praca inwenteryzacja nocki w jasle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
ewelinaj103
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 18 lutego 2013, 11:35

praca inwenteryzacja nocki w jasle

Post autor: ewelinaj103 »

czy był ktoś w pracy na nockach w sklepach na liczenie towaru?jakie są zarobki i czy opłaci sie tam iść
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: praca inwenteryzacja nocki w jasle

Post autor: CYNGIEL »

Kto organizuje takie prace?W sklepach jakich firm?
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: praca inwenteryzacja nocki w jasle

Post autor: chichotka »

pierwsze co slysze o czyms takim !
kotek222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 22 maja 2013, 17:28

Re: praca inwenteryzacja nocki w jasle

Post autor: kotek222 »

dzwoniła do mnie Pani z propozycją takiej "nocki" przy inwenteryzacji i o ile dobrze usłyszałam to oferowała 5.80 brutto za godzine, także.. a nazwy agencji pracy która to organizuje nie pamiętam ale wysyłałam cv na ogłoszenie zamieszczone na jaslo4u przez ta agencje więc być może jeszzce to ogloszenie nie zostało skasowane.
shift1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 07:25

Re: praca inwenteryzacja nocki w jasle

Post autor: shift1 »

Nie chciałbym wprowadzać zamętu ale na jakimś forum czytałem że bardzo kiepsko wygląda płacenie za takie inwentaryzacje tzn.kwestia ceny za godzinę to jedna sprawa ale podobno nie chcą wypłacać umówionej kwoty ze względu na domniemane pomyłki itp. i nie była to opinia jednej osoby :zly:
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: praca inwenteryzacja nocki w jasle

Post autor: Anuskaaa18 »

shift1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 07:25

Re: praca inwenteryzacja nocki w jasle

Post autor: shift1 »

no właśnie chyba o to mi chodziło,dzięki za przypomnienie :padam:
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: praca inwenteryzacja nocki w jasle

Post autor: serjtankian »

A z tymi inwentami to różnie bywa. Gdzieś płacą 5/6 zł, a w innym miejscu 10/12 za godzinę. Najgorzej to chyba jest w sklepach odzieżowych.
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: praca inwenteryzacja nocki w jasle

Post autor: mala317 »

Byłam na takiej inwentaryzacji raz i więcej na pewno nie pójdę ... Było to w Carrefour'ze koło Pektowinu... Miało być płatne 9 zł na rękę i 10-12 godzin pracy od 18 wieczorem... To pierwsze się zgadza, bp dostałam 9 zł za godzinę na rękę jako studentka. Tylko, że pracowałam 3 godziny, więc na konto wpłynęło mi 27 zł :P Panie z tego sklepu policzyły sobie "łatwiejsze" towary, tzn. te które łatwo policzyć, albo takie które znajdowały się w wygodnych miejscach... a nam zostały jakieś warzywa, pomieszane zabawki, itp. i same dolne półki, które trzeba było liczyć na kolanach. Oj nie taka była umowa :P Człowiek się uczy na błędach :)
asiu91
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:04
Lokalizacja: Jasło

Re: praca inwenteryzacja nocki w jasle

Post autor: asiu91 »

Byłam kiedyś dwie nocki pod rząd w Tesco, praca przez firme Instore Solutions, 8zł na godzinę, źle nie było, około 25młodych osób, pracowaliśmy parami - jedna osoba skanowała, druga układała towar na półkach.
ewelinaj103
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 18 lutego 2013, 11:35

Re: praca inwenteryzacja nocki w jasle

Post autor: ewelinaj103 »

ja dostałam propozycje pracy w w carrefou"rze w jaśle kolo rynku ale po waszych opiniach pewnie zrezygnuje w tym ze ja musze jeszcze dojechac 15km do tej pracy.A jak sie odbyło ta nocke to oni potem też dzwonili czy to tylko takie jednorazowe
?
Awatar użytkownika
paulyna11
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 września 2012, 21:07

Re: praca inwenteryzacja nocki w jasle

Post autor: paulyna11 »

Pracowałam przy inwentaryzacji w galerii na Jana Pawła , było ok płacili 9 brutto z tego co pamiętam ... praca fajna ,lekka . Mi się podobało ale w Cerrfurze to się raczej nie opłaca za 5,80 brutto , tym bardziej jeśli ktoś musi dojechać kilka Km z tego co wiem odliczają za przelew , ubezpieczenie nie pamiętam dokładnie ;/ i nie są zbytnio wypłacalni
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: praca inwenteryzacja nocki w jasle

Post autor: Magladenka »

Też słyszałam o carrefourze: że płacą strasznie mało, a resztę: to trzeba sprawdzić samemu, niestety, na własnej skórze.
ODPOWIEDZ