który optyk w Jaśle jest tani a zarazem dobry ? :)

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
iwa
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 12:09
Lokalizacja: Jasło

który optyk w Jaśle jest tani a zarazem dobry ? :)

Post autor: iwa »

Witam, nigdy wcześniej nie nosiłam okularów i w tym temacie jestem kompletnie zielona.. Poszukuje informacji na temat optyków w Jaśle czy możecie mi coś doradzić ? Okulistka polecała p.Leśniaka lecz jest on bardzo drogi.. a co sądzicie na temat salonu Vision Optyk ? Będę wdzięczna za udzielenie jakichkolwiek informacji :) Pozdrawiam.
michalr607
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2012, 22:07

Re: który optyk w Jaśle jest tani a zarazem dobry ? :)

Post autor: michalr607 »

ja polecam salon na Koralewskiego
Nara
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 6 stycznia 2009, 16:57

Re: który optyk w Jaśle jest tani a zarazem dobry ? :)

Post autor: Nara »

Tak jak wyżej - taniej okularów w Jaśle nigdzie nie kupisz. Poza tym, jak nie możesz się zdecydować to nawet doradzą coś fajnego :)
Niestety nie mają zbyt wielkiego wyboru oprawek - ale ten problem jest w całym Jaśle.
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: który optyk w Jaśle jest tani a zarazem dobry ? :)

Post autor: rabiosa91 »

Również polecam Koralewskiego. Najtaniej w Jaśle i bardzo dobrze, jak nie najlepiej :)
...
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2 maja 2011, 22:24

Re: który optyk w Jaśle jest tani a zarazem dobry ? :)

Post autor: ... »

Na ulicy Szopena 10 otwarto nowy salon Optyczny ceny są niskie polecam tel531945455
Anettka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 18 lipca 2013, 11:52

Re: który optyk w Jaśle jest tani a zarazem dobry ? :)

Post autor: Anettka »

Oszuści i naciągacze! Odradzam zlecanie zrobienia okularów w Vision an Kościuszki 31 b!!!!! Okulary kosztowały kupe kasy a okazalyu sie zle zrobione rozsypaly sie po 2 tygodniach i teraz za naprawe musze jeszcze zaplacic, do tego poszlam do okulisty i szkła są nie te które mialy byc dlatego gorzej widze. Nie polecam i ostrzegam już wszytskich znajomych, bo pracuja tam nie kompetentni ludzie bez zadnego dyplomu!
Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 20 lutego 2012, 16:06

Re: który optyk w Jaśle jest tani a zarazem dobry ? :)

Post autor: dziewczyna »

Polecam na Koralweskiego :) Jestem bardzo zadowolona.
labursport
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 lipca 2013, 15:40

Re: który optyk w Jaśle jest tani a zarazem dobry ? :)

Post autor: labursport »

HI, moja przygoda z optykami / salonami sięga prawie 30 lat ponieważ od tego czasu noszę okulary. Z doświadczenia każdy lekarz okulista będzie polecał "swój" zakład lub znajomego, najdroższe chyba w Jaśle to koło parku i na Kościuszki, osobiście kupuje oprawki i szkła na Koralewskiego, niestety nie należę do osób które płacą 1000 zl za parę okularów i obnoszą się wszem i wobec, wolę kupić za 250 zl ładne oprawki ze szkłami wielopowłokowymi lub polaryzacyjne. Jeżeli ktoś daje się nabrać na reklamę w stylu - kup jedną a "dziesięć dostaniesz gratis" to nie mam nic przeciwko żyjemy w wolnym kraju a chińszczyzna jest na każdym kroku.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: który optyk w Jaśle jest tani a zarazem dobry ? :)

Post autor: rkoh »

Mi nigdy okulista żadnego zakładu nie polecał, poszedłem na kościuszki do vision, bo miałem po drodze. Wybrałem sobie oprawki, na które dostałem zniżkę, pani mi zaproponowała jakieś szkiełka, ale ja wcześniej czytałem o pewnych nowych, które chciałem i zapytałem czy mają, okazało się, że tak, były to szkła ze wszystkimi wodotryskami oprócz fotochromu, którego nie chciałem, okazało się, że na nie też jest sporo zniżka do końca miesiąca. Za całe okulary zapłaciłem 349zł, ze szkiełek i oprawek jestem super zadowolony!
Awatar użytkownika
Akasha
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 3 listopada 2009, 10:12

Re: który optyk w Jaśle jest tani a zarazem dobry ? :)

Post autor: Akasha »

Ja od kilkunastu dobrych lata korzystam z usług optyka powyżej Europy -optyk Janiga. Szybko, sprawnie, fachowa obsługa.
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: który optyk w Jaśle jest tani a zarazem dobry ? :)

Post autor: tiruriru »

A czy wicie jakie są koszty wymiany samych szkieł w okularach u jasielskich optyków? :)
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: który optyk w Jaśle jest tani a zarazem dobry ? :)

Post autor: ruda33 »

Na Koralewskiegq Lwsniak najdrozszy.
jajco
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 sierpnia 2013, 18:19

Re: który optyk w Jaśle jest tani a zarazem dobry ? :)

Post autor: jajco »

przyznaję, u leśniaka jest drogo, ale zrobiłam okulary, zapłaciłam 500zl i je już noszę 5 lat. a moja mam chciała "zaoszczędzić" więc poszła do visiona, zapłaciła 300zł i okulary miała 1,5 roku. wnioski wyciągnijcie sami :)
ODPOWIEDZ