Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
laki121826
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 25 maja 2013, 13:27

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: laki121826 »

chyba z rjs pizza jestes bo widzę ze reakcja razem z profilem rjs pizza i tak jak pisałem w tamtym temacie nie nie jestem z konkurencji (od razu jak ktoś napisze negatywnie musi być z konkurencji śmieszne) a jeżeli chodzi o kebab to faktycznie ten turek mi średnio smakuje wole grzymała faraon ale jeżeli chodzi ogólnie o fast fooda to wole turka tysiąc razy niż rjs pizza przynajmniej miły jest i widać że się chłopina stara a czekać trzeba bo ma dużo zamówień a nie bo olewa klientów
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: jarkor2013 »

Najlepszy kebap bez 2 zdań jak dla mnie, jadłem 2 razy w tortilli i raz w bułce, mam wrażenie że do buły dają mniej mięsa :rotfl:
byku89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 262
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 21:08

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: byku89 »

czy czekanie tam w tak dużych kolejkach jest tego warte? nie byłem tam i nie jadłem, ale widziałem te kolejki. Czy to takie dobre czy po prostu tylu ciekawskich tam wyczekuje na kebap ? Jak długo się czeka na zamówienie na miejscu?
norest
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 10:46

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: norest »

kebab niesamowicie dobry....

Jest tylko jeden MINUS...

Biorą pieniądze tą samą ręką co przyrządzają kebab i to jest trochę zniechęcające.
Awatar użytkownika
NotoriusBIG
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 16:19

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: NotoriusBIG »

byku89 pisze:czy czekanie tam w tak dużych kolejkach jest tego warte? nie byłem tam i nie jadłem, ale widziałem te kolejki. Czy to takie dobre czy po prostu tylu ciekawskich tam wyczekuje na kebap ? Jak długo się czeka na zamówienie na miejscu?
,,tylu ciekawskich tam wyczekuje na kebap" - ja bym to tak podsumował...
Kebab jak na jasło dobry, ale [...] nie urywa.
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: rjarek »

Tortilla z baraniną strasznie ostra ale chyba taka powinna być.
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: houseMd »

norest pisze:
Biorą pieniądze tą samą ręką co przyrządzają kebab i to jest trochę zniechęcające.
Biora ta sama, ale czy placek na tortille czy bulke do kebapu trzymaja w folii i nakladaja warzywa szczypczykami, a nie tak jak np. w faraonie gola reka bez zadnej rekawiczki czy nawet szczypczykow;/ kiedys bardzo smakowal mi tam kebab tzn. w faraonie ale potem mieso im sie bardzo popsulo - nienawidze miec glutow w jedzeniu blee;/ poza tym jak widze jak te panie najpierw przecieraja jakims brudnym mopem piec, nakladaja golymi rekami jedzenie to mi sie odechciewa. poza tym wiecznie tam smierdzi jakas spalenizna. pasa kebap jak na razie jest najlepszy w regionie czy to w jasle czy i kolaczycach. w rzeszowie tez jadlam i mnie nie zachwycil. oby tak dalej i oby p. turek sie staral i zawsze tak bylo:)
LESSER
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 10 października 2008, 18:24

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: LESSER »

Ej ludziska chcieliście mieć tureckie jedzenie i od razu zle a bo to tymi samymi rękami bez rękawiczek dotykają a to znowu coś tam.... a w Turcji to wszyscy kebabiarze taką sterylnością buchają że ho ho :rotfl: z resztą we wszystkich tych krajach kebabowych na ulicznych straganach takich problemów nie mają
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: nitro »

Dokładnie... Nie jestem amatorem takiego jedzenia, ale obsługa i sam kebab, na PLUS :ok:
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: lolka86 »

A ja uważam że jest bardzo przeciętny a jak ktoś jadł prawdziwą baraninę to od razu się pozna że to jakaś podróba w dodatku kiepsko przyprawiona sosy też mało ostre jak dla mnie ( no ale to już kwestia jak bardzo ostre ktoś lubi) ale te według mnie są po prostu słabe i w dodatku konsystencja strasznie wodnista nalewają te sosy jak zupe a później się tylko po łapach leje - ogólne słabo, bardzo słabo
Awatar użytkownika
IceQueeen
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 8 maja 2012, 19:34

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: IceQueeen »

Wczoraj miałam szczęście, że nie było długiej kolejki i skosztowałam, już osławionego na forum, kebabu. Jako fanka polskiej kuchni napiszę tylko, iż był smaczny ale nie powalił na kolana. ;)
Tak jak ktoś już wspomniał- miła obsługa.
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: Gabusia »

Jadłam wczoraj tego kebaba a dokładnie tortille z baranina i musze przyznac, ze naprawde byla bardzo dobra :) niestety nie mam porownania z innymi kebabami z poza terenu Jasła, ale ten kebap jest jak najbardziej ok :ok: jak dla mnie kebab to tylko u turka badz U Grzymały :D
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: VISCA EL BARCA »

do Reki czy na wynos :D ? a tak apropo dla mnie "Kebap" z baraninka rewelacja.
DanielR625
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 3 listopada 2011, 09:42

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: DanielR625 »

Gabusia Ty jadłaś w ogóle kebaba u Grzymaly? byłem tam raz i nie odwiedze tego lokalu w życiu. Ten kebab to jedno wielkie nieporozumienie!
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Turecki KEBAP w Jaśle - opinie

Post autor: smerfetka1718 »

Jadłam kebaba w tortilli z ''baraniną''. Niby smakował, ale niestety moim skromnym zdaniem, to mięso z baraniną niewiele ma wspólnego. Nie miałam okazji zjeść czystej baraniny dlatego ucieszyłam się, że w końcu w Jaśle będzie można ją dostać. Smak identyczny jak słynny ''wołowy'' kebab z Grzymały, a sos mieszany jak dla mnie był zbyt ostry.
ODPOWIEDZ