imie dla dziecka

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
piotrekem
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 czerwca 2013, 22:21

imie dla dziecka

Post autor: piotrekem »

Witam za miesiac bede ojcem razem z zona myslimy nad imieniem. ostatnio zona z przychodni dostała płyte pampersa z imionami jednak niektore imiona takie jak Achacy , Dalbor ,Dalwin, Dorian, Odon , Parys , Rajner ,Żelisław ,Nadar Zefiryn bylo tam jeszcze wiele innych jednak wybrałem te moim zdaniem najglubsze . moze macie jakies fajne pomysly na imie. podkreslam ze beda chlopaki-blizniaki;))
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: imie dla dziecka

Post autor: kociamberek »

piotrekem pisze:Witam za miesiac bede ojcem razem z zona myslimy nad imieniem. ostatnio zona z przychodni dostała płyte pampersa z imionami jednak niektore imiona takie jak Achacy , Dalbor ,Dalwin, Dorian, Odon , Parys , Rajner ,Żelisław ,Nadar Zefiryn bylo tam jeszcze wiele innych jednak wybrałem te moim zdaniem najglubsze . moze macie jakies fajne pomysly na imie. podkreslam ze beda chlopaki-blizniaki;))
Reksio i Tradycja, a nie Tradycja to imię dla dziewczynki :D a tak poważnie to walnij się w głowę tak solidnie może pomoże, jeszcze takiej głupoty jak szukanie imion dla dziecka na forum nie słyszałem :mur:
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: imie dla dziecka

Post autor: aleczka »

ostatnio Kardiashanka dała na imię swojemu dziecku NORTH-WEST większej głupoty i bezmyślności to nie słyszałam no ale jeśli szukasz imion na forum to moja podpowiedż brzmi tak : jednemu synowi daj NORTH a drugiemu WEST :super: a tak na poważnie to zastanów się z żoną nad ładnymi polskimi imionami a nie zakładaj tematu na forum no chyba że macie po 17 lat :mur:
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: imie dla dziecka

Post autor: _WHISKEY_ »

Proponuję:
Naj(g)łubszy
Naj(b)łubszy

Fajne, co nie ?
Dwie dobre propozycje, dwie dobre wiadomości, ale uwaga, uwaga, jest i trzecia dobra wiadomość.
Zaraz wejdzie tu Dragoness i chętnie się w wątku wypowie, doradzi, poklepie.... :)
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: imie dla dziecka

Post autor: kociamberek »

_WHISKEY_ pisze: Zaraz wejdzie tu Dragoness i chętnie się w wątku wypowie, doradzi, poklepie.... :)
:rotfl:
WHISKEY narażasz się ciału pedagogicznemu, :D które spróbuje sprowadzić Cię do parteru :hyhy:
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: imie dla dziecka

Post autor: Tulix »

Niedawno miałem ten sam dylemat i ochrzciłem mojego syna imieniem Michał - niczym król Archaniołów.
Twój wybór - Aleksander był wielki (moja druga opcja) albo Franciszek (Wielki następca naszego Ojca Świętego)
Popularne to Szymon, Jakub, albo Rafał.
Kasjan-a nigdzie nie znajdziesz - a bardzo ładne powiedziałbym. No albo w końcu Piotr junior - (Klasyk - i wnioskuję po Nicku - po ojcu - skała na której wybudowano Kościół
Bliźnięta mówisz?? Gratulacje!!
Michał i Gabriel.
Zwiastuni dobra!

Życzę szczęścia w rozwiązaniu i pozdrawiam:)
czarny2962
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, 16:35

Re: imie dla dziecka

Post autor: czarny2962 »

proponuje Anatol
niejestdobrze
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 21 czerwca 2013, 17:36

Re: imie dla dziecka

Post autor: niejestdobrze »

a za 10 lat dzieciaki spytają ojca.
-Tato a skąd wgle wzieło się nasze imie ? -
a tatuś na to - jakaś nieznajoma osoba poleciła mi na forum .....
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: imie dla dziecka

Post autor: lena »

Tylko proszę, nie Jaś, Staś, Franek czy Antoś bo gdy pójdzie do szkoły to będzie ich po 5-ciu w klasie :mur: Bądźcie oryginalni ale nie śmieszni. Ważne też jest jakie nazwisko. Pospolite nazwisko-pospolite imię. Pamiętam boom na imię Angelika. I teraz pomyśl sobie jak to brzmi Angelika np.Jeleń ( z góry przepraszam jeśli trafiłam w czyjeś personalia ale było to nie zamierzone)
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: imie dla dziecka

Post autor: rkoh »

idź zapytaj na samosie, bo pytanie idealnie tam pasuje, a niejeden gimbus chętnie pomoże ;)
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: imie dla dziecka

Post autor: lena »

niejestdobrze pisze:a za 10 lat dzieciaki spytają ojca.
-Tato a skąd wgle wzieło się nasze imie ? -
a tatuś na to - jakaś nieznajoma osoba poleciła mi na forum .....
-Tato a skąd wogóle wzięlo się nasze imię?-
a tatuś na to - z kalendarza .......
:hurra:
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: imie dla dziecka

Post autor: paulo06 »

lol xd
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: imie dla dziecka

Post autor: nitro »

Tulix pisze:Niedawno miałem ten sam dylemat i ochrzciłem mojego syna imieniem Michał - niczym król Archaniołów.
Twój wybór - Aleksander był wielki (moja druga opcja) albo Franciszek (Wielki następca naszego Ojca Świętego)
Popularne to Szymon, Jakub, albo Rafał.
Kasjan-a nigdzie nie znajdziesz - a bardzo ładne powiedziałbym. No albo w końcu Piotr junior - (Klasyk - i wnioskuję po Nicku - po ojcu - skała na której wybudowano Kościół
Bliźnięta mówisz?? Gratulacje!!
Michał i Gabriel.
Zwiastuni dobra!

Życzę szczęścia w rozwiązaniu i pozdrawiam:)
Skoro jesteś takim zagorzałym katolikiem, proponuję Jan XII :P (wrzuć w google)
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: imie dla dziecka

Post autor: paulo06 »

tak apropos, czemu tak chamsko odpowiadacie chlopakowi napytanie xd
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: imie dla dziecka

Post autor: Zynek6 »

Machnij trzeciego syna i daj Kacper, Mejchior i Baltazar :krzeslem:
ODPOWIEDZ