Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Messer »

[...] jest tyle polskich knajp, że nie muszę jeść u turasów i wspierać ich i automatycznie zachęcać do przyjazdu do mojego kraju. w Niemczech już meczety powstają. tylko czekać aż u Nas na Franciszkany ruszą i sobie meczet wybudują a Nas będą ciąć tymi nożami do kebabów. u turasa nie wpierdalam i tyle w temacie. a każdy ma mózg albo i nie, więc zdecyduje sam.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: dragoness »

Messer pisze:[...] jest tyle polskich knajp, że nie muszę jeść u turasów i wspierać ich i automatycznie zachęcać do przyjazdu do mojego kraju. w Niemczech już meczety powstają. tylko czekać aż u Nas na Franciszkany ruszą i sobie meczet wybudują a Nas będą ciąć tymi nożami do kebabów. u turasa nie wpierdalam i tyle w temacie. a każdy ma mózg albo i nie, więc zdecyduje sam.
Odstaw czlowieku to, co bierzesz, ok?
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Messer »

dragoness pisze:
Messer pisze:[...] jest tyle polskich knajp, że nie muszę jeść u turasów i wspierać ich i automatycznie zachęcać do przyjazdu do mojego kraju. w Niemczech już meczety powstają. tylko czekać aż u Nas na Franciszkany ruszą i sobie meczet wybudują a Nas będą ciąć tymi nożami do kebabów. u turasa nie wpierdalam i tyle w temacie. a każdy ma mózg albo i nie, więc zdecyduje sam.
Odstaw czlowieku to, co bierzesz, ok?

nic nie biorę, a swoje zdanie mogę mieć i [...] cię to obchodzi.
Awatar użytkownika
jadowite bydle
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 6 kwietnia 2011, 20:44

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: jadowite bydle »

dręczy mnie pewna kwestia - oto doszły do mnie plotki jakoby włodarze Pasa Kebap zrezygnowali z możliwości zamówienia lahmacuna. Proszę o potwierdzenie czy to prawda bo przyznam, że jednym z moich największych marzeń i ambicji jest zjedzenie lahmacuna i małego kebapa w bułce. TEGO SAMEGO DNIA!!!!!!11
Zbliżają się moje urodziny i chciałbym sobie zrobić taki prezent. Wyobraźcie sobie pyszne lahmacunowe ciasto, lahmacunową cytrynę, lahmacunowe mięso i lahmacunowy sos. Lahmacuny to jadło osmańskiej szlachty; dobrze pisał o nim Jerzy Pachymeres co pozwolę sobie zacytować "lahmacun jest dobry".

Powiedzcie - czy będę mógł połechtać moje podniebienie lahmacunem w Pasa Kebapie?
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: lena »

jadowite bydle pisze:dręczy mnie pewna kwestia - oto doszły do mnie plotki jakoby włodarze Pasa Kebap zrezygnowali z możliwości zamówienia lahmacuna. Proszę o potwierdzenie czy to prawda bo przyznam, że jednym z moich największych marzeń i ambicji jest zjedzenie lahmacuna i małego kebapa w bułce. TEGO SAMEGO DNIA!!!!!!11
Zbliżają się moje urodziny i chciałbym sobie zrobić taki prezent. Wyobraźcie sobie pyszne lahmacunowe ciasto, lahmacunową cytrynę, lahmacunowe mięso i lahmacunowy sos. Lahmacuny to jadło osmańskiej szlachty; dobrze pisał o nim Jerzy Pachymeres co pozwolę sobie zacytować "lahmacun jest dobry".

Powiedzcie - czy będę mógł połechtać moje podniebienie lahmacunem w Pasa Kebapie?

:D jeśli połechtasz Swoje podniebienie to myślę że tylko "podróbą" . A mnie się marzy z kolei Iskander i do popicia Ayran mmmmmm....pycha ale boję się iść tutaj na degustację bo nie przeżyję jak się okaże że tu robią zupełnie coś innego :(. Jak się wreszcie zdecyduję to dam znać czy moje podniebienie zostało MILE połechtane ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: dragoness »

Messer pisze:
dragoness pisze:
Messer pisze:[...] jest tyle polskich knajp, że nie muszę jeść u turasów i wspierać ich i automatycznie zachęcać do przyjazdu do mojego kraju. w Niemczech już meczety powstają. tylko czekać aż u Nas na Franciszkany ruszą i sobie meczet wybudują a Nas będą ciąć tymi nożami do kebabów. u turasa nie wpierdalam i tyle w temacie. a każdy ma mózg albo i nie, więc zdecyduje sam.
Odstaw czlowieku to, co bierzesz, ok?

nic nie biorę, a swoje zdanie mogę mieć i [...] cię to obchodzi.
Jak nic nie bierzesz, to tym gorzej. A na lahmacun to ja się też chyba skuszę, dokładając cegiełkę do budowy meczetu w Jaśle :rotfl:
arikazukitoka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 22:33

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: arikazukitoka »

Byłam i ja w końcu. Próbowałam i bardzo mi smakowało. I na pewno tam niedługo wróce. Wielki plus za sympatyczną obsługe ;)
cekinek
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 lutego 2012, 21:14

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: cekinek »

również jestem na 'tak' :D
hinana
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 29 grudnia 2012, 19:03

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: hinana »

A ja ODRADZAM! Bylam z mezem wczoraj i po kebapie z baranina mielismy okropne mdlosci.. ;/ nie wiem czemu, wszyscy zachwalaja jedzenie w tym lokalu, a nam nie spasowalo. A ja w nocy wymiotowalam tym obrzydliwym kebapem i do teraz mi nie nim odbija. nie polecam i napewno juz tam nie wroce.
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Anuskaaa18 »

My wprawdzie żołądkowych "przygód" nie mieliśmy, ale również uważamy, że szału jakiego się spodziewaliśmy to nie ma. :]
Doznania smakowe przeciętne, wnętrze: estetycznie średnio, zorganizowane źle. Obsługa miła, choć o Turkach nie można już tego powiedzieć.
Ogólnie to w naszym Jasełku wolę kebaba z kurczakiem w This is it.
byku89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 262
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 21:08

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: byku89 »

wszystko się nam przeje, kwestia czasu ;) Nie byłem ani w tureckim kebapie ani we włoskiej pizzerii, poczekam aż się ludziom przeje, i pójdę nie czekając godzinę w kolejce :) Co do "przygód żołądkowych", to chyba kwestia używanych sosów, każdy toleruje co innego. U mnie np sos od Grzymały powoduje uczucie łaskotania w gardle.
gonzo
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 5 czerwca 2013, 18:47

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: gonzo »

Calkiem smaczne kebaby, szczegolnie z baranina.
ewela1591
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 17 marca 2009, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: ewela1591 »

Idąc tam sądziłam, że zjem naprawdę dobrego kebaba. I się rozczarowałam. Więcej nie skorzystam.
asiamach
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 6 czerwca 2013, 09:50

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: asiamach »

Ja także nie polecam - w tej cenie nic szczególnego.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: lato »

Nie ma to jak przyjechać do Jasła,postać w kolejce,kupić wymarzona ,,bułkę,, i w towarzystwie kilku podobnych egzotyków pochłonąć ja na masce samochodu na parkingu Biedronki i złotka oraz papierki jako rzecz oczywiście sa sprawa zbędną jazda za szybę autka albo koło ,,fury,,.Smacznego wszystkim Janom i Janinom.
ODPOWIEDZ