Flaczki z móżdżkiem

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Flaczki z móżdżkiem

Post autor: Magladenka »

Co najpaskudniejszego zdarzyło Wam się zjeść? Czytam tu o jajecznicy z móżdżkiem: ja bym nie ruszyła. A najgorsze co jadłam kiedykolwiek to ... nasze swojskie flaczki. Zapachu gotowania tego nie zapomnę i w swojej kuchni nie powtórzę, nie ma mowy. Myślę, że móżdżek to podobne okropieństwo, choć może nie śmierdzi tak przy gotowaniu. A wy? co jedliście najgorszego w życiu?
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Flaczki z móżdżkiem

Post autor: Zynek6 »

temat bez sensu, każdy je co lubi, a dlaczego Pani komuś obrzydza. Dla mnie flaczki są bardzo dobre, a i móżdżek jadłem i nic wstrętnego w tym nie widzę naprawdę nie rozumie tematu dla mnie najobrzydliwszy to jest ryż z warzywami a mogę przypuszczać że Pani to smakuje
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Flaczki z móżdżkiem

Post autor: kociamberek »

Magladenka pisze: najgorsze co jadłam kiedykolwiek to ... nasze swojskie flaczki.
to znaczy że albo źle zrobione były albo koleżanka nie wie co dobre albo .....
małaczarna3
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 1 maja 2013, 23:04

Re: Flaczki z móżdżkiem

Post autor: małaczarna3 »

kilkakrotnie jadłam móżdżek i nigdy nie zapomnę tego smaku ..pycha po prostu pycha i żal że teraz nigdzie nie można kupić tego produktu a flaczki jem często i te gotowe i te które sama gotuję i też są pyszne, po prostu trzeba umieć je przyrządzić. ;)
PabloJKS
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 7 maja 2011, 17:26

Re: Flaczki z móżdżkiem

Post autor: PabloJKS »

Magladenka ja nie wiem czy Tobie płacą za to nabijanie postów czy co , ale skończ w końcu zakładać tematy , które nie mają żadnego sensu i niczemu nie służą . Nie długo założysz temat , w którym będziesz pytać kto jaką bielizne nosi albo inne tego typu bzdety :cisza:
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Flaczki z móżdżkiem

Post autor: japonka12 »

PabloJKS pisze:Magladenka ja nie wiem czy Tobie płacą za to nabijanie postów czy co , ale skończ w końcu zakładać tematy , które nie mają żadnego sensu i niczemu nie służą . Nie długo założysz temat , w którym będziesz pytać kto jaką bielizne nosi albo inne tego typu bzdety :cisza:
popieram.
A tak w ogóle to każdy je to co lubi.
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Flaczki z móżdżkiem

Post autor: warez »

Źrenice z kałem w sosie urynowym - mniam!!! :oczami:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Flaczki z móżdżkiem

Post autor: dragoness »

warez pisze:Źrenice z kałem w sosie urynowym - mniam!!! :oczami:
Bez komentarza. Poziom powala jak zwykle. A o móżdżek to można się np. w Domiceli zapytać.
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Flaczki z móżdżkiem

Post autor: Magladenka »

Moja znajoma jadła jakieś zupy żołądkowe w Rumunii, ozorki i inne takie dziwne sprawy. Jak człowiek bardzo głodny i nic innego nie ma - wiadomo, zje i to. Ale jakieś owady - to bym nie zjadła
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Flaczki z móżdżkiem

Post autor: CYNGIEL »

Magladenka pisze:Moja znajoma jadła jakieś zupy żołądkowe w Rumunii, ozorki i inne takie dziwne sprawy. Jak człowiek bardzo głodny i nic innego nie ma - wiadomo, zje i to. Ale jakieś owady - to bym nie zjadła
A robaczek z buteleczki Mescala?Miodzio. :super:
Awatar użytkownika
CrazyVirus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 301
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 08:33

Re: Flaczki z móżdżkiem

Post autor: CrazyVirus »

Móżdżek wieprzowy smażony jadłem wiele razy kilka lat wstecz i jest na prawdę rewelacyjny. Smakowo zbliżony do jajecznicy. Jeśli chodzi o flaczki to bardzo lubię ale preferuję po Zamojsku bo w rosole ich specyficzny smak i zapach jest zbyt uwydatniony. Nie widzę nic dziwnego w takich potrawach. Teraz jakaś dziwna moda nastała, że tylko fast food jest ok a wszystko inne blee. Przecież dawniej takie potrawy to był standard.
Wątrobę wieprzową, żołądki i wątróbkę też jadłem.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Flaczki z móżdżkiem

Post autor: dragoness »

Gulasz z drobiowych żołądków, ozorek w sosie musztardowym, cynaderki, móżdżek cielęcy w panierce, z tym, że to ostatnie ciężko było kupić, flaczki...przecież to potrawy dzieciństwa. :D
ODPOWIEDZ