opinia o restauracji u Schabinskiej

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
NewYorker
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:19

opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: NewYorker »

Nie polecam zdecydowanie ...moj brat zjadł tam karkowke i sie zatrul, mieso bylo nieswieze lub odmrazane, lezal trzy dni w lozku, stek t-bone za 90 zl to mala porcja i nawalone frytek, kelnerzy z wykrzywionymi minami i pracuja jakby robili łaske, zdecydowanie nie polecam
Awatar użytkownika
wolands_kitten
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 września 2012, 13:40

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: wolands_kitten »

Strasznie "podobają" mi się skrajnie negatywne opinie na różne tematy (najczęściej dotyczące usług) dodawane przez osoby, które specjalnie wyrabiają sobie konta, aby je zamieścić. :zawstydzony:
NewYorker
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:19

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: NewYorker »

nie mam zwyczaju tutaj komentowac i wysuwac negatywnych opinii ale jak ktos laduje pod kroplowka zatruty to juz lekka przesada, dla przeciwagi turecki kebap bardzo dobry
Awatar użytkownika
wolands_kitten
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 września 2012, 13:40

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: wolands_kitten »

to juz przynajmniej wiemy skad piszesz i czyich interesow bronisz ;)
NewYorker
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:19

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: NewYorker »

nie bronie niczyich interesow w tym wypadku bo rowniez mogę zarekomendowac każda inna restauracje w Jasle w ktorej nigdy ani ja ani nikt znajomy sie nie zatrul ...polecam wszystkie tylko nie ta;)Gessler pic na wode
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: Laura Diaz »

To niestety taki popularny sposób antyreklamy w małych, prymitywnych społecznościach z raczkującym kapitalizmem :hyhy:
NewYorker
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:19

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: NewYorker »

zgazdzam sie z tym ze tego typu restauracje sa jak w raczkujacym kapitalizmie bo w zawaansowanym dlugo by nie pociagneła z taka polityka;)
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: mafia37 »

Jestem stałym klientem restauracji i polecam znajomym :ok: zwiedziłem bardzo dużo innych lokali i nigdzie nie ma tak fajnej atmosfery jak u Schabińskiej. Właściciel Grzesiek bardzo sympatyczny człowiek Jak również Oktawian który zajmuję sie całą reklamą i zarządzaniem :ok: Pozdrawiam Panowie i juz nie długo wpadnę Seba media :piwo:
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: czarna30 »

Ja uważam że kariery ta restauracja nie zrobi , byłam tam na obiedzie zamówiliśmy z mężem kotleta schabowego z frytkami i surówkami. Schabowy był na cały talerz ale cienki jak kartka , frytki robione ręcznie a jedna z surówek faktycznie była popsuta i wieczorem oboje mieliśmy "rewolucje brzuszne". Córka miała pierogi ruskie i były ok.
Poza tym jeśli kawałek schabu pieczonego kosztuje dwa złote a sos do tego siedem to gdzie tu logika?
A co do obsługi to faktycznie ponurzy.
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: mafia37 »

Wystarczyło zgłosic włascicielowi mysle ze kazdy byłby zadowolony własciciel jest konkretnym człowiekiem od razu nabił by kelnerom rozumu:)
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: czarna30 »

Fakt właściciel miły, po naszym wyjściu z restauracji ukłonił się choć się nie znamy ,to było miłe, jego osoba jak najbardziej na plus.
grafik
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 sierpnia 2014, 13:14

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: grafik »

Wiedziony ciekawością, wybraliśmy się z żoną (Rzeszów) na obiad. Bardzo ładny lokal, miła obsługa. Ja zamówiłem, kaczę z żurawiną, jabłkami, ziemniakami.
Czas oczekiwania w normie, natomiast sama kaczka (pokrojone kawałeczki w talarki) była dość twarda, ilość mikroskopijna, zimna (37zł), pozostałe dodatki bardzo smaczne. Zona zamówiła placek po myśliwsku (27zł), placek dobry, natomiast sos bezsmakowy, surówki świeże i smaczne. Pobyt w lokalu,, umilało'' nam dość głośne stukanie (obijanie) wahadłowych drzwi uruchamianych przez kelnerów wchodzących i wychodzących z kuchni. Przez cały czas pobytu(około 1godziny) w toalecie męskiej nie było światła, ani ręczników papierowych. Brak tego zgłosiłem tuż po przybyciu, jak wychodziłem było dalej ciemno i bez ręcznika. Trochę jesteśmy zawiedzeni.
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: czeszka »

czarna30 pisze:Fakt właściciel miły, po naszym wyjściu z restauracji ukłonił się choć się nie znamy ,to było miłe, jego osoba jak najbardziej na plus.
???????????????????
Żartujesz?????
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: czeszka »

NewYorker pisze:zgazdzam sie z tym ze tego typu restauracje sa jak w raczkujacym kapitalizmie bo w zawaansowanym dlugo by nie pociagneła z taka polityka;)
polityke maja ...............brak słów.......
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: opinia o restauracji u Schabinskiej

Post autor: kociamberek »

byłem tam, niestety [...] nie urywa :kwasny:
ODPOWIEDZ