wesele w dworku w Przysiekach

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
bieczanka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2013, 00:11

wesele w dworku w Przysiekach

Post autor: bieczanka »

Witam!
Bardzo proszę o opinie na temat przyjęć weselnych w dworku w Przysiekach,czytałam kilka ale trochę stare :oczami:
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: wesele w dworku w Przysiekach

Post autor: President »

A musisz zakładać codziennie nowy temat? toż wczoraj założyłaś ten viewtopic.php?f=109&t=11586&p=179346#p179346
na cholere tyle takich samych tematów? :cisza:
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: wesele w dworku w Przysiekach

Post autor: warez »

Kibel (jednokabinowy) jest wielkości wychodka w pociągu PKP, prawie nie wentylowany. Można sobie wyobrazić jak podczas libacji weselnicy oddają strugi moczu i innych fekaliów, niejednokrotnie nie trafiając w otwór wszystko to capi nieprzytomnie i atakuje niezapomnianym i absolutnie morderczym bukietem. :orany: - ogólnie nie polecam
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: wesele w dworku w Przysiekach

Post autor: Magladenka »

Też nie polecam: byłam tam na jednym weselu, akurat w lecie. I nie wiem czy się akurat zepsuła wentylacja czy klimatyzacja, ale trudno było wytrzymać, bo straszna duchota (a akurat pogoda jeszcze była taka "pod chmurą"). I kolejki pod kibelkami w tych boskich oparach - no też nie polecam. Może jak pogoda jest ciut chłodniejsza, ale na lato trzeba sprawdzać czy Ci nie zaoszczędzą na klimie.
Awatar użytkownika
CrazyVirus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 301
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 08:33

Re: wesele w dworku w Przysiekach

Post autor: CrazyVirus »

Byłem zimą zeszłego roku na weselu w tym dworku. Lokal ma swój klimat. Nie dostrzegłem niedogodności ale mogę już nie pamiętać wszystkiego. Z tego co pamiętam to potrawy przygotowywała firma Konkret B&M i złego słowa nie powiem. Jedzenie było dobre, duże porcje.
ODPOWIEDZ