Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Roel_1910 »

Jadlem w tortilli i jest ok, porownywalny do grzymaly.
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Gabusia »

Jadłam u grzymały i jak dla mnie jest ok ;) bardzo podobny smakiem do pasa kebap :D
Awatar użytkownika
aron
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 9 maja 2010, 09:55

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: aron »

irek robi najlepsze kebaby !!!!! :super:
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: yorker »

Co widzicie takiego niezwykłego w tych kebabach? bebapach?
W Rzeszowie jest z 5 pierogarni, w Jaśle nie widziałem ani jednej.
arikazukitoka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 22:33

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: arikazukitoka »

Nie byłam ani nie jadłam, ale coś w tym kebabie musi być, skoro kiedy bym tamtędy nie przejeżdzała to są kolejki. Chyba w niedługim czasie się skusze :D
nev
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 22:19

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: nev »

baranina totalnie bez smaku... porcja zminimalizowana... nie ma to nic wspólnego z prawdziwym kebabem. reasumując - nie polecam
ewelinka3411
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 11:18

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: ewelinka3411 »

Nie wiem właśnie skąd ta satysfakcja tym kebapem. U grzymały jest bardzo podobny no może minimalnie mniejsza porcja w tortilli ale smak identyczny.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: rkoh »

nev pisze:baranina totalnie bez smaku... porcja zminimalizowana... nie ma to nic wspólnego z prawdziwym kebabem. reasumując - nie polecam
W takim razie znawco co polecasz innym? Gdzie jest ten prawdziwy kebab? W Rzeszowie? W Krakowie? Warszawie? W Niemczech? A może trzeba do Turcji jechać? Od razu podaj na jakiej ulicy, bo i tam pewnie kebab kebabowi nierówny..
The Nun

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: The Nun »

yorker pisze:Co widzicie takiego niezwykłego w tych kebabach? bebapach?
W Rzeszowie jest z 5 pierogarni, w Jaśle nie widziałem ani jednej.
Masakra..
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: mija »

Chyba się też musze skusić ,bo tam ciągle kolejki więc chyba musi być smaczny
nev
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 22:19

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: nev »

rkoh pisze:
nev pisze:baranina totalnie bez smaku... porcja zminimalizowana... nie ma to nic wspólnego z prawdziwym kebabem. reasumując - nie polecam
W takim razie znawco co polecasz innym? Gdzie jest ten prawdziwy kebab? W Rzeszowie? W Krakowie? Warszawie? W Niemczech? A może trzeba do Turcji jechać? Od razu podaj na jakiej ulicy, bo i tam pewnie kebab kebabowi nierówny..
Po pierwsze- nie jestem znawca, tylko po prostu mam porównanie, wiec nie rozumiem po co ten sarkazm.
Po drugie- wyrażam tu swoja opinie a jeżeli komuś się ona nie podoba to niech to zachowa dla siebie bo ja nie krytykuje innych za to ze im to COŚ smakuje!
A po trzecie, jeżeli Cie to tak bardzo interesuje to tak- gdzie jest prawdziwy kebab to nie wiem, ale jadłam kebaby i w Polsce i za granica i każdy smakował inaczej ale przynajmniej jakoś smakowały. ( Choć przyznać muszę ze Rzeszowski kebab smakuje mi najlepiej :) ) A ten jasielski jak dla mnie jest bez smaku, wiec jeżeli ktoś nie ma porównania to tego wiedział nie bedzie.
Cieszyłam się na otwarcie takiego kebaba w Jasle, ale po spróbowaniu zostało mi po radości tylko wielkie rozczarowanie.
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Chili »

nev a może na kacu byłeś lub z gorączką :):) Ja też smakowałem w Niemczech ,Rzeszowie ,u Grzymały i smiem twierdzić ,że jest w 90% jak u Turka w Niemczech czy Turcji.Pasa najlepsza w całym Jaśle a u Grzymały najgorszy w smaku.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: rkoh »

No właśnie, nie napisałaś tam, że to jest Twoja opinia, tylko sypnęłaś zimnym werdyktem. Gdzie ja Cię niby skrytykowałem? Napisałaś, że ten kebab nie ma nic wspólnego z prawdziwym kebabem, więc uznałem Cię za znawcę, po tak śmiałym stwierdzeniu i zapytałem, gdzie taki prawdziwy kebab można zjeść.
nie ma to nic wspólnego z prawdziwym kebabem
gdzie jest prawdziwy kebab to nie wiem
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Chili »

aaaa i jeszcze co do porcji to miesą daje bardzo dużo aż za dużo a w wiekszosci w Polsce to kapusta pekińska gra głowne skrzypce a miesa sie trzeba doszukiwać ...
nev
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 22:19

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: nev »

Do Chili i rkoh - Z tego co mi sie wydaje to każdy pisze tu swoje opinie ! Zresztą pora nauczyć się czytać ze zrozumieniem bo nawet w nagłówku jest to napisane! Nie smakuje mi i tyle! Nie wiem czy macie tu robić za jakąś pseudo reklamę czy coś ale jak macie jakieś problemy to idźcie sie wykrzyczeć na podwórko a nie zaśmiecacie forum jakimiś głupimi docinkami.
ODPOWIEDZ