy wszystko było po złotówce), kiedy podeszła do niej jakaś pani, wyrwała tą szmatkę z ręki i powiedziała, że ona już sobie wczoraj to znalazła więc jej się należy :szok: :rotfl:
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Szmateksy w jasle

Post autor: japonka12 »

Ja wynalazłam sobie fajne ciuszki gdy było przez pol ceny i dosłownie na chwile spuscilam swój koszyk z oka i już nie było w nim ciuchow :/ ktoś je zaiwanil.. po innych szmateksach chodziłam i z takim zdarzeniem się nie spotkałam.
ODPOWIEDZ