Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Anuskaaa18 »

dragoness pisze:
No to Ty jeszcze z takim ogromnym doświadczeniem i wiedzą o środowisku nauczycielskim ze szczególnym uwzględnieniem mojej skromnej osoby jeszcze robisz w Jaśle? Powinnaś pracować co najmniej w sektorze medialnym. Albo w MINIsterstwie Edukacji. No, ostatecznie w Wydziale Edukacji Starostwa Powiatowego.
Środowisko nauczycielskie znam, bo od dziecka się w nim obracam prywatnie, a co więcej już 17 lat edukacji za mną.
W Jaśle aktualnie zdobywam wiedzę i doświadczenie zawodowe.
Sektor medialny powiadasz? Nie moja brocha, jak to mówią. Ministerstwo lub Wydział Edkukacji Starostwa już bardziej, ale niestety już wszystkie stanowiska zajęte, poza tym nie szukam pracy obecnie.
MartaW pisze:panowie byli bardzo nie mili dla jeden Pani która z nimi pracuje. Szczerze współczuje dziewczynie. Darł się na nią przy klientach co rzuciło się w oczy z daleka. Dziwnie się czułam widząc, że ją tak traktuje przy mnie jako kliencie
Ja byłam świadkiem podobnego zachowania. Mobbing pełną gębą. To wszystko przy klientach. :dobani:

A tak btw czy na tym forum jest wogóle jakiś moderator? :niepewny:
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: MartaW »

Anuskaaa18 pisze:
MartaW pisze:panowie byli bardzo nie mili dla jeden Pani która z nimi pracuje. Szczerze współczuje dziewczynie. Darł się na nią przy klientach co rzuciło się w oczy z daleka. Dziwnie się czułam widząc, że ją tak traktuje przy mnie jako kliencie
Ja byłam świadkiem podobnego zachowania. Mobbing pełną gębą. To wszystko przy klientach. :dobani:
... no ja np nie mam ochoty już ani złotówką wspierać chamstwa przy klientach w stosunku do kobiety...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: dragoness »

Dragoness w niedzielę do kościoła, a między niedzielą a niedzielą zachowujesz się baardzo po chrześcijańsku
co do tematu nie byłam ale z pewnością się wybiorę aa że jeszcze dodam niech syn nie zapomnij po chrześcijańsku wspomniec przy spowiedzi jak to dzień świety święcił
A kto powiedział, że chodzę do kościoła? Rozumiem, że w Twoich przykazaniach jest jakieś dodatkowe: Nie będę w dzień święty chodził na kebap?
Środowisko nauczycielskie znam, bo od dziecka się w nim obracam prywatnie,
Cóż... współczuję. Moderatorze? WhereRU?
The Nun

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: The Nun »

Moderatorów tutaj nie uświadczycie. Wyginęli.

Odnośnie tematu - w lokalu nie byłam, jednak zjadłam oferowany przez Właściciela kebap i z ręką na sercu mówię, że nic specjalnego. Faktem jest, że to, co oferują jest dobre, ale nie zachwyca. Chyba nawet pokuszę się o stwierdzenie, że w Piramidzie lepszy, pomimo kostek i ścięgien zawartych w mięsie (sic!)

Aha. Nawiązując do niewłaściwego traktowania pracowników (pracownic) w "Pasa Kebap" uważam, że jako klienci powinniśmy reagować na tego typu sytuacje. Chociażby z uwagi na to, że to jest Polska, a nie Turcja i w naszym kraju kobiety nie są niewolnikami. Jak mu się tęskni za tureckimi zwyczajami, niech spieprza tam, skąd przyjechał.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: antykieckowy »

o co chodzi z tym KEBAP?
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: N_ »

A tak poza tematem to ma ktoś tam aktualny numer bo ten 4406040 nie działa :hyhy:
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: CZ_1910 »

The Nun pisze: Jak mu się tęskni za tureckimi zwyczajami, niech spieprza tam, skąd przyjechał.
:padam: :piwo:
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Mecenas »

The Nun pisze:Moderatorów tutaj nie uświadczycie. Wyginęli.

Odnośnie tematu - w lokalu nie byłam, jednak zjadłam oferowany przez Właściciela kebap i z ręką na sercu mówię, że nic specjalnego. Faktem jest, że to, co oferują jest dobre, ale nie zachwyca. Chyba nawet pokuszę się o stwierdzenie, że w Piramidzie lepszy, pomimo kostek i ścięgien zawartych w mięsie (sic!)

Aha. Nawiązując do niewłaściwego traktowania pracowników (pracownic) w "Pasa Kebap" uważam, że jako klienci powinniśmy reagować na tego typu sytuacje. Chociażby z uwagi na to, że to jest Polska, a nie Turcja i w naszym kraju kobiety nie są niewolnikami. Jak mu się tęskni za tureckimi zwyczajami, niech spieprza tam, skąd przyjechał.
Popieram przedmówcę w 100% !!! My jesteśmy u siebie, a on nie !!! :ok:
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: houseMd »

antykieckowy pisze:o co chodzi z tym KEBAP?
http://kuchnia.wp.pl/mm/miszmasz/1091/1 ... bapu-.html
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: antykieckowy »

houseMd pisze:
antykieckowy pisze:o co chodzi z tym KEBAP?
http://kuchnia.wp.pl/mm/miszmasz/1091/1 ... bapu-.html
aaaah...

z tekstu:
Żeby mięso było halal, wyznawca Allaha musi poderżnąć zwierzęciu gardło bez wcześniejszego znieczulenia czy ogłuszenia go.
i to wystarczy żeby jego resteuracyjke obrzucić świńskim łajnem lub co najmniej zrezygnować z finansowania tych prymitywnych metod uboju
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: wlad »

!!!
Załączniki
I tyle w temacie...
I tyle w temacie...
1370818216_3xxkaw_600.jpg (80.21 KiB) Przejrzano 3131 razy
LESSER
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 10 października 2008, 18:24

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: LESSER »

to że podobno drze twarz ;) na pracownice to jedno i już mi się nie podoba a druga sprawa to nazwa kebaP ...tu nie może być mięsa z prosiaka a kupują wołowo-wieprzowe jak wszystkie prawie kebabownie na podkarpaciu ,kolega wozi w pewnej firmie i nie tylko tu dostarcza :dobani: powiem tak nie jadłem więc się nie wypowiadam co do smaku ale z tego co widać na forach to wystarczy że ktoś walnie szyld z zagraniczną nazwą już jest w Jaśle królem patelni...
lukass14686
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 14 listopada 2011, 21:43

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: lukass14686 »

Byłem wczoraj czyli w niedziele pierwszy raz i faktycznie ten pan krzyczał na panią dupek i tyle a kebab szału nie robi we Warszawie jadlem lepsze :)i taniej .
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: kociamberek »

antykieckowy pisze:
i to wystarczy żeby jego resteuracyjke obrzucić świńskim łajnem lub co najmniej zrezygnować z finansowania tych prymitywnych metod uboju
niestety UE zezwoliła niedawno na rytualny ubój zwierząt, poszukaj artykuł poczytaj to może zmienisz zdanie, osobiście nie raz czy dwa uczestniczyłem w uboju gospodarczym ale nijak ma się on do rytualnego - zwykle barbarzyństwo w majestacie brukseli(ki)
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: kociamberek »

lukass14686 pisze:Byłem wczoraj czyli w niedziele pierwszy raz i faktycznie ten pan krzyczał na panią dupek i tyle a kebab szału nie robi we Warszawie jadlem lepsze :)i taniej .
chyba muszę się wybrać znowu i jak bedzie darł pyska to dostanie zje.e ode mnie
ODPOWIEDZ