Wypożyczalnia torebek

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Wypożyczalnia torebek

Post autor: zielony87 »

nitro pisze: :mur: :mur: czego to ludzie nie wymyślą
Nitro masz złe podejście.Ja tylko żałuję że mam za mało wystarczająco dobrych pomysłów,śmiałości i wcale nie mam pieniędzy na realizowanie jakichkolwiek pomysłow :( Pieniądze same do kieszonki nie wskoczą,a zarabianie ich samemu w ramach miesięcznej wypłaty jest baaardzo powolne i ledwo starcza na utrzymanie. Zwłaszcza tu w tym kraju i w tym województwie... Swoją drogą ciekaw jestem czy ten leasing torebkowy występuje również w większych miastach ? Może właścicielki interesu powinny pomyśleć o handlu franczyzą na ten biznes jeśli to chwyci :?: Kto wie... Idea ciekawa choć jak z klientkami to trafione to nie wiem... Czy kobiety aż tak potrzebują torebek :?:
SylwiaaaL
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwietnia 2013, 13:27

Re: Wypożyczalnia torebek

Post autor: SylwiaaaL »

świetny pomysł , z pewnością skorzystam z oferty bo można znaleźć naprawde fajne modele torebek ;) pozdrawiam
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Wypożyczalnia torebek

Post autor: wiolka666 »

no fajny pomysł ale z imprezami róznie jest moze ktos ją nie chcący popsuć lub poprostu zwinąć i martwiłabym sie i chodziła wszedzie z tą torebką zamiast dobrze się bawic ale koszt wypozyczenia super sprawa bo sklep z wypozyczeniem sukienki który znajduje się w jaśle to masakra 50 zł a potem nie masz z tego nic a w necie uzywaną nie zniszczoną sukienke zapłace 50 zł a potem jeszcze moge ją sprzedac :)
piratka1111
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 11 czerwca 2013, 11:11

Re: Wypożyczalnia torebek

Post autor: piratka1111 »

Jeśli kupisz torebkę wizytową w sklepie i idziesz na imprezę to czy również źle się bawisz z powodu przysłowiowego strachu że coś się z nią stanie??. Raczej nie :) tak samo jest u nas przy wypożyczeniu płacisz kaucję (równowartość torebki z ceny detalicznej widniejącej na metce) i w najgorszym wypadku gdyby coś się jej stało(co jest bardzo mało prawdopodobne) to zostaje Twoją własnością.Tak samo jakbyś stwierdziła po imprezie że torebki nie chcesz oddawać bo Ci się bardzo podoba i się jeszcze przyda, to nic nie musisz robić... bardzo proste i logiczne zasady :). Uwierzcie dziewczyny to działa :) Do tej pory nie zdarzyła nam się żadna usterka w wypożyczonej torebce.
ODPOWIEDZ