zespół weselny

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
jasło:P
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 21:33

Re: zespół weselny

Post autor: jasło:P »

Imperial z Sowiny Polecam !!!!!!!
kasiakam
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 14:03

Re: zespół weselny

Post autor: kasiakam »

Jestem świeżo po wlasnym weselu i tak .. :) polecam zespoł THE FLAMES jest po prostu genialny :) wiem, że mieli wpadke na studniowce w bieczu i sama tez obawialam sie ich ale jak widac wyciagnęli wnioski ze swojego bledu i jest juz ok. naprawde tak jak oni potrafia bawic ludzi to jest nieprawdopodobne... grają świetnie, wokalista ma piękną barwe glosu, wszyscy goscie weselni go chwalili, w dodatku ma swietne poczucie humoru :) naprawde szczerze polecam :))))
co do kamerzysty bo cos tez o tym tutaj wspominacie, to osobiscie odradzam tego pana K, Mazura o ktorym wspominal ktos powyzej, mielismy go zamowic na wesele ale po tym co sie dowiedzielismy o jego sposobie pracy to wolelismy zrezygnowac no i niestety przepadla nam zaliczka ;/ a poleciłabym pana marcina brzezanskiego z szebni i jego zone , ktora robi zdj. To naprawde fajna para, marcin zrobił nam taki film jaki chcielismy, nie ma on jednego sztywnego wzorca filmu tylko robi film taki jaki chca młodzi, zaś zdj sa bardzo naturalne i ciekawie zrobione :) POLECAM :) :)
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: zespół weselny

Post autor: marzenka24 »

kasiakam pisze:Jestem świeżo po wlasnym weselu i tak .. :) polecam zespoł THE FLAMES jest po prostu genialny :) wiem, że mieli wpadke na studniowce w bieczu i sama tez obawialam sie ich ale jak widac wyciagnęli wnioski ze swojego bledu i jest juz ok. naprawde tak jak oni potrafia bawic ludzi to jest nieprawdopodobne... grają świetnie, wokalista ma piękną barwe glosu, wszyscy goscie weselni go chwalili, w dodatku ma swietne poczucie humoru :) naprawde szczerze polecam :))))
co do kamerzysty bo cos tez o tym tutaj wspominacie, to osobiscie odradzam tego pana K, Mazura o ktorym wspominal ktos powyzej, mielismy go zamowic na wesele ale po tym co sie dowiedzielismy o jego sposobie pracy to wolelismy zrezygnowac no i niestety przepadla nam zaliczka ;/ a poleciłabym pana marcina brzezanskiego z szebni i jego zone , ktora robi zdj. To naprawde fajna para, marcin zrobił nam taki film jaki chcielismy, nie ma on jednego sztywnego wzorca filmu tylko robi film taki jaki chca młodzi, zaś zdj sa bardzo naturalne i ciekawie zrobione :) POLECAM :) :)
Rozumiem, ze bardzo spodobał Ci się ten zespół ale to chyba nie potrzebne zeby kopiowac i wklejac praktycznie caly post do dwoch wątków :) hmmm czyżby zespół chciał się wybielic? bo tak bronisz go w poscie ze ohohoooo, wszak nie powiem, wokalistka bardzo dobrze spiewa, jednakze caly zespol powinien na kazdej imprezie dbac o swoją renome i nawet taka jedna wielka wpadna o czyms swiadczy.
qwertyna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 31 lipca 2011, 20:44

Re: zespół weselny

Post autor: qwertyna »

sprawdź zespół Benett - szczerze polecam - było o nich trochę na forum jaslo4u więc poszukaj (generalnie bardzo dobre opinie i ja też je podzielam). z nimi masz gwarancję udanej imprezy a chyba o to chodzi...
kasiakam
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 14:03

Re: zespół weselny

Post autor: kasiakam »

marzenka24 - obydwa wątki były na temat zespołów weselnych, wiec po co mam pisac to samo innymi słowami? chyba chodzi o to zeby wyrazić swoją opinie.. więc nie wiem w czym widzisz tutaj problem :zdziwko:
kasiakam
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 14:03

Re: zespół weselny

Post autor: kasiakam »

a po za tym ja nie "bronie" zespołu tylko piszę o nim to co myśle, a ze zespół naprawde jest godny polecenia to go chwale. ;)
MartaMarija
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwietnia 2015, 21:33

Re: zespół weselny

Post autor: MartaMarija »

czy ktos mi powie czy zespoł benett gra na weselach typowe piosenki biesiadne?góralskie?cygańskie? typu baciary, cyganeczka zosia, ore ore, nadzieja-skaner itd? prosze o opinie
Madziula
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 9 czerwca 2014, 17:26

Re: zespół weselny

Post autor: Madziula »

Mysmy mieli wesele w zeszłym roku w Październiku i u nas grał zespół Whispers.
Bardzo wszyscy byli zadowoleni. Takze ja polecam zespół Whispers... :D
menua
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 24 marca 2015, 20:34

Re: zespół weselny

Post autor: menua »

ja tam jestem za tym zeby miec dj'a na weselu a nie zespól, można przynajmniej miec dokładnie taką muzykę jaką chce się usłyszeć:)
kosmiks1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 marca 2013, 19:25

Re: zespół weselny

Post autor: kosmiks1 »

ja polecam Latającą kanape ale to zespół dla ludzi inteligentnych z dobrym gustem co do rodzaju muzyki
banita
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 25 marca 2010, 20:32

Re: zespół weselny

Post autor: banita »

marzenka24 pisze:
kasiakam pisze:Jestem świeżo po wlasnym weselu i tak .. :) polecam zespoł THE FLAMES jest po prostu genialny :) wiem, że mieli wpadke na studniowce w bieczu i sama tez obawialam sie ich ale jak widac wyciagnęli wnioski ze swojego bledu i jest juz ok. naprawde tak jak oni potrafia bawic ludzi to jest nieprawdopodobne... grają świetnie, wokalista ma piękną barwe glosu, wszyscy goscie weselni go chwalili, w dodatku ma swietne poczucie humoru :) naprawde szczerze polecam :))))
co do kamerzysty bo cos tez o tym tutaj wspominacie, to osobiscie odradzam tego pana K, Mazura o ktorym wspominal ktos powyzej, mielismy go zamowic na wesele ale po tym co sie dowiedzielismy o jego sposobie pracy to wolelismy zrezygnowac no i niestety przepadla nam zaliczka ;/ a poleciłabym pana marcina brzezanskiego z szebni i jego zone , ktora robi zdj. To naprawde fajna para, marcin zrobił nam taki film jaki chcielismy, nie ma on jednego sztywnego wzorca filmu tylko robi film taki jaki chca młodzi, zaś zdj sa bardzo naturalne i ciekawie zrobione :) POLECAM :) :)
Pani Kasiu, za Panny Kamińska.
Rozmawiałem już z Panią telefonicznie, na temat pretensji do mojej osoby,że zadatek przepadła - a dlaczego?
Pani Kasia z Narzeczonym,a teraz mężem telefonują do mnie że wesela nie będzie,pochowali dziadka :hyhy:
Ja proponuję zwrot zadatku w dniu wesela i że sprawdzę pod kościołem czy ślubu nie ma, ale Pan młody rezygnuje z zadatku i wykręca się po co tyle ceregieli.
Pani Kasiu byliście u mnie dwa razy, i podjęliście świadomą decyzję,cena była niska jak na mój cennik,to ja zostałem oszukany i okłamany.
Co do usługi konkurencji nie wypowiadam się może jak raz było warto ze mnie zrezygnować,"ale godnie ,nie kłamstwem"
Zadatek w tym przypadku jest nie do zwrotu.Bardzo proszę mnie nie dręczyć,niech Pani zjawi się u mnie, a ja oddam ten opłakany zadatek,jak Pani nie jest wstyd za te kłamstwa i nie słuszne szarganie mojej osoby na forum,nie pierwszy raz.Krzysztof Mazur
maria.maria.maria
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 17 lutego 2013, 12:40

Re: zespół weselny

Post autor: maria.maria.maria »

Witam,
a czy ktoś był na weselu gdzie grał Zespół muzyczny Viva? 5 Panów gra na żywo... Polecacie? A może odradzacie? :)
ODPOWIEDZ