dyskoteka

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
lukasz001
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 lipca 2013, 20:55

dyskoteka

Post autor: lukasz001 »

witam wszystkich potrzebuje opinii co do otworzenia w Jaśle dyskoteki bo jak się dobrze orientuje to od kilku lat w mieście nie ma klubu w którym się można zabawić, i nie chodzi o zrobienie następnej knajpy w której można zabawić się tylko o klub z prawdziwego zdarzenia
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: dyskoteka

Post autor: kociamberek »

lukasz001 pisze:witam wszystkich potrzebuje opinii co do otworzenia w Jaśle dyskoteki bo jak się dobrze orientuje to od kilku lat w mieście nie ma klubu w którym się można zabawić, i nie chodzi o zrobienie następnej knajpy w której można zabawić się tylko o klub z prawdziwego zdarzenia
jeżeli miało byt to być z prawdziwego zdarzenia to jaślanie byliby zadowoleni, jeżeli mordownia gdzie przebywały by opite małolaty i zaspokajały "swędzenie" to stanowczo nie
jestem z Jasła
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 21 kwietnia 2012, 21:49

Re: dyskoteka

Post autor: jestem z Jasła »

Oczywiście - przydałoby się jakieś miejsce, gdzie można by było potańczyć przy różnej muzyce, np. różne imprezy tematyczne. Tylko żeby jeszcze zlokalizowane było w centrum a nie gdzieś na obrzeżach miasta, gdzie trzeba jechać samochodem. No i tak jak już było wspomniane - dla dorosłych, a nie dla gimnazjalistów...
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: dyskoteka

Post autor: mala317 »

Wspomnienia z Dawnej Europy... Brakuje dobrej imprezowni w tym "miescie emerytów"
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: dyskoteka

Post autor: Public Enemy »

Owszem ale musiało by to przebić Moderne albo chociaż Insomnie,bo jak to bedzie cos na wzór Arkady z Sieklowki w ktorej ludzie bawili sie w ymiotach i stłuczonym szkle to lepiej nie.
Awatar użytkownika
NotoriusBIG
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 16:19

Re: dyskoteka

Post autor: NotoriusBIG »

Akurat Arkada to najlepsza patologiczna impreza na jakiej się bawiłem.... Nie ma tego klimatu na Insomnii i innych popizdówkach.
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: dyskoteka

Post autor: mala317 »

Ja też bawiłam w Arkadzie i miło wspominam dawne czasy :) ale w Jasełku brakuje imprezowni z prawdziwego zdarzenia ... Bo Sepia czy Małopolska dla mnie odpadaja ;P
drumair
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 lutego 2015, 13:13

Re: dyskoteka

Post autor: drumair »

Brakuje dobrej imprezowni w tym "miescie emerytów"...

_____________
omair
Markus
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 20 listopada 2010, 00:04

Re: dyskoteka

Post autor: Markus »

Teoretycznie - świetny pomysł! W praktyce bez sensu w takim mieście..
Za słowem "dyskoteka" kryje się kilka jak nie kilkanaście rzeczy o które trzeba zadbać, żeby mogła działać profesjonalnie
Pierwsze lokal/parking, drugie wystrój, trzecie kuchnia/bar, czwarte obsługa/ochrona, piąte nagłośnienie/światło i inne. Wszystko to kosztuje masę pieniadzy - jeśli ktos mysli o tym poważnie i podchodzi profesjonalnie.
Taki ostatni punkt nagłośnienie/świtało wydaje się niektórym prosta sprawą: postawi się parę kolumn za 200zł, wzmacniacz, trochę migadełek z allegro i bedzie "grało i migało". Tylko, że zaden poważny dj czy zespół nie odważy się tego nawet włączyć!
Wykonanie nagłośnienia i światła na przyzwoitym poziomie lokalu np. 200m2 kosztuje ok. 50 000zł! A co tu jeszcze mówić o tych wczesniejszych punktach gdzie za każdym kryje się dodatkowo kilka innych poważnych aspektów, jak pozwolenia np. na alkohol, sanepid, straż pożarna, ZAIKS itd. ...za wszystko trzeba zapłacić..
No dobra, ale zakładam, że jest ktoś ma kasę i chęć zrobić dobry sound w miescie.
Tylko dla kogo? Jesli zakłada, że dla młodzieży to od razu powiem: oni za nic nic chcą płacić (wejsciówki, bilety), czy przepłacać: alkohol, papierosy. Nauczeni są, że wszystko się im należy za darmo, muzyka z sieci za darmo, (zaiks co to jest?), alkohol w sklepie obok za 1/3 wniesiony na imprezę itd.
No dobra.. to może dyskoteka dla nieco bardziej majętnych/pracujących i chcących wydać przyjemnie kasę. Eee..w Jaśle niestety takich mało. Jesli są to albo za granicą, albo zapracowani i jak przyjdą raz w miesiacu do takiej dyskoteki to może być sukces..
Tyle że nie dla właściciela, który potrzebuje kasę na utrzymanie tego najlepiej jak w każdy dzień bedzie impreza. No i robi się dziadostwo, błędne koło się zamyka. Właściciel wtedy oszczędza na wszystkim,a przede wszystkim na ludziach np. taki DJ słyszałem, że ktoś płacił w Jaśłe 20zł za nockę...żenada.
No to jaki ma być poziom i atmosfera takiego miejsca???
Uff.. tak mi sie zachciało pisać, ale to i tak jest temat rzeka w którym wiele rzeczy pominąłem, może się nie znam, albo nie wiem.. każdy może sobie sam dopisać.
Ale jedno wiem dobry klub/dyskoteka na pewno nie w Jaśle.
POZDRO
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: dyskoteka

Post autor: Wind »

Markus pisze:Teoretycznie - świetny pomysł! W praktyce bez sensu w takim mieście..
Za słowem "dyskoteka" kryje się kilka jak nie kilkanaście rzeczy o które trzeba zadbać, żeby mogła działać profesjonalnie
Pierwsze lokal/parking, drugie wystrój, trzecie kuchnia/bar, czwarte obsługa/ochrona, piąte nagłośnienie/światło i inne. Wszystko to kosztuje masę pieniadzy - jeśli ktos mysli o tym poważnie i podchodzi profesjonalnie.
Taki ostatni punkt nagłośnienie/świtało wydaje się niektórym prosta sprawą: postawi się parę kolumn za 200zł, wzmacniacz, trochę migadełek z allegro i bedzie "grało i migało". Tylko, że zaden poważny dj czy zespół nie odważy się tego nawet włączyć!
Wykonanie nagłośnienia i światła na przyzwoitym poziomie lokalu np. 200m2 kosztuje ok. 50 000zł! A co tu jeszcze mówić o tych wczesniejszych punktach gdzie za każdym kryje się dodatkowo kilka innych poważnych aspektów, jak pozwolenia np. na alkohol, sanepid, straż pożarna, ZAIKS itd. ...za wszystko trzeba zapłacić..
No dobra, ale zakładam, że jest ktoś ma kasę i chęć zrobić dobry sound w miescie.
Tylko dla kogo? Jesli zakłada, że dla młodzieży to od razu powiem: oni za nic nic chcą płacić (wejsciówki, bilety), czy przepłacać: alkohol, papierosy. Nauczeni są, że wszystko się im należy za darmo, muzyka z sieci za darmo, (zaiks co to jest?), alkohol w sklepie obok za 1/3 wniesiony na imprezę itd.
No dobra.. to może dyskoteka dla nieco bardziej majętnych/pracujących i chcących wydać przyjemnie kasę. Eee..w Jaśle niestety takich mało. Jesli są to albo za granicą, albo zapracowani i jak przyjdą raz w miesiacu do takiej dyskoteki to może być sukces..
Tyle że nie dla właściciela, który potrzebuje kasę na utrzymanie tego najlepiej jak w każdy dzień bedzie impreza. No i robi się dziadostwo, błędne koło się zamyka. Właściciel wtedy oszczędza na wszystkim,a przede wszystkim na ludziach np. taki DJ słyszałem, że ktoś płacił w Jaśłe 20zł za nockę...żenada.
No to jaki ma być poziom i atmosfera takiego miejsca???
Uff.. tak mi sie zachciało pisać, ale to i tak jest temat rzeka w którym wiele rzeczy pominąłem, może się nie znam, albo nie wiem.. każdy może sobie sam dopisać.
Ale jedno wiem dobry klub/dyskoteka na pewno nie w Jaśle.
POZDRO

Oczywiscie podpisuje sie pod tym.Co lepszy mądrzejszy i ten co sie juz nie uczy,siedzi w tej chwili na zmywaku w UK.Jasło jest wyludnione,została tu sama gimbaza która chcąca gdziekolwiek wyjsc musi ukraść kawałek babcinej renty żeby miec choc na piwo.Tak wieć ktoś sie wykosztuje na lokal a raczej nie utrzyma sie nawet jednego roku,no chyba że na minusie dociągnie ten jeden rok a potem sprzeda to wszystko za niższą cene.Ja nie widze sensu bo ludzie nie maja pieniedzy.
jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 10 września 2008, 16:30

Re: dyskoteka

Post autor: jozek z bagien »

Wind pisze:
Markus pisze:Teoretycznie - świetny pomysł! W praktyce bez sensu w takim mieście..
Za słowem "dyskoteka" kryje się kilka jak nie kilkanaście rzeczy o które trzeba zadbać, żeby mogła działać profesjonalnie
Pierwsze lokal/parking, drugie wystrój, trzecie kuchnia/bar, czwarte obsługa/ochrona, piąte nagłośnienie/światło i inne. Wszystko to kosztuje masę pieniadzy - jeśli ktos mysli o tym poważnie i podchodzi profesjonalnie.
Taki ostatni punkt nagłośnienie/świtało wydaje się niektórym prosta sprawą: postawi się parę kolumn za 200zł, wzmacniacz, trochę migadełek z allegro i bedzie "grało i migało". Tylko, że zaden poważny dj czy zespół nie odważy się tego nawet włączyć!
Wykonanie nagłośnienia i światła na przyzwoitym poziomie lokalu np. 200m2 kosztuje ok. 50 000zł! A co tu jeszcze mówić o tych wczesniejszych punktach gdzie za każdym kryje się dodatkowo kilka innych poważnych aspektów, jak pozwolenia np. na alkohol, sanepid, straż pożarna, ZAIKS itd. ...za wszystko trzeba zapłacić..
No dobra, ale zakładam, że jest ktoś ma kasę i chęć zrobić dobry sound w miescie.
Tylko dla kogo? Jesli zakłada, że dla młodzieży to od razu powiem: oni za nic nic chcą płacić (wejsciówki, bilety), czy przepłacać: alkohol, papierosy. Nauczeni są, że wszystko się im należy za darmo, muzyka z sieci za darmo, (zaiks co to jest?), alkohol w sklepie obok za 1/3 wniesiony na imprezę itd.
No dobra.. to może dyskoteka dla nieco bardziej majętnych/pracujących i chcących wydać przyjemnie kasę. Eee..w Jaśle niestety takich mało. Jesli są to albo za granicą, albo zapracowani i jak przyjdą raz w miesiacu do takiej dyskoteki to może być sukces..
Tyle że nie dla właściciela, który potrzebuje kasę na utrzymanie tego najlepiej jak w każdy dzień bedzie impreza. No i robi się dziadostwo, błędne koło się zamyka. Właściciel wtedy oszczędza na wszystkim,a przede wszystkim na ludziach np. taki DJ słyszałem, że ktoś płacił w Jaśłe 20zł za nockę...żenada.
No to jaki ma być poziom i atmosfera takiego miejsca???
Uff.. tak mi sie zachciało pisać, ale to i tak jest temat rzeka w którym wiele rzeczy pominąłem, może się nie znam, albo nie wiem.. każdy może sobie sam dopisać.
Ale jedno wiem dobry klub/dyskoteka na pewno nie w Jaśle.
POZDRO

Oczywiscie podpisuje sie pod tym.Co lepszy mądrzejszy i ten co sie juz nie uczy,siedzi w tej chwili na zmywaku w UK.Jasło jest wyludnione,została tu sama gimbaza która chcąca gdziekolwiek wyjsc musi ukraść kawałek babcinej renty żeby miec choc na piwo.Tak wieć ktoś sie wykosztuje na lokal a raczej nie utrzyma sie nawet jednego roku,no chyba że na minusie dociągnie ten jeden rok a potem sprzeda to wszystko za niższą cene.Ja nie widze sensu bo ludzie nie maja pieniedzy.
ja to samo mysle małopolska wystarczy dla nafukanych małolat :rotfl: tam powinni wstawic pod sciany jeszcze ławki takie jak w salach gimnastycznych były XD chyba ze sie cos zmieniło....
ODPOWIEDZ