Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mandarynka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 15 listopada 2011, 10:28

Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Post autor: mandarynka »

Poproszę o opinie na temat lekarzy rodzinnych i lekarzy specjalistów tam przyjmujących?
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Post autor: lenkamii »

Ja np byłam z dzieckiem u Pani Półchłopek i dla nas ok pomogła.
Dr Kulon tam pracuje też u niej byłam ale na prywatnie ogólnie też jestem zadowolona
gosh
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 14 marca 2012, 09:05

Re: Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Post autor: gosh »

Witam serdecznie! Jestem pacjentem dr Kedzior-Caban od momentu powstania przychodni i sobie bardzo chwalę kobieta bardzo konkretna, przychylna pacjentowi znająca sie na fachu i kierująca w razie potrzeby na badania i do konkretnych specjalistów, co nie można powiedziec o jej koledze po fachu jakim jest pan Nędza nie pisze że dr bo na ten tytuł u mnie nie zasługuje. zasługuje natomiast na inny tytuł ale ze wzgledu na dobre wychowanie tego nie napiszę. Wg mnie prosze sie trzymać z dala od takiego lekarza. :krzeslem: Pisze ten komentarz wpełni świadoma jego poziomu leczenia bo ponad rok chodziłam do niego z córka jako do lekarza pediatry!!!! Katastrofa!!! W ogóle nie słucha co do niego się mówi i jest bardzo miły tylko w stosunku do pacjentów którzy słuchają go jak bozka i nie maja odwagi podważyć jego opinii i przeciwstawic sie jego metoda leczenia ( przyklad upiera sie przy kontynuacji konkretnego antybiotyku kiedy matka dziecka mówi mu że po 5 dniach kuracji dziecko czuje sie co raz gorzej- efekt pobyt w szpitalu z cieżkim zapaleniem płucIII :mur: )
Co do personelu pielegniarskiego to tez bardzo w porządku dziewczyny sie znaja na tym co robia miłe i pomocne( oprócz Pani która jest przy kardiologu dr Karp)
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Post autor: dado »

którzy słuchają go jak bozka i nie maja odwagi podważyć jego opinii i przeciwstawic sie jego metoda leczenia
Nie znam absolutnie lekarza,ale jak słysze o takich mamuśkach,co to są mądzejsze od specjalistów, to mi słabo...to po co w ogóle do lekarza chodzisz?Poza tym zawsze możesz sobie zmienić,a nie słuchac lekarzy, skoro i tak wiesz lepiej
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Post autor: mila »

Dr Jedrzejczykowa- the best, swietna kobieta-lekarz, do tego z klasa.

Co do pani pielegniarki od Karpa- haha- co racja to racje:) bez komentarza:)
modelka12
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 19 października 2012, 21:57

Re: Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Post autor: modelka12 »

jestem zapisana od lat do tej przychodni i miałam okazję być w niej niejednokrotnie.w skrócie pisząć-
dr Kędzior-Caban okey , konkretna babka i tak trzymac
dr Nędza bardzo lubi dużo mówić historie z tysiąca i jednej nocy, nawet jak kogos nie interesuje co dolega osobie w gabinecie to i tak cały korytarz słyszy , dla mnie bajkopisarz nie polecam
co do pielęgniarek , które pracują z dr Karpem/ zresztą super lekarzem, bardzo dobrym i uprzejmym/
zwolniłabym je od razu chamstwo pierwsza klasa!!!
Awatar użytkownika
1sysko1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 13 listopada 2012, 21:38

Re: Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Post autor: 1sysko1 »

A czy na temat rehabilitacji ma ktoś do powiedzenia, jakieś doświadczenia...?
Marek_Myśliwiec
Weteran
Weteran
Posty: 78
Rejestracja: 4 listopada 2010, 09:19

Re: Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Post autor: Marek_Myśliwiec »

Ja chodzę do dr Nędzy trafia z diagnozą i doborem lekarstw jestem zadowolony fakt dużo mówi , ale na temat choroby i uważam to za plus. Ogólnie przychodnia na piątkę pod względem obsługi oraz wystroju.
halszka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 marca 2013, 16:49

Re: Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Post autor: halszka »

Lekarzem mojej rodziny jest pani dr Kędzior -Caban. Tylko dlatego tam należymy. Duży minus to rejestracja. Trzeba by było stać w kolejce co najmniej od godz.6, aby być przyjętym. Korzystałam też z rehabilitacji - byłam zadowolona.
Awatar użytkownika
1sysko1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 13 listopada 2012, 21:38

Re: Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Post autor: 1sysko1 »

A co do pań z rehabilitacji : która lepsza, która gorsza bo chciałbym skorzystać z zabiegów prywatnie i nie wiem na kogo postawić, kogo wybrać? :oczami:
Awatar użytkownika
m.g
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 4 marca 2011, 16:50

Re: Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Post autor: m.g »

Też jestem tam zapisana i moim lekarzem rodzinnym jest Pani doktor Kędzior - Caban. Rewelacyjna, miła, sympatyczna, trafnie diagnozuje. Jestem bardzo zadowolona :)
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Post autor: CYNGIEL »

Od kilku lat moim lekarzem rodzinnym jest pani doktor Kędzior-Caban.Jestem bardzo zadowolony tak z jej diagnoz jak i z podejścia do pacjenta.
Ptaszek6
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2010, 09:58

Re: Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Post autor: Ptaszek6 »

A co sądzicie o Pani dr Ewie Półchłopek?
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Post autor: Happy »

ja uczęszczam do dr Półchłopek z synkiem i jestem zadowolona , ale chodzę dopiero rok i nic poważniejszego się nie zdarzyło.
MAGDAS
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 19 lutego 2009, 20:45

Re: Co sądzicie o przychodni "CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" ?

Post autor: MAGDAS »

Witam. Ja jak i moja rodzina należymy do Centrum, prawie od samego początku. Naszym lekarzem rodzinnym jest dr Kędzior. Nie mogę powiedzieć złego słowa na jej temat. Uprzejma zna pacjentów, nie ma problemu gdy idę z dzieckiem bo doskonale wie co zapisać, jak leczyć. Naprawdę więcej powinno być takich lekarzy. Jeśli chodzi o pielęgniarkę dr Karpa to przydał by się jej kurs dobrych manier, zwłaszcza, że często pacjenci dr to ludzie starsi, którym naprawdę należy się szacunek a nie jej "proszę" z łaski. jeśli chodzi o rehabilitację to ostatnio panie chyba troszkę obrosły w piórka, ale takie czasy.
ODPOWIEDZ