Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
IndiosBravos
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 10:13

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: IndiosBravos »

jak nie będą żałować mięsa to spoko sprawa , bo co kebab to lepszy jest , a do tego kolejki czasami jak na mecz heh
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: T135 »

podobno ten cały Turek jako pracodawca, to chory człowiek..
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: dragoness »

T135 pisze:podobno ten cały Turek jako pracodawca, to chory człowiek..
Pewnie każe pracować...masakra. :orany:
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: smerfetka1718 »

dragoness pisze:
T135 pisze:podobno ten cały Turek jako pracodawca, to chory człowiek..
Pewnie każe pracować...masakra. :orany:
hahaha i kolega zgaszony :D
lukk
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 16 lutego 2011, 10:50

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: lukk »

Proponuje wstać zza biurka i iść gdziekolwiek do sklepu czy knajpy na tydzień popracować i zobaczy jak pani zmieni zdanie, bo widzę że o warunkach pracy jakie panują teraz to pojęcie jest nikłe.
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Anuskaaa18 »

T135 pisze:podobno ten cały Turek jako pracodawca, to chory człowiek..
Z tego co zaobserwowałam to tym Dziewczynom faktycznie niełatwo się tam pracuje. Chodzi mi oczywiście o atmosferę jaka tam za ladą i na zapleczu panuje.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Charlie_P »

no przyjmuje dziewczyny na czarno, pracują od rana do 1 w nocy, płaci jałmużnę i jeszcze ma wielkie pretensje o wszystko. Przyjechał Turek do Jasła i myśli że jest bogiem.
shift1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 07:25

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: shift1 »

shift1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 07:25

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: shift1 »

bez podtekstów rasistowskich :hyhy: ale zabawne hasło
arikazukitoka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 22:33

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: arikazukitoka »

Turkowie nie są arabami...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: dragoness »

Anuskaaa18 pisze:
T135 pisze:podobno ten cały Turek jako pracodawca, to chory człowiek..
Z tego co zaobserwowałam to tym Dziewczynom faktycznie niełatwo się tam pracuje. Chodzi mi oczywiście o atmosferę jaka tam za ladą i na zapleczu panuje.
Charlie_P pisze:no przyjmuje dziewczyny na czarno, pracują od rana do 1 w nocy, płaci jałmużnę i jeszcze ma wielkie pretensje o wszystko. Przyjechał Turek do Jasła i myśli że jest bogiem.
No, kurcze, jacy wszyscy zorientowani... A propos, ktoś tu w innym wątku pisał o niegodzeniu się na podłe warunki pracy. Nie zauważyłam, żeby były przykute łańcuchem ;)
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Charlie_P »

wyobraź sobie, że jak ktoś jest w trudnej sytuacji i w tym chorym mieście nigdzie nie można pracy znaleźć to chwyta się wszystkiego, znajdą się zawsze tacy którzy będą za grosze pracować, wielu ludzi jest upokarzanych w pracy, pracują niezgodnie z kodeksem pracy, ale nikt nie podskoczy, bo na jego miejsce jest 100 innych osób. Zobacz na ogłoszenia jaslo4u w dział "dam pracę" po zamieszczeniu ogłoszenia, w ciągu dnia jest ponad 1000 wyświetleń. Tacy nieuczciwi pracodawcy świetnie to wykorzystują, bo wiedzą, że w takim Jaśle, każdy będzie pracował za grosze.
crazywolf
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 2 marca 2013, 16:01

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: crazywolf »

dragoness pisze:
Anuskaaa18 pisze:
T135 pisze:podobno ten cały Turek jako pracodawca, to chory człowiek..
Z tego co zaobserwowałam to tym Dziewczynom faktycznie niełatwo się tam pracuje. Chodzi mi oczywiście o atmosferę jaka tam za ladą i na zapleczu panuje.
Charlie_P pisze:no przyjmuje dziewczyny na czarno, pracują od rana do 1 w nocy, płaci jałmużnę i jeszcze ma wielkie pretensje o wszystko. Przyjechał Turek do Jasła i myśli że jest bogiem.
No, kurcze, jacy wszyscy zorientowani... A propos, ktoś tu w innym wątku pisał o niegodzeniu się na podłe warunki pracy. Nie zauważyłam, żeby były przykute łańcuchem ;)


Jak Pani nigdy w życiu ciężkiej pracy nie doświadczyła jak całe to grono pedagogiczne to się wcale nie dziwie. To może się pani zatrudni u turka a nie siedzie 24h na forum i pisze głupoty myśląc jaka to ja inteligentna jestem :hurra:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: dragoness »

Jak Pani nigdy w życiu ciężkiej pracy nie doświadczyła jak całe to grono pedagogiczne to się wcale nie dziwie.
Post na poziomie tekstu: A u was biją Murzynów. Jeden pisze, co się dzieje na zapleczu, drugi wiedzę o pracy nauczycieli czerpie z Wirtualnej Polski... Jednym slowem, sami świetnie zorientowani. Może faktycznie do pracy czas się zabrać. A skoro z zatrudnieniem są problemy, wystarczy zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy.
Otti
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 3 maja 2012, 14:07

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Otti »

Obrazek
ODPOWIEDZ